Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sama_mama_73

mama poszukuje

Polecane posty

hej:-) MAma to chyba nie jest migrena ale dzis wstalam ze strasznym bolem glowy:-( Musze jakies proszki wziac, chociaz wczoraj mi nie pomogly wieczorem:-( To jest chyba jakis nerwowy bol glowy:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Star :) Ponoć ten tydzień ma być bardzo trudny dla naszych organizmów- przesilenie zimowo - wiosenne. I pewnie stąd te pogorszenie samopoczucia czy nastrojów u większości. Chociaż właśnie na bóle migrenowe najczęsciej nie działają proszki przeciwólowe, więc może rzeczywiście dopadła Cię migrena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo - nastrój super ! Jeszcze tylko odświeżę kolorek włosów i ruszam na podbój świata ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie masz ;) - ja niestety muszę się udać poprzelewać z jednego naczynia do drugiego, czyli wziąć się za pracę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też muszę wybrać się do fryzjera, może znów zaszaleję z fryzurą. :D Szczerze mówiąc przydałaby mi się seria zabiegów regeneracyjnych. :P Muszę zacząć ćwiczyć!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jak się miewata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja właśnie skończyłam ćwiczyć, jak na razie nie ma dnia, żebym choć z 45 minut nie poćwiczyła. A tak poza tym to jakieś zmęczenie mnie dopadło :) Ale jutro już na szczęście piątek :) Jaką planujesz sobie zrobić fryzurkę ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamiś, jeszcze nie wiem, może mnie znów poniesie. :P Ja nie ćwiczę, a ostatnio znów podjadałam. :( Nie jest dobrze, ale naprawdę nie mam siły ćwiczyć po godz. 20.00. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sana_mama_73
Witajcie :) Ufffff już piatek - ale wiem, że nie będzie to łatwy dzień w pracy.Na szczęście pewnie szybko się skończy i będzie można rozpocząć wekeend ;) Lost jak zrobi sie widniej, to będzie łatwiej dlużej w dzień być w formie. Wiec może wtedy zaczniesz ćwiczyć:) Mi sie w końcu udało zrezygnować z podjadania.A już nie pamietam kiedy jadłam cos słodkiego ... ;) Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamiś, to gratuluję, ja też potrafię długo wytrzymać, ale jednak w domu miałam ostatnio dobre jedzonko. Muszę ćwiczyć, bez tego ani rusz, obym tylko nie zaprzepaściła tego, co do tej pory osiągnęłam. Pamiętajcie, że dziś Józefa, a więc można bawić się, nawet wyprawiać wesele. To która pierwsza, żeby nas zaprosić? :P :D Miłego dnia. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyszłam dzisiaj z domku i uderzyło mnie : CIEPŁO !!! :D normalnie szok termiczny przeżyłam ;) A jutro zaczyna się astronomiczna wiosna :D Lost - z tym weselem to i tak wypada na Ciebie :P :D My już wszystkie choćbyśmy chciały, to już tą uroczystość mamy dawno za sobą ;) Teraz w razie czego raczej skromne przyjęcie nam zostaje ;) Tak wiec do dzieła :D Dasz radę z dietka i ćwiczeniami , ale to już są wyrzeczenia na lata. Osoby które, mają skłonności do tycia niestety, ciągle muszę sobie narzucać reżim :( Przekichane mamy, bo tyle pyszności jest na świecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:-) Ja tez jutro ide obciac wlosy:-) Zaraz sie biore za brzuszki bo wczoraj tylko 50 wieczorem zrobilam (jeszcze pobolewala mnie glowa:-O ) Dzis jest naprawde cieplo, bo bylam rano w przedszkolu:-) Ale na 10 do pracy ide:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wykończył mnie dzisiejszy dzień ;) Star widzę, że Ty podobnie jak Lost chcesz zaszaleć z fryzurką :) Ja jakoś nie mam odwagi na zmiane image - od lat mam taką samą fryzurę. Ale lubie ją i dobrze się w tych włosach czuję ;) A nie odstawiłaś ostatnio słodyczy ? Nie wiem dlaczego jak ja odstawię to właśnie boli mnie głowa przez kilka dni. U nas ponoć 15 C :) Tyle, że słonka brak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starrrrr76
