Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sama_mama_73

mama poszukuje

Polecane posty

Witajcie :) Star wszystko robia on line, bo taniej, tylko jeszcze nie wszyscy o tym wiedzą no i muszą płacić dodatkowe koszty. Akri współczuję, bół głowy to masakra. Mi już na szczęście przeszło. Ale wczoraj, aż się bałam, że dzieje się ze mną coś złego. Chyba miałaś nockę bezsenną ? :( Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Całkiem bezsenna nie była, ale spanie na raty, ale teraz już prawie dobrze, tzn. bólu nie ma, ale słabość i wymęczenie zostalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odpowiadam dopiero teraz ;) Wyprawieni i dzisiaj obyło się bez nerwów ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:-) Mama bilety kupowal maz, poprzednim razem tez raczej nie bede nic doplacac na lotnisku:-) Nic sie u mnie nie dzieje i nie mam co pisac:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akri - no niestety teraz znowu mnie położył ból głowy, źle też się czułam w pracy. Nie wiem co to za diabelstwo? :O A jak Ty się czujesz ? Lepiej już ? Star - sprawdź jednak jak masz z odprawą, musisz też ją mieć wydrukowaną jako potwierdzenie. Inaczej będziesz musiała zapłacić dodatkowo 5 albo 10 euro. To bardzo nowy przepis od 1 kwietnia i jeszcze może nawet Twój mąż o nim nie wie. Ja trafiłam na to przypadkiem, mój braciszek też nie wiedział o tej nowości. Awe -czybyś spędzała dzisiajszy dzień na lenistwie ? ;) Pracujesz co drugi dzień ? :) Wiecie, piszę z trzema facetami ostatnio i wszyscy mają tak samo na imię. Przynajmniej mylić mi się nie będzie ;) A tak w ogóle to jutro prowadzę szkolenie :O Masakra, jeszcze się nie przygotowałam ;)Musę wziąć się za robotę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cały dzień jeszcze byłam taka nie do końca w formie. Dopiero teraz wracam do normalnego samopoczucia. Ale mnie wymęczyło znowu... Pisz Mamo, pisz -- im więcej tym lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wychodzi na to Akri, że jesteśmy meteopatkami, ale ja zwykle tak źle się czuję jak jest bardo wysokie ciśnienie. Chyba też mi w końcu zawroty głowy przeszły. Troszke za dużo mi się ostatnio tych panów pojawiło, ale znająć życie i poprednie doświadcenia, za jakiś czas znowu się wykruszą i zostanie .... brunecik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama Ty to masz fajnie, chociaz sobie popiszesz:-) Powiedz mi cos jeszcze o tej odprawie? Co mam wydrukowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, pisać to też już czasami sie odechciewa :) Trzeba wydrukować kartę odprawy, na stronie Wizara masz wsystko dokładnie napisane. Po wypełnieniu karty normalnie ją drukujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta ksiedza kochanka
Mama Cwiczysz jeszcze? Bo ja jakos sobie troche olałam:-O chyba zaraz zrobie chociaz ze 120 brzuszkow:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po tej ostatniej chorobie, też poległam :O Muszę wrócić do ćwiceń :) Ale ostatnio coś sił nie mam, zmęczona pioruńsko jestem i nie mam ochoty na dodatkowy wysiłek .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja znowu po 2 imprezkach tez sie jakos wybilam. Teraz zrobilam 60 i ledwo zyje, zaraz znowu musze zrobic jeszcze:-) Ciagle chce mi sie spac i tez ciagle zmeczona jestem. Na nic nie mam czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bardzo podobnie, czas może i by się znalazł, ale chęci na razie nie bardzo chcą powrócić. Od następnego tygodnia po imprezce znowu się chyba wezmę za siebie. Teraz już się nie opłaca ;) Zmykam Star, do jutra :) Spkojnej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja po imprezce nic nie jem a potem sie obzeram i brzuch rosnie:-O Tragedia:-) Miłej nocki. Papa:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) U nas przymrozek, jeszcze dzisiaj skrobałam szyby :O Ale w dzień chyba będzie ładnie :) Akri jak się czujesz ? Awe - powiem Ci, że zmiana psycholog przyniosła niesamowite efekty. Tej sie udało w ciągu dwóch spotkań, sprawić to, co nie udało się poprzedniej w ciagu roku terapii. Bardzo ważne jest, aby terapeuta odpowiadał dziecku. Synek sam sie dopytuje kiedy będzie mógł iść do p. Małgosi :)On chyba ulgę jakąś odczuł, ostatnio zmiana jest diametralna. No i bardzo się otworzył. Jestem szczęśliwa :) :) :) Star - ja pewnie na imprece sobie nie pojem, ale wina nie będę żałowała ;) Ma być moje ulubione. Ale potem basta! I zaczynam nowu ćwiczenia :)Ty w Anglii nabiegasz sie po sklepach, więc będziesz miała gimnastykę ;) Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! W końcu normalne samopoczucie, ale pogoda nienormalna. Leje jak z cebra pochmurno i zimno. bleee... Dobrego dnia życzę wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo - bo psycholog też człowiek;) i musi być po prostu dobrym , otwartym i ciepłym człowiekiem , a nie tylko wykwalifikowanym "cyborgiem" :DPodobie myslę o lekarzach i pedagogach .Bez tego nic się nie uda :) Cieszę się,że jesteś szczęśliwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę sie Akri, że lepiej się czujesz :) Głowa niestety może dawać popalić, sama borykam się z tym problemem . Awe - jestem sczęśliwa, bo ruszyło sie coś co od lat spędzało mi sen z powiek. Mam nadzieję, że teraz uda się załatwić te problemy do końca. Masz racje psycholog, psychologowi nie różny, tak samo jest lekarzai i innymi profesjami. Cieszę się, że teraz jak mi się wydaje trafiłam w 100% na dobrego terapeutę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo to podstawa udenj terapii :) Miłego dnia .U mnie leje jak z cebra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyłączam się do narzekających na pogodę ;) :D Masakra jakaś za oknem :O A czytałam, że taki ma być cały maj :( Szkolenie przeżyłam, ale to nie moje klimaty, za bardzo mnie to stresuje. Ale będę musiała się przyzwyczaić, bo to nie ostatnie, które będę musiała przygotować. A tak kiedyś, pięknie było u mnie w pracy ;) Miłego wieczorku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przez ta pogode dluzej rano spie, bo zimno i wstac sie z lozka nie chce, a potem nie wyrabiam sie ze wszystkim:-O Kiedys narzekalam ze siedze w domu i sie nudze, a teraz na nic nie mam czasu. Na basen rzadko kiedy zdazymy z synkiem:-) Dzis juz sobie nie pocwicze, bo juz jestem w szlafroku (zapomnialam:-( ) Dobrej nocki:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Ja budzę sie ostatnio o 3 :O :D ale zawsze staram sie dotrwać chociaż do 5 :) Ale fakt Star, za oknami masakra :O I nie zanosi się, żeby było ciut lepiej. Z optymistycznych wieści - za kilka godzin wekend :):):) Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×