Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sama_mama_73

mama poszukuje

Polecane posty

Jeszcze słówko do Starr, kobieto, jesteś naprawdę dzielna. Poradzisz sobie, tylko zniszcz jak najszybciej te papierosy, żeby Cię nie kusiło. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Hej Awe :) - już na nogach ? Ostatnio marzy mi się jakiś urlopik w ciepłych krajach, bardzo zmęczona już jestem a jeszcze tyle do urlopu ;) Ty niedługo zaczynasz już ferie ? Lost - innego wyjścia nie ma, rozmylaślnie już nic nie da. Minęło sporo czasu i tak na prawdę szkoda czasu na myślenie w sumie nie wiadomo o kim. Rozejrzyj sie dookoła siebie, może jest ktoś kto tez jest godzień Twojej uwagi. Może warto też próbowac w innych miejscach. Wystarczy się tylko odważyć :) Fajnie jest, że tak motywujemy się razem do wzystkiego :) Latem będziemy podziwiać efekty ;) Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co mnie nie zabije to wzmocni
To ja - załamana matka córki ... zmieniłam nick na bardziej optymistyczny Dziękuję za przyjęcie mnie do Waszego grona.🌻 Przyznam, że teraz jest mi bardzo ciężko ... nie wiem jak mam nauczyc się życ bez niego, ale jednocześnie wiem że już raczej nie możemy byc razem...zresztą on tego i tak nie chce puki co ... mówi że może za jakiś czas, ale nie wiem czy wtedy nie będzie już za późno. Njabardziej szkoda mi jest córeczki...tęskni za tatą bardzo... stała się niedobra i strasznie kapryśna. Ja jestem teraz na etapie przekonywania siebie, że to on wybrał ... wybrał kilka chwil przyjemności a nie rodzinę. Bardzo chciałabym zmienic mieszkanie i otoczenie ... może mi się to uda. Nie mogę mieszkac tam gdzie mieszkałam z nim przez 2 lata ... wspomnienia mnie dobijają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Silna :) Rzeczywisćie jeśli maszokazje i możesz zmienić otoczenie to jest to jak najbardziej wskazane. Ja po wyprowadzce swojego eksa po prostu przemalowałam swój pokój na zupełnie inny kolor, zmieniłam łóżko i wszystko co się da. Taki symboliczny nowy początek :) Córeczka potrzebuje teraz dużo cierpliwości, ciepła ona też wyczuwa Twój nastrój, więc postaraj przy Niej być uśmiechnięta, pogodna. Ona dojdzie do siebie, tęsknić za tatą będzie juz zawsze ale przywyknie do sytuacji, że tata jest raz na jakiś czas. Ja wychodzę, z założenia, że nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło i może to jest czasami recepta na przetrwanie złych chwil .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Silna .Dla Ciebie n apoczątek 🌻 Mamo -musiłam skończyć pracę i Młodszy przypomniał sobie wczoraj o 22 ,że nie skończył zadania .O , zgrozo ;) Miłego dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe ja wczoraj też przechodziłam ciężkie chwile związane z odrabianiem lekcji ;) Mój synek matematykiem na pewno nie będzie ;) Zresztą za bardzo nie ma po kim, bo ja z matmy jestem osioł ;) No nic Awe - aby do ferii, odpoczniemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aby do ferii ,Mamo :) Mój Starszy tu urodzony matematyk :) Ja zaś humanistką jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mimo mojego zawodu humanistką jestem ;) Za to mój mały uwielbia liczyć, zresztą on jest jak na razie ciężki do określenia, jeśli chodzi o typ- bo i matma, rysowanie, tańce, śpiewanie, troszkę gorzej z literkami ;) Starszy to tylko i wyłącznie sport. Troszke mnie to niepokoi, bo żeby utrzymać się ze sportu to trzeba byc wybitnym. A on troszkę tego , troszkę tego, nie może chyba znaleźć swojej dyscypliny. No i mimo wszystko wolałabym, żeby jednak jakiś też "normalny" fach miał w ręku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli to tennn
Cóż dziś wieczorkiem taka cisza? - przysypało czy wywiało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Jeśli :) Mnie wywiało ;) Dopiero co wróciłam do domku przed chwilą, byłam na niespodziewanej randce. To był nasz pierwszy raz i na prawdę bardzo miło spędziłam czas :) Mój kolega wcale nie chciał do domu jechać i myślę, że to nie był nasz ostatni raz ;) Same rymy ;) Ps. Myslę,że będę miała fajnego nowego kolegę :) Teraz zmykam do spanka :) Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli to tennn
Jeśli tak - to nieobecność usprawiedliwiona. Dobrej nocki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Wczoraj spędziłam czas tak miło, że potem spać nie mogłam ;) Do tego litry herbarty sprawiły, że nie dało się przespać cała noc nawet jak zasnęłam ;) No i dzisiaj jestem zmęczona 😭 Przyszło wczoraj kółko więc zaczynam od dzisiaj hulać ;)Ale tylko gimnastycznie ;) Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starrrrr76
Hej:-) Lost dzieki za dobre słowo 🌼 Wczoraj za krotko hulalam, ale dzis mam nadzieje nadrobic. Ale za to na basenie bylam:-) A dzisiejszy dzien zaczelam od objadania sie cukierkami czekoladowymi:-( Do pozniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starrrrr76
Mama a ta randka to z tym facetem, co odwołał ostatnio? Co chyba z rok nie mogliscie sie spotkac?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Star :) Nie pisz mi nic o cukierkach czekoladowych bo umrę 😭;) Ja jestem ciekawa co mi z tego hulania wyjdzie, na razie kółko wygląda po prostu groźnie :D ;) Nie, to nie ten sam facet co od roku nie mogę się z nim spotkać. Tego poznałam w wekend, wczoraj miał do załatwienia w moim mieście jakąś sprawę i umówiliśmy się na herbatkę :) Nie palisz dalej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starrrrr76
Nadal nie pale i na razie nie mam takiego zamiaru:-) ale zobaczymy jak gdzies wyjde w towarzystwo. Chociaz na razie nie zapowiada sie zadna impreza. JA jeszcze nie zamowilam tego kola i nadal cwicze na tym moim z ryzem:-) Tak w ogole to sie zastanawiam, czy to hulanie cos daje, bo przeciez to kolo kreci sie bez jakiegos wielkiego krecenia z mojej strony. Lost, a na tylek tez to dziala???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W towarzystwie, przy alkoholu rzeczywiscie cieżko jest się powstrzymać. Nawet ja po prawie roku mam z tym problemy. Na początki zrezygnowałam w ogóle z imprez a jeśli już musiałam być to zero alkoholu . Teraz już daję radę :) Ty też dzasz :) Kółko ponoć ładnie zmiejsza obwód pasa i bioder chyba tez no i ujędrnia te partie ciała . Wiec na pewno korzystnie wplywa na wygląd. Ja wczoraj nic nie ćwiczyłam z wiadomych względów, dzisiaj mam zamiar to nadrobić ale z kolei mój miejscowy kolega chyba chce mnie na jakis spacer wyciągnąć ;)W sumie to dobrze, nie będę miała czasu myśleć o jedzeniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! A ja strasznie ciepię :( Ósemka tak daje popalić ,że nie śpię w nocy .MUszę iść do chirurga .Strasznie boję się dentysty :( ale wyjścia nie ma - trzeba rwać ! ;) MIłego dnia - u mnie będzie ciężki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Awe :) A dlaczego do chirurga? Zwykły dentysta sobie nie poradzi ? Tyle,żlepiej prześwietlić ten ząb jak ma ułożone korzenie. Swojego czasu miałam masakrę własnie z ósemką, jej korzenie splątały sie z siódemką i przy wyrywaniu nacierpiałam się strasznie . Współczuję Ci Awe - bolące zęby to nic ciekawego a jak ma się w perspektywie rwanie to już w ogóle :( Ale potem to już nic nie będzie bolało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo - bo chirurg stomatologiczny zrobi to lepiej i szybciej (mam taką nadzieję ;) - bo głównie tym się zajmuje ;) Tak , muszę zrobić zdjęcie panoramiczne .Ale już dość o zębach , bo to niefajny temat ;) Muszę rozwiązać ten problem .A co u Ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie nuda ;) Dietka, ćwiczenia i chyba znowu randki ;) Miałam jednak dłużej odpoczywać od panów ale chyba nie potrafię :O ;) Dzisiaj chyba wolne sobie wzięłaś ? Teraz to juz znikam na dłuzszy czas, bo mam jeszcze sporo pracy Trzymaj sie dzielnie Awe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O , znów randki ;) Niegrzeczna Mama ;) :) Mamo jestem w domu , bo ja nie pracuję we wszystkie dni tygodnia :) Taki mam luksus :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starrrrr76
Mama , to Ty w ogole nie jesz słodyczy?:-) Ja dzisiaj zjadłam tyle słodyczy ze szok! Z papierosow na słodycze sie przerzucilam, a potem musze krecic:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Star - teraz nie jem - za to tak normalnie to lubię je aż za bardzo . Niestety rzucenie palenia ma to do tego ze się podjada, zajada i to nie marchwki tylko to co wpadnie w ręce ;) Właśnie hulałam troszkę - marnie mi to idzie. Dodatkowo ćwiczyłam jeszcze dużo skłonów ;) :D Ale to na pewno nie zaszkodzi :) Awe jak ząb ? Wskakuję teraz na steperek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo - właśnie wróciłam od dentysty .Na razie -była to pomoc doraźna ;) W tym tygodniu muszę go usunąć :O Nienawidzę dentystów ! ;) Spokojnego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starrrrr76
Ja tez dzis hulalam ale za krotko, bo tylko znowu na klanie. Moze jeszcze cos pozniej obejrze w tv, ale watpi zeby cos bylo ciekawego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Star, ja nie jestem w stanie hulać tyle czasu ale kółko, steperek i ćwiczenia w sumie dają niezły wynik ;) Kolega był u mnie i oczywiście od razu zauważył, że mnie ubyło - na policzkach :D To jest zawsze największy mój problem, jak chudnę to najpierw na buzi i wyglądam biednie ;) A widzę, że Ty też sie ostro zawzięłaś :) Awe - z jeden strony skoda, że nie masz tego z głowy. Jeszcze będziesz musiała troszkę się podenerwować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starrrrr76
Chudnac to ja nie musze, tylko chcialabym miec plaski brzuch:-) No i moze twardszy tylek, bo przez to niepalenie chyba mam o rozmiar wieksze spodnie. Ale to ze przytylam to dobrze, bo bylam chyba za chuda. Tak sie zastanawiam, czy to hula-hop dziala dobrze na ten brzuch, bo ja cwiczyc to raczej nie bede bo nienawidze tego:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się, że hulahop bardo dobrze działa a brzuch :) Na pewno dziewczyny będą wiedziały coś więcej na ten temat ;) Jejku jak ja i zazdroszczę, że jesteś chuda 😭Ja juz pewnie do konca życia będę musiała uważać na wagę . A teraz to przegięłam ;) Ale dam radę ;) Miłego wiecozrku i dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×