Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sama_mama_73

mama poszukuje

Polecane posty

Lost - już wsiadam i jadę do Ciebie na to karaoke ;) A jestem przede wszystkim realistką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to, nie widać co tam jest? 😭 Musisz wejść w drugą jego część, w tym tajemniczym ciągu znaków są ukryte dwa linki. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIOMMM
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny - ale byłoby fajnie wybrać się razem na karaoke !!! Super :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starrrrr76
Hej:-) jakos wstalam i musze odsniezyc przed domem:-( Awe jeszcze dzis dopale, bo na imieniny ide i koniec! Juz nie kupuje, poza tym szkoda kasy. ale mam kaca i zle sie czuje:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Awe, zapraszam. A co Ty dzisiaj taka poważna? Realistką to i ja jestem, ale nie masz do mnie znowu aż tak daleko. Nadal to ten sam kontynent. ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha , Lost ;) Bo wiesz co zobaczyłam na wejściu ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lost to zacheć i idź, na prawdę świetnie można się pobawić.Żałuję tylko, że nie odważę się zaśpiewać na forum :( Dziewczyny muszę uciekać, piesek woła za potrzebą a ja jeszcze nieumalowana , nieuczesana ;) Miłego dnia :) Zajrzę później oczywiście, bo jakiś wielkich planów na dzisiaj to ja nie mam. A pogoda nie sprzyja szwendaniu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej starrrr- nie pal już od dziś :) Tak będzie lepiej 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Star - głowa go góry :) Dziękuje ślicznie za to co mi życzyłaś :) Zaczęłam działać już w tym kierunku - obym znowu nie dostała łomotu ;) Lecę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starrrrr76
Jak idiotaka od rana na wiadomosc czekam:-( chociaz wiem , ze sie doczekam:-( I na co mi to? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lost - fakt -kontynent ten sam :) Pa Mamo ! Ja też pewnie zaraz zniknę , bo towqarzystwo się budzi i będzie głodne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starrrrr76
dzieki dxziewczynki:-) od poniedzialku zaczynam sie starac;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo, już uciekają. :P Ja też za moment popędzę w stronę kuchni, żeby zjeść śniadanko. Mamo, Ty na pewno znajdziesz sobie jakieś ciekawe zajęcie na dziś, a jak nie, to zajęcie znajdzie Ciebie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok LOst ;) Teraz już wiem ;) Dziewczyny uciekam .Dzieci już na nogach :) Zajrzę potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też się oddalam. Miłego dnia. 🌼 Starr, jeśli poważnie myślisz o rzuceniu fajek to najlepiej tego nie odkładać na później, ale każdy sam musi podjąć decyzję i być jej w 100% pewien. Bądź dzielna i pomyśl o swoim zdrowiu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starrrrr76
Lost wiem, ale od rana sie leczylam troche:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starr, naprawdę Cię rozumiem, w końcu ja też to samo przerabiałam. Jednak właśnie dzięki temu wiem, ze trzeba sobie w pewnym momencie odmówić. Inaczej nigdy nie dojdziemy do celu i nie osiągniemy sukcesu. :) Wierzę, że i Tobie się uda, naprawdę w Ciebie wierzę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starrrrr76
Dzieki! Ale ja nie tylko fajkiem sie lecze:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starrrrr76
jedno i drugie:-( jeszcze tylko imieniny wieczorem, i tak jak mowilam od poniedzialku hula-hop, basen i kefir z rana na czczo:-) Padam ale musze dac synkowi sniadanie, w lozku:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lepiej nie pij już więcej, żeby być w formie. Pomyśl, że później nie będziesz się czuła najlepiej. Zmykam, a Ty 3maj się ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starrrrr76
Wiem juz nie bede pila raczej. dzieki Lost🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałaś racje Lost dzień sobie jakoś zorganizowałam ;) Troszkę posprzątałam, pospałam, pooglądałam skoki, popisałam do "moich" panów ;) Idzień szybko zleciał :) Dziewczyny ( Lost i Star ) nie będę tutaj pisać żadnych odkrywczych rzeczy, ale same wiecie, że to Wasza wyobraźnia działa i kreuje ów panów na romantycznych bohaterów. Też to oczywiscie przerabiałam i wiem, że takie rozmyślanie, wybrażanie romantycznej scenerii z udziałem tych mężczyzn nic tak na prawdę nie da. A obie przegapicie być może coś, może kogoś ważnego w Waszych życiach. Koniec tyrady ;) Star - od poniedziałku fajeczki na bok. Właśnie było tak jak Lost tutaj pisze, że uważała palenie za jedną przyjemność życiową i za diabełka nie mogłam Jej namówić na rzucenie. A teraz my namówimy Ciebie ;) Ale tak na prawdę to trzeba samemu dojrzeć do takiej decyzji - zrobiłam to ja, zrobiła to Lost i w końcu Ty też pozbędziesz się tego nałogu :) Lost - masz dużo przyjemności - tańce, pracę którą lubisz chociaż nie jest doskonała, Malutką i bardzo ważny cel w życiu :) Awe - oj mamy się tutaj z tymi naszymi dziewcznyami ;) :D I tak bardzo ale to bardzo jestem ciekawa, gdzie podziała się Rybcia ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo, żeby tylko ktoś mi pomógł zapomnieć. Ale ON śni mi się po nocach, myślę o nim codziennie. :( Nie mam dziś w ogóle nastroju do pisania, ani do czegokolwiek. :( Cieszę się, że Ty jesteś szczęśliwa. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×