Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sama_mama_73

mama poszukuje

Polecane posty

sama trzym się ciepło:D Casertana bo jak dam kopa to może boleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki ;) Sama_mama przypominasz mi moją rozdicielkę. I gdyby nie świadomość, że ona jest na jakiś czas odcięta od neta pomyslałabym że jej się nudzi ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wnikam w Twoje preferencje co do kciuków. Moje są zwyczajne, dwa paliczki, dwa stawy, kawałek skóry i paznokieć, który czeka na pomalowanie. Jeśli znajdziesz kciuk bardzo interesujący daj znać :D Haha, przynajmniej teraz mam mniejszego stracha ;p Zmykam do notatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale kciuk kciukowi nie równy przyjemnego rycia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) U mnie za oknami budzi się wiosna :) Jak miło !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Awe:) U nas też jest pięknie , jeszcze mroźno ale mam nadzieję,że nie długo słoneczko podgrzeje atmosferę ;) Wczoraj wieczorem miałam jeszcze rozmowę z facetem z którym sie spotykałam . Napisał mi ,ze tęskni , chce sie spotkać , chodzi pod moim blokiem w nadziei że mnie spotka . Rozstaliśmy się półtora miesiąca temu ,zachował się bardzo nie fajnie i już teraz postanowiłam, że nie dam mu kolejnej szansy . Miał dwie i wystarczy. Ja nie wiem dlaczgo faceci uświadamiają sobie swoje uczucia jak jest już za poźno ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo--------z tą kolejną szansą masz rację .To są dorośli ludzie i muszą ponosić konsekwencje swoich czynów ;) Poza tym , nie wchodzi się dwa razy ( u Ciebie 3 :) ) ,do tej samej rzeki :) Miłego dnia i do popisania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z jedej strony żałuję , bo mieszka ulicę obok ;) Zawsze to łatwiej , mogłam w kapciach udać sie na randkę ;) Ale wiem, ze to nie ma sensu , nie cierpię facetów niezdecydowanych , nie wiedzących czego chcą w życiu ;) Miłego dnia Awe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie bardzo brakuje ciepłego , wesołego faceta.Mój jest bardzo zdecydowany ,ale uczucowy cyborg :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój eks też był takim cyborgiem bezuczuciowym , do tego jeszcze był niezdecydowany , nie umiał podejmować decyzji , brakowało mi u niego poczucia humoru , co dla mnie jest ważne , bo sama jestem wesoła osobą :) Dlatego m .in jest już eksem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MÓj ma wiele zalet --------zdecydowany , przedsiębiorczy , z pasjami ,ale to co dla mnie ważne -dla Niego jest śmieszne i nieistotne .Też jestem bardzo wesołą ,otwartą na ludzi osobą , a On taki mruk ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehehehe moj też miał wiele pasji ;) Jak w nie odleciał to już na stałe, zapomniał, że istnieje jeszcze rodzina i kiedyś tam powiedział "tak" ;) Awe a może uda Wam się pokonać ten kryzys ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo ------------odpowiem szczerze --nie wiem .Czasami mam wrażenie , że to małżeństwo to jeden ,wielki kryzys ;) Jesteśmy z różnych światów ,a w pewnym momencie sama fascynacja drugą osobą to za mało .Ale nie smućmy się -idzie wiosna ! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie ja doszłam kiedys do tego samego wniosku ,ze moje małżeństwo to był jeden długi kryzys ;) Bardzo mało dobrych chwil w nim znalazłam a to co było to dobre zapomniałam , przeważyły w końcu te złe okresy . Cieszę sie że mam już to za sobą . No właśnie wiosna , dobra pora ,żeby sie zakochać ;) Ale teraz niestety szara rzeczywistość ,muszę troszkę zająć się robotką ,zanim szefowa mnie zwolni ;) Do później Awe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej chociaz sie przywitam bo wczoraj nawet nic nie napisalam praktycznie ehhh :* milego dnia slonko swieci więc moze i humorek nam dopisze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiejszy dzień okazuje sie bardziej pracowity niż przypuszczałam :) Miniam - witaj:)Oj pogoda to na prawdę dzisiaj nastraja optymistycznie :) A za kilka godzinek rozpoczyna się weekend :) Jutro zamiast brać się za porządki przedświąteczne , biorę chłopaków i jedziemy poszaleć w plenerze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wreszcie ktos dał znak zycia :P:P fajnie masz mama ja nie mam nawet z kim poszalec z mala to tylko spacer i plac zabaw poza tym nie mam swojego auta by sobie nawet gdzies pojechac dalej nad jakies jeziorko czy cos a bardzo chetnie bym to zrobila w dodatku ze wciaz siedze sama a moj ma focha i od niedzieli sie do mnie nie odzywa ehh ale do mamusi swojej najukochanszej dzwoni co za palant chlop 30lat masakra ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to jestem troszkę nietypowa mama ;) Potrafię gwizdać , wspinam sie po drzewach i chodzę po murkach ;) Jak trzeba to i nieżle kopać piłkę potrafię ;) Wiec uczę tych swoich urwisów :) Tak więc jutro bierzemy sprzęt i troszke ruchu na pewno nam sie przyda;) Tylko brak nam kogos właśnie do kompletu :) Spacery Miniam też są fajne ale dla chlopców za nudne ;) Muszę im zawsze wymyslać dodatkowe atrakcje ;) Spróbuj namówić jednak swojego partera na wypad a nóż się uda rozruszać jego po zimie kości ;) No i może pomoże to Waszym relacjom:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamo w takim razie dlaczego
wyszlas za maz za takiegoo niedobrego czlowieka? A temu niedawnemu eksowi dlaczego nie dajesz szansy, w czym sie przejawia jego niezdeydowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo wydawało się ,że nie jest niedobry . Mój błąd polegał na pewno na tym, że nie mieszkaliśmy ze sobą przed ślubem . Dużo rzeczy można ukryć chodząc ze sobą, spotykajac się tylko . Życie we dwoje bardzo szybko pokazuje czy rzeczywiście dana osoba jest taka na jaką się kreuje . Ten obecny eks ( to nawet za duze słowo;)) sama nie wie czego chce , nie chce się wiązać na stałe, jednak za mna tęskni i brakuje mu moich chłopców . Dla mnie jest rzeczą oczywistą ,że jak mi na kimś zależy do chcę z nim być , jednak on twierdzi ,że jego byłe małzeństwo i rozwód nie pozwalją mu stworzyć związku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×