Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sama_mama_73

mama poszukuje

Polecane posty

Cześć Dziewczyny 🌻 Mam ostatnio smutne myśli - chyba za późno się wzięłam za to robienie dzieci, tyle tylko że wcześniej nie znałam nikogo odpowiedniego z kim bym te dzieci mogła mieć :O Teraz czuje będzie bardzo ciężko, jestem po prostu stara... a może nawet już za stara :( Buziam Was - miłego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka Laski :-) U mnie nic nowego:-O " Kolega" pojechał z zona na wakacje i troche niefajnie mi jest:-O Poza tym boli mnie cos gardlo i rano kupiłam sobie fajki:-( A przeciez miałam juz niepalic! Ania a jak tam Twoje niepalenie? Czemu jestes za stara na dziecko? Ja bym chciała miec coreczke ale niestety nie mam z kim:-( Widziałam sie z" kolega" w piatek i mamy 2 tygodnie przerwy. Cos gadał ze mu sie poodobam i chce ze mna byc. Ale pewnie jako kochanka cały czas. Wszyscy (no prawie) faceci to swinie! Cos jeszcze gadał ze musimy pojechac nad morze (juz to widze!). Ciekawe co bedzie mowil po powrocie. Miłego dnia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu - na pewno nie jesteś za stara. Trzeba próbować, ale może nie szalejcie aż tak bardzo - lepiej co drugi dzień ;) I najlepiej może gdzieś jakis krótki wypadzik dla odstresowania - wiesz jak to jest im bardziej się chce tym bardziej nie wychodzi. Takze luz... i spontaniczność ;) Star - niefajna jest ta Twoja sytuacja. Rola tej trzeciej jest trudna i zwykle najgorzej na tym ta trzecia wychodzi. Nie pozwól sobą manipulować, dobrze by było, żebyś jednak zakończyla znajomość z tym panem. Bo będziesz cierpiała :( Miłego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukrecja w lukrze
Droga autorko, od czasu do czasu podczytywałam Twój topic i kibicowałam Twoim poczynaniom, cieszę się że tak fajnie się poukładało! Może kiedyś i do mnie uśmiechnie się takie szczęście, gratuluje i życzę wszystkiego dobrego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama poczekam jak wroci i co bedzie mi mowił:-) Ja sama chce i nie chce to zakonczyc:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Star nie daj się za długo zwodzić. Lepiej z wolnym mężczyzną próbowac sobie ukladać życie. Ty także powinnaś podjać decyzję :) Lukrecjo - dziękuję :) U mnie już wszystko wyszło na prostą ;) Od czwartku zaczynamy wspólne życie i wtedy się tak na prawdę okaże czy zdamy ten egzamin czy też nie ;) Darek już dzisiaj złożył wypowiedzenie z pracy i od poniedziałku , wtorku zaczyna nową pracę. No i jeszcze przede mną spotkanie z Darka synem. Choć jeszcze Jego przyjazd do nas nie jest pewny. Lukrecjo musisz po prostu próbować, wierzyć w to, że sie uda, próbować, nie zniechęcać się niepowodzeniami i ciągle poznawać. W końcu na pewno sie uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatatatatatatatawrc
Niedługo idę na pierwsza randkę z samotną mamą 2 letniej dziewczynki. Czy powinienem zaproponować, żeby przyszła z córką czy raczej sama? Czy kupić oprócz kwiatów dla mamy coś dla małej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Tatatatatatatatawrc - może się tak zdarzyć, że randka moze być z córką. Chociaż generalnie uważam, że pierwsze spotkania powinny być bez dzieci - ale czasami proza życia samotnych mam jest trudna, nie maja z kim zostawiać pociech. Dlatego mozesz się spytać czy będzie sama czy z