Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sama_mama_73

mama poszukuje

Polecane posty

Mamiś, witamy w domu. :D Cieszę się, że już wróciłaś, ale jeszcze bardziej z tego, że tak cudownie się bawiłaś. Jeszcze nie jeden raz będziesz przeżywała takie przygody. :) Całusy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Lost :) Pewnie za jakiś czas znowu pojedziemy, szlak jest już przetarty i mam nadzieję,że jeszcze raz w tym roku, na jesień uda nam się odwiedzić braciszka :) Ale widzę, że Ty znowu masz dołka :( Fajki na prawdę nie były jedyną "radością" Twojego życia ( zresztą co to za radość ? ;) )... Ja sama mogłabym wymienić kilka Twoich radości. A na pewno masz ich więcej i znajdziesz następne :) Star- zapomniałam :)Zakupy udały się na maksa, do domu wróciłam nawet bez pensa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, Mamo, mam doła, bo znów nie wiem gdzie mam iść, nie ma takiego miejsca, które byłoby dla mnie szczęśliwe... Jest mi bardzo źle. Ale nie przejmuj się mną. Nie warto. Miłego dnia. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lost jesteś zdrowa, masz pracę ( chociaż przysparza Co ona sporo problemów) masz gdzie mieszkać ( mimo, że z rodzicami ) masz co jeść, ubrać się i stać Cie na małe przyjemności....Dużo zależy od Twojego podejścia do życia a tutaj masz ciągle sporo przed sobą do zrobienia. To tutaj tkwi problem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobiety to swinie - sama na siebie robie i nie biore zlamanego grosza z jego pieniedzy. Jak nie wiesz to nie gadaj. Lost przestan juz narzekac. Mama wymieniaj sklepy:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lost a moze na jakies studia idz. Na pewno skonczylas ale tak z nudow zeby poznac nowych ludzi moze:-) a przy okazji moze cos Cie zainteresuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama fajnie ze tak fajnie sie bawilas i szczesliwie wrocilas:-D Gadaj teraz co kupilas z ubran:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajacie :) Mamo - fajnie ,że była dobra zabawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :) Star, kupiłam sporo :)Najwięcej dla małego :spodnie, bluzy, koszulki. Tak samo dla starszego a sobie tylko adidasy i dresy. Jeśli będziesz miała okazję to zajrzyj do Primarku , tam jest bardzo tanio - można dostać koszulki za 1 funta czy dżinsy za 3. Mówię o dziecięcych . Tak samo w Trafford Center jest sportowy w którym można kupić ciuchy sportowe po na prawdę okazyjnych cenach np. adidasy firmowe za 12 funtów . Sklepów na prawdę jest tyle, że na pewno zabraknie Ci kaski na wszystko co byś chciała kupić ;) Awe na prawdę weekend był super. Warto było jechać:) A u Ciebie wszystko ok ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Super Mamo, że poszalałaś na zakupach i fajnie spędziłaś weekend :) Dobrego dnia wszystkim 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No na razie u mnie ok:-) O primark to wiem, bo kiedys siostra mojemu synkowi nakupila tam ubran:-) nawet na allegro sa tanio. Mam nadzieje ze mi nie zbraknie kasy:-D Na wszelki wypadek wezme wiecej:-) A jakies fajne buty typu szpilki sa? Jest wybor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki , u mnie ok ;) leci powolutku i bez rewelacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Star wszystkie te sklepy typu Primark, Next, H&M maja przystępne ceny, przede wszystkim jest sporo przecen to można korzystać . Nie mam pojęcia czy są fajne szpilki :) Z butów patrzyłam tylko na adidasy i się opłacało ( oczywiście po przecenie) Ja wzięłam więcej kaski niż zamierzałam i tak zabrakło :D Awe - cichutko ostatnio strasznie siedzisz, aż jest to niepokojace ;) M. wrócił z nart ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej bejbe ogol cipke
samotna mamusio 73... sciagaj majteczki , bede w ciebie wchodzil :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owszem, mam w życiu tak wiele, ale nic nie zmieni faktu, że jestem smutna... :( Zrobiłam sobie nową stopkę, odkryłam kolejną śliczną piosenkę Natalii Kukulskiej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiety to świnie
@starrrrr " kobiety to swinie - sama na siebie robie i nie biore zlamanego grosza z jego pieniedzy. Jak nie wiesz to nie gadaj." A to napisałaś na tej samej stronie: "W moich marzeniach nie ma meza, staram sie tam ukladac zycie bez niego, a to jest trudne bo On na nas pracuje" Bez komentarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lost, narzekając przekonujesz siebie, że nie masz na coś wpływu bądź nie jesteś za coś odpowiedzialna. To Ty musisz zdecydować czy chcesz do końca życia narzekać czy weźmiesz sprawy w swoje ręce. Uświadom sobie, że narzekanie nic nie da. To Ty dokonujesz wyboru. Musisz wziać odpowiedzialność za swoje życie, to Ty decydujesz czy osiągniesz swoje cele czy nie. Myślę,że nie powinnaś obciążać odpowiedzialnością za swoje niepowodzenia pecha czy fatum... Jedynie w Twoich rękach leży siła aby je zmienić, nikt nie jest w stanie tego osiągnąć, jeśli nie Ty. To Ty jesteś Panią swojego losu. Bardzo dużo już zrobiłaś ale od dłuższego czasu zatrzymałaś się ... powinnaś pójsc dalej i dalej zacząć walczyc o swoje życie. Sorki, że znowu mądruję się obiecałam, że nie będę ale ciągle mam świadomość uciekającego czasu a Ty ten czas mocno marnujesz, zamiast na prawdę cieszyć się życiem. Zacząć choćby od cieszenia się drobnostkami . Jeśli Cię uraziłam to przepraszam 🌻Zresztą chyba pisałam już to ze 100 razy :) Wkleje teraz to co do Lost napisałam , mam nadzieję, że nie urwie mi głowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobiety to świnie - nick Ci się nie udał :) Myślę, że nie powinieś generalizować. Są ludzie i ludziska, kobiety i Kobiety, mężczyźni i Mężczyźni i choć wszyscy jesteśmy ssakami, to niekoniecznie wszyscy są świniami :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja także mam świadomość upływającego czasu i chciałabym żeby minął jak najszybciej. :) Przyzwyczaiłam się już, że mi matkujesz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeeeee Lost - jest tyle pięknych rzeczy na świecie do obejrzenia, tyle rzeczy do zrobienia, że właśnie szkoda marnować na umartwianie się . Też mam dołki, złe dni ale generalnie staram się korzystać z życia ile się da . Chcę miecć na starość piękne wspomnienia niekoniecznie związane tylko z mężczyznami ;) Nie staram sie Ci matkować, ale czasami potrząsnąć :) Niestety z marnym skutkiem ;) Ale może za jakiś czas dojdziesz do tych samych wniosków :) Zmykam spać, jeszcze jestem nieżywa po tym szalonym wekendzie :) Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobaczyłam już wiele pięknych rzeczy, nie zależy mi już na tym. :) Sądzę, że każdy powinien żyć jak chce. Jeśli oczywiście nie rani przy tym innych ludzi... ja nie ranię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze mowiac to bylam podcieta i mozglam tak napisac:-O Ale on ma wszystkie pieniadze u siebie a ja mam swoje, nawet teraz jak bede jechac to kupuje sobie swoje pieniadze, zeby sie nie prosic. A tak w ogole to spadaj stad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Lost oczywiście masz rację, każdy powinien żyć tak jak chce . Tylko w życiu chodzi o to, żeby przeżyć je szczęśliwie - a Ty nie jesteś szczęśliwą osoba tylko bardzo często smutną . Nie dążysz do tego co byś chciała osiągnąć i może nie ranisz innych ale ranisz siebie ciągle pogrążając sie w "dołku". Czasami jak Ciebie czytam to jakbym słyszała swojego starszego synka. Jemu też na niczym nie zależy, tak jak Tobie - tyle, że myśle,że te wszystkie swoje pragnienia macie głęboko poukrywane i boicie przyznać się nawet przed sobą czego byście chcieli . Tyle, że ja ciągle walczę o to, żeby nauczyć synka optymistycznego spojrzenia na świat, musimy znowu kilka problemów porozwiązywać no i znowu zaczął terapię. Szkoda życia na to żeby je przewegetować . Star - teraz to Ty poszalejesz :) To też będzie Wasz pierwszy raz czy już byliście w Anglii ? Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello:-) Mama juz bylismy ale w dziurze a nie w wiekszym miescie i malo kupiłam:-) ale teraz bede szalec:-D Zeby tylko kasy mi nie zabrakło:-) Ide niedlugo do pracy a od niedzieli spiaca chodze:-O Miłego dnia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×