Mama - no co Ty. jem tyle slodyczy ze szok:-D MAma chyba mieszkasz niedaleko Sopotu? Znasz moze jakies dobre kwatery?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Star - no to może przegiełaś w drugą stronę ? ;) :D Boli Cię jeszcze ? Do Sopotu mam ok. 70 km i z kwater znam tylko Grand Hotel, ewentualnie Sheraton :D Jeszcze muszę poćwiczyć Ale ogólnie po dzisiejszym dniu jestem nieżywa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie przegielam:-D ale juz mnie na szczescie nie boli:-) Troche tanszych kwater szukam:-D Ja zrobilam teraz 100 brzuszkow i mam zamiar jeszcze 100zrobic, bo o hula - hop zapomnialam:-O Ale nadrobie:-) Milego wieczoru:-) A ten z Niemiec odzywa sie?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety nie pomogę Ci Star, jeśli chodzi o kwatery. Ale wydaje mi sie, że w Sopocie będzie cieżko znaleźć coś tańszego. To najdroższe miasto z 3m . Co więcej mieszkania są tam najdroższe w całej Polsce. Też poćwiczyłam, jutro za to naćwiczę się przy sprzątaniu ;) Widzę, że odpowiada Ci to urządzonko do brzuszków - szalejesz na maksa ;) Ten z Niemiec pisze. Co więcej szykuje się spotkanko także i z Nim . Nie zraził sę zimnymi kublami wody, które na Niego spuściłam , dalej już nie może doczekać się spotkania ze mną ;) Nie wiem czy wypali mo niedzielne spotkanie z brunecikiem :( Wczoraj już był w gorszej formie. Dzisiaj milczy. Wczoraj co prawda, wspomniał coś o wspólnej przejażdżece rowerowej w wekend, ale szybko zmienił temat jakby sie przestraszył . On na prawdę powinien odpocząć po tym wszystkim ...tyle, że ja to się boję, że w końcu "porwie" mi go jakaś kobietka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie powinna:-) Jak nie ma ochoty z nikim gadac to i innej nie pozna:-) Kurcze troche drogo jest, jak siostra szukala ale moze cos jeszcze sie znajdzie:-) Chyba do Sopotu chcemy jednak jechac:-) No na razie po tej 100 jeszcze sie nie ruszylam zeby robic dalej:-) Wlasnie zaraz sie zbieram, bo i spac mi sie troche chce a jeszcze pranie mam w pralce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie powiesiłam jeszcze pranie, ale juz ledwo ruszam rękoma i nogami ;) Gorzej się czuję, niż po jakiś ekstremalnych ćwiczeniach ;) W Sopocie na prawdę będzie ciężko znaleźć. Polecam Dębki, Łebę - tam dużo się dzieje ( więcej w Łebie )My latem jednak, wolę spokojniejsze miejscowości, dlatego wybieramy mniej zaludnione miejsca :) Wiesz Star- On może realnie poznać :) To na prawdę fajny facet- tyle, że zaczyna uciekać w pracę. Na portalu myślę, nie ma strachu, bo właściwie tam nie zagląda, a jak zagląda to pisze do mnie i wychodzi . Troszkę za dużo chyba tych ćwiczeń, chyba, że za jakiś czas organizm sie przywyczai i kręgosłup przestanie boleć :) Będę też zmykała z netu, miłego wieczorku i spokojnej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro pisze z Toba, to na pewno nie pozna:-) Nie mysl tak. w Łebie tez jest fajnie ale uparli sie na Sopot:-) Niech bedzie, zobaczymy czy znajdziemy:-) Ta lawka jest chyba tak zrobiona ze boli kregoslup, bo i siostra ma taka i tez ich boli:-O Ale brzuch na szczesie tez boli:-) Tez zmykam juz bo sciagam film i net mi sie strasznie muli:-) Dobranoc 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×