córką. Jeśli kupujesz kwiatka dla, ów kobiety, to myślę, ze miłym dodatkiem też będzie drobnostka dla dziewczynki . Tylko nie szalej od razu z dużą lalą ;) Powodzenia :) Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny 🌻 Mamo - wiem że martwić to się będę mogła jak po pół roku starania nic nie wyjdzie a nie po miesiącu ;) ale wiesz jak to jest - mam prawie 33 lata więc od razu nachodzą mnie myśli że może to już za późno i może już jajeczek nie produkuje... :O echhh... wiem że głupio gadam... Star - wybacz że Ci powiem wprost, ale - źle robisz i ucierpisz na tym wcześniej czy później. Facet zwyczajnie Ci ściemnia że mu się w związku nie układa, bo jak by tak było to nie sądzę że by z żonka na wczasy jechał. Dla mnie to wygląda tak że koleś szuka rozrywki i niestety trafił na łatwą zdobycz - "łatwą" nie oznacza niczego złego - chodzi o to że trafił na kobietę spragnioną miłości i czułości i gnom żeruje na tym. Star - wiem że jesteś w życiu gdzieś pogubiona, ale najważniejsze to żebyś uregulowała prawnie rozstanie z mężem i wtedy z czystą kartą zaczniesz od nowa i znajdziesz kogoś właściwego i będziesz szczęśliwa, ale nie zabieraj się do tego wszystkiego od dupki-strony ;) I jeszcze jedno - celuj w facetów bez żony w papierach, nie ładuj się w kanał z żonatymi bo to do niczego dobrego nie prowadzi. Miłego dnia Wszystkim 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Star - w kwestii niepalenia to od czwartku do dziś wypaliłam 3 papierosy :) Ale mój Misiek chyba bardzo chce żebym znowu nie paliła, bo od wczoraj nie przynosi papierosów do domu i jak jest w domu to sam tez nie pali :D No i bardzo dobrze bo mnie wtedy nie ciągnie w ogóle a i jemu wyjdzie to na zdrowie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu na prawdę nie masz się martwić tym, że w wieku 33 lat nie będziesz mogła zajść w ciążę. Ja w wieku 30 lat zaszłam od razu za pierwszym razem, ale fakt - to było moje drugie dziecko. Zresztą lekarz kiedyś tam stwierdził,że będę miala w ogóle problemy, żeby mieć dziecko. A już w przypadku pierwszej ciąży było tak samo, od razu zaskoczyłam ;) Właśnie wtedy lekarz dał mi tą radę, żeby po wszystkim pod tyłek podłożyć sobie na jakis czas poduszkę i tak poleżeć jakiś czas. Zadziałało ;) Ja właśnie będę Darka oduczać palenia ;) Przy mnie On stara sie nie palić, ale na dłuższą metę na pewno bedzie musiał rzucić fajeczki... Ciągle Mu mowię, że jak bedzie palił to pewnie ja za jakiś czas, też zacznę palić. To Go troszke mobilizuje ;) A nasza Lost za 10 dni bedzie miala rocznice niepalenia :) Posypią się gratulacje ;) Miłego wieczorku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello:-) Ania ja wiem ze zle robie, ale juz mnie to wciagneło:-O Ale na pewno pogadam z Nim jak wroci. Powiem ze nie bedziemy sie juz spotykac. A ja znowu od wczoraj pale:-) Ale jutro juz nie kupie fajek! Tylko 1 mi został i nie mam od kogo wziac :-) a do sklepu juz nie pojde, bo nie chce mi sie. Lepiej sie jednak czuje jak nie pale. Miłego wieczoru:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello:-) Ania ja wiem ze zle robie, ale juz mnie to wciagneło:-O Ale na pewno pogadam z Nim jak wroci. Powiem ze nie bedziemy sie juz spotykac. A ja znowu od wczoraj pale:-) Ale jutro juz nie kupie fajek! Tylko 1 mi został i nie mam od kogo wziac :-) a do sklepu juz nie pojde, bo nie chce mi sie. Lepiej sie jednak czuje jak nie pale. Miłego wieczoru:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Star- lepiej wszystko w życiu załatwić po kolei. Powiem Ci tak z doświadczenia - na pewno teraz dużo łatwiej było by Ci znaleźć mężczyznę. Tyle, że jak dla niego to będzie bez zobowiązań. Po rozwodzie zauważysz jak zmiejszy sie ilość panów Tobą zainteresowanych, ale warto poczekać i znaleźć takiego, który będzie Ci odpowiadal w 100%, będziesz Go kochała i który będzie Ciebie kochał. I przede wszystkim bedzie wolny . Oczywiscie jeśli Ty też pozałatwiasz swoje sprawy. Z fajeczkami to już Ci powiedziałam ... jesteś niereformowalana :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda samotna mama_25
Witam Was Kobietki :) Mogę się do Was przyłączyć ? Może na początku napiszę krótko o sobie i swojej sytuacji. Mam na imię Agnieszka, mam 25 lat i jestem mamą ślicznej 3-letniej dziewczynki :) Sama jestem ponieważ ojciec mojego dziecka zdradzał mnie. Na szczęście nie byliśmy małżeństwem. Mam też za sobą nieudany związek z też samotnym ojcem ... niestety wykorzystał moją dobroć i się pożegnał po pół roku znajomości. Ale nie poddaję się :) Nadal szukam swojego szczęścia i wierzę, że je znajdę :) Jestem zalogowana w znanym portalu randkowym :) może tam szczęście mi dopisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Młoda samotna mama_25 - witaj :) Miło będzie jeśli do nas dołączysz :) Ja znalazłam miłość na znanym portalu randkowym, więc być może i Ty też ją tam znajdziesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Jutro zaczynam "nowe" życie :) Troszkę sie boję jak będzie ale z kolei nie potrafię już sobie wyobrazić życia bez Darka :)Początki mogą byc ciężkie, musimy sie dopasowac, dotrzeć i co tam jeszcze, ale najważniejsze jest już teraz to, że będziemy razem :) Strasznie szybko to poszło ;) Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:-) MAma masz superrr:-D Dzis znowu bedzie goraco:-) ale to dobrze. Miłego dnia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny :) Starrrrrrrrrrr - miej siłę kobieto i: 1) nie pakuj się dalej w to bagno z tym chłopkiem, 2) NIE PAL :) Ja wczoraj wypaliłam 3 fajki :O ale to mnie utwierdziło w przekonaniu że z fajkami koniec - no paskudny kapeć w buzi miałam i nawet jeszcze dziś trochę to czuję i już wiem że dziś- i mam nadzieję, zawsze - już nie będę palić :) Mamo - będzie cudnie ;) Choć nasz pierwszy miesiąc był dość burzliwy ale to z mojego powodu -miałam problem z odnalezieniem się w nowej sytuacji, ale mój Misiek ma do mnie nieziemską cierpliwość i wszystko przeczekał choć wiem że czasem było mu ciężko :D Dziewczyny - czy są jakieś objawy ciąży w pierwszym miesiącu czy w pierwszych 4 tyg. kompletnie nic się nie czuje?? :) Buźka - miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze ten wekeknd będzie taki wjątkowy. Darek przyjeżdża z synkiem i jeszcze w niedzielę wraca odwieźć synka do Wawki, a w poniedziałek wraca, zeby już z nami kontynuować wspólne życie :) Na razie oboje mamy lekkiego stresa... ale chyba dziwne by było gdyby go, tak całkowicie nie było ;) Aniu ja miałam objawy takie jakbym miała dostać miesiączkę, jedynie piersi mnie bardziej bolały i w pierwszej ciąży bardzo swędziały ( nie wiem czy jest to normalny objaw;)) A tak to pobolewał mnie brzuch, tak jakbym miała dostać okres i dosyć szybko pojawiła się wrażliