Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sama_mama_73

mama poszukuje

Polecane posty

Witajcie! To spanie to i mnie dokucza ostatnio, macie rację, że to ta pogoda. U nas dalej chłodno, chociaż dzisiaj, troszę słońca widać. Miłego dnia wszystkim {kwiatek}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie zaraz obudzę, przy zajmowaniu się praktykantami ;) Ale generalnie odliczam już czas do 15 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co to za praktykanci ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uczniowei szkoły średniej, którym mamy pokazać co robimy i jak pracujemy w laboratorium. Wykonują normalne analizy, ale z oczywistych względów trzeba ich pilnować, bo mogą narobić diabełka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem ;) I trochę więcej wiem gdzie pracujesz ;) Chyba się domyślam ;) :D Z naciskiem na "chyba " :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Awe - laboratorii różnych, różnistych jest mnóstwo :) Ale na pewno noszę biały fartuszek ;) Ale nie jestem ZOZ :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znachor amator
budzenie o 3,00 to oznaka chorej watroby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znachor amator
na wątrobę się narzeka = boli, gdy już się koniec zbliża. Ale zamiast podziękowania za wskazówkę odczytałam lekceważenie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też pozdrawiam :) Miłego wieczorku dziewczyny, wybywam dzisiaj na jakiś czas z domku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znachor - Mama abstynentka to watrobe ma w porzadku;-) Dziewczyny dopiero wylazlam z kuchni a nawet polowy roboty nie zrobilam:-( Ledwo zyje. Dopalam sie piwkiem i zaraz ide spac:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Star - jutro nie będę abstynentką, nawet sie boje żebym nie przeholowała ;) Imprezkę szykowałaś, z jakiej okazji ?:)O ile pamiętam synka masz majowego ?:) Dzisiaj dzień roboczy, pewnie wzystkie tak macie :) Więc życzę spokojnego sprzątania a i przy okazji miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:-) roboty ciag dalszy:-) moje imieniny robie:-) Miłego dnia:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Star to wszystkiego najlepszego z okazji imienin 🌻🌻🌻 Baw się dzisiaj dobrze :) Tylko nie pal ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laski wielkie dzieki:-D Złoty daj se na luz z tymi cipami, bo my mamy male i ładne cipki!!! Mamus jak masz chwilke to prosze podaj mi nazwy tych sklepow co szlalas, malo mam czasu na szukanie w poprzednich stronach> Chyba ze szykujesz imprezke juz dla braciszka, to sorry:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :) Lost - co u Ciebie słychac ?:) Wszystko ok ? Nastrój troszkeczkę lepszy ? Star- przeżyłaś imprezkę ? ;) Ja dzisiejszej nie przeżyję :D Jejku, już sie boję jutra, na sama myśl już mnie boli głowa ;) Będzie na pewno super, bo oprócz całej naszej rodzinki będzie kilku kolegów mojego braciszka. Co prawda małolaty, ale już po 30 ;) I to bez kobiet :D Więc na pewno będę miała doborowe towarzystwo :) Sklepy to Primark, H&M , Next - tem są przyzwoite ceny ;) I jeśli będziecie w Manchester to koniecznie odwiedź centrum handlowe Trafford Center - tam jest nieziemski sportowy, w którym ceny przyprawią Cię o zawrót głowy ;) W pozytywnym sensie :) Zaraz jadę ponownie, już jeden kurs do rodziców po alkohole zrobiłam, potem bedziemy z mamą wszystko zwozić do kanjpki. Tata już pojechał po braciszka i Jego dziewczynę :) Tak wiec Star gybyśmy miały się nie "zobaczyć" przed Twoim wylotem to życzę spokojnej podróży i wielu szaleństw w UK :D Do miłego 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama dzieki za sklepy:-) to w tym sportowym tanie adidasy kupilas? Ja dzis ledwo zyje i nie wiem jak sie spakuje:-O Trzymaj sie na tej imprezce:-D popij sobie dobrze i sie baw:-D 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już mamy wszystko pozwożone, teraz mogę zająć się sama sobą i spróbować zrobić się na bóstwo ;) Star to dokładnie o ten sklep sportowy chodzi, tam firmowe buciki można dostac na prawdę taniutko, tak samo jak odzież. Na prawdę ten sklep polecam. Zresztą, samo centrun też jest warte obejrzenia :) Dzisiaj współczuję Ci samopoczucia, jutro współczuj mi ;) Chociaż obiecałam sobie, że będę trzymać fason ;)A jak sie nie uda, to trudno :) Rzadko mam okazję sobie zaszaleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo, miłej zabawy! Starr, udanego i owocnego wyjazdu życzę. :) U mnie wszystko ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Umierammmmmmm 😭:D Super było !!!!!Wytańczyłam sie za wszystkie czasy :):):) Kurcze, dlaczego to musi byc tak ? Jeden facet mi sie podobał ,a ja Jemu nie bardzo, albo po prostu chodziło o inne względy, a drugi przez całą imprezę starał mi się towarzyszyć i zaplanował juz c.d. po imprezie. Jednak z kolei ja nie bardzo jestem za tą kontynuacją . Zawsze mam takiego pecha :( Ale szaleństwa były ;) Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie sama, ja zaglądam, choć mało piszę. Właśnie cały czas próbuję załatwić sobie wypoczynek w Twoich rejonach. Może się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ! Ja wciąż jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja się zgłaszam, choć nic nowego...:) Nawet w pogodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×