Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sama_mama_73

mama poszukuje

Polecane posty

Awe, to Ty w pełnym makijażu pijasz kawkę? :) Dbasz o siebie i swoje samopoczucie. :D Domyślam się, że pytanie o Malutką było do mnie? Malutka to moja Bratanica. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lost - taki nawyk .Rano wstaję i się maluję ( no ,nie tak jak na Sylwestra :) ) .Bo wiesz do kawy trzeba być eleganckim i nie szkodzi ,że jestem w koszulce nocnej ;) A ile Twoja bratanica ma lat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka ma 4 latka. Bardzo dobrze, że dbasz o swoje samopoczucie i nawet przy kawce. Ja już nie wspomnę w jakich łachmanach siedzę. ;) Niezła reklama mojej osoby. Ale mam to gdzieś. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lepsza stara , niż nowa - tak mówią ;) :) U mnie też bez szaleństw :) Bratanica przyjeżdża na weekend ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lost - co tam reklama ;) liczy się sampoczucie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na razie przyjeżdża na sobotę. Nie wiem jakie są dalsze plany. Racja, lepiej niech dzieje się to, co teraz, niż coś nowego, znacznie gorszego. Jakie masz plany na dziś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lost - wszystko zrozumiałam ;) Wiesz , muszę być piękna ( za dużo powiedziane ;) ) , bo to poprawia nastrój a zaraz idę na zakupy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lost --nic ciekawego nie mam w planach .Miała przyjechać koleżanka ,ale ma chore dziecko .Będzie jak zwykle - obiad , sprzątanie i słuchanie marudzenia M ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lost -nie wierzę ,że chodzisz w łachmanach ;) To pewnie kokieteria ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Synek wygląda calkiem dobrze , dzięki :) Mam nadzieję ,że nie zostanie mu blizna .:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :) Ja siedzę w piżamce, rozczochrana - piję kawkę i mi dobrze ;) Cieszę się, że nie obudziłam się bez bólu głowy ;) Ale fajna zabawa to całe karaoke, postanowiłam, że będę częściej chodzić :) Lost potem bedę krzyczeć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lost --nie jestem skromna , tylko świadoma swojej "piękności " -ha , ha , ha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, myślę, że jest duża szansa, żeby nie została ta blizna. Na młodej skórze wszystko doskonale się goi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lost - też tak myślę :) Poza tym blizny dodają mężczyznom uroku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Awe, tylko proszę abyś słowo piękność pisała na przyszłość bez cudzysłowu. :) Mamo, wstałaś. :classic_cool: Żadne krzyki mnie nie przerażą. ;) Natomiast cieszę się ogromnie, że miałaś udany wieczór. Karaoke to świetna sprawa. Ja to bym sobie powyła. 😭 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lost - u mnie bez cudzysłowia się nie da :) Wiecie ,że ja nigdy nie byłam na karaoke :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Awe głowa nie boli :) Uffff na szczęście bo wypiłam 3 piwka ;) Jedna z naszych dyskotek w piątki organizuje karaoke i poszłyśmy z koleżanką . Lost pamiętam jak z pewną osobą chodziłaś na karaokę, może z jakaś inną koleżanką znowu pójdziesz "powyć"? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Awe, to wpadnij do mnie, bo ja nie mam z kim pójść, więc możemy się wybrać razem. :) Z tą pięknością to i tak nie wierzę. Jesteś skromna i tyle. Ale skromność jest wielką cnotą. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lost -------co znaczy Twój suwaczek ? Weszłam i nie wiem o co chodzi ..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×