Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sama_mama_73

mama poszukuje

Polecane posty

Właśnie, to chyba, że jest nieosiągalne, zakazane, działa najbardziej. Plus jakieś tam wyobrażenia. U mnie to się nigdy nie ziści, ja tylko sobie coś ubzdurałam, dla mnie to jest jakiś koszmar powoli. Jeśli tak będę żyć już zawsze to chyba marne życie... :( Nie martw się, Starr. Zawsze jest szansa, że nam kiedyś przejdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starrrrr76
Ja z T raz sie widzialam, ale tylko raz:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się z tym moim Księciem widziałam nieraz, ale co z tego? To sytuacja bez sensu, zresztą prawdopodobnie już nigdy w życiu go nie spotkam. Nie chce tu wchodzić w szczegóły, ale to kicha i bez szans totalnie... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starrrrr76
sorry ze pytam, ale zonaty jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Nie jest. Wiesz, że chyba w takim wypadku to byłoby lepsze rozwiązanie. Bo (oczywiście nie rozbijam cudzych związków) jest to stan, który ulega zmianie. :) Czyli byłaby szansa. A tutaj nic nie ulegnie zmianie. Poza tym, nie wykorzystałam swojej szansy, jednak w tym wypadku nie bardzo mogłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starrrrr76
Chyba kumam, ale moze sie myle. Lost, Ty jestes religijna. W Kosciele Go poznalas???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, teraz to mnie rozbawiłaś. Czy jestem religijna, nie wiem. Ale księdzem bym się nie zainteresowała. Sorki, że ja tak zagadkowo piszę. Ok, powiem, że chodzi o wiek. Właśnie przez to między innymi nie mogłam wykorzystać swojej szansy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starrrrr76
Moja kolezanka ma meza 12 lat starszego:-) To juz naprawde nie wiem o co chodzi:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jest to łatwe. 12 lat to żadna różnica tak naprawdę. Zresztą wiedziałam, że o tego typu różnicy pomyślisz. :) Przepraszam, ale nie chcę pisać o szczegółach na forum. Nigdy nie wiemy kto nas czyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starrrrr76
no wlasnie:-) kurcze, a tak fajnie sie pisalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starrrrr76
Musisz sie zakochac i zapomniec. Kropka!!! Bez komentarza!!! Pa:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba być ostrożnym. :) Nie podejrzewam, żeby mój Książę tu zaglądał, a jeśli nawet to nie domyśliłby się, że to o nim, ale nigdy nie wiadomo. Chyba zwijam się do snu, już późno, a jutro rano muszę wstać. A Ty, głowa do góry. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starrrrr76
Papatki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[zgłoś do usunięcia] starrrrr76 Czesc Dziewczyny Ale porazka Kupilam sobie znowu fajki Ale obiecuje, ze to juz ostatnia paczka! srata tata...przy nastepnej bedzie taki sam tekst :P albo taki....tak sie wkurzylam ze musialam zapalic :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholerka, ja CHCĘ SIĘ ZAKOCAHAC!!! Tylko nie mam w kim :) Ale mam nadzieje że to się niedługo zmieni ;) Wiecej nie napiszę, bo nie jestem w stanie :D Jutro ... :D Było fajowo :) Ciekawe czy mam głos? ;) Dobranoc dziewczyny :) Ps. Lost, nie zamorduję ale pewnie pogadam sobie ;) Ps1 . Bez ładu i skladu hehe ale co tam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starrrrr76
Mamo olej to wszystko:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starrrrr76
Antychryst Powaga!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starrrrr76
Ja tez jestem w nastroju rozrywkowo - zdolowanym, bo drinkuje i nie mam wiesci:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starrrrr76
Dobranoc 🌼 wiem, ale wiesz jak to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem Star, musisz po prostu zastanowić sie czy w ogóle kochasz męża. Niby jest lepiej ale jednak Twoje myśli są przy Tomku . A on ... jest gdzieś daleko , nic o nim nie wiesz .....czy gra jest warta świeczki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starrrrr76
No na pewno nie, ale te wrazenia i w ogole... Ale On i tak sie juz pewnie nie odezwie:-( Tylko moge pomyslec sobie. A Ty Mamo masz sie zakochac, ale z wzajemnoscia! Albo najlepiej zeby on sie zakochal i nie dawal Ci spokoju:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starrrrr76
👄 ale dalam plame;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane:) Widzę ,że wczorak kwitło nocne życie towarzyskie ;) Ja już dawno spałam :) MIłego dnia :) Starrrrr------bez papierosa dnia życzę ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwitło, kwitło. 🌼 ;) Widzę, że Starr nie mogła zasnąć, a Mama wróciła późno i też cierpiała na bezsenność. ;) Ja poszłam późno, ale już musiałam wstać, bo czekam na naszą Malutką. :) Awe, jak nastrój? 🌼 Mamo, pogadasz sobie pewnie, ale cokolwiek powiesz, nic już mi nie może pomóc. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lost - nastrój ok , dzięki :) Już zrobiłam makijaż i piję kawkę:) A co u Ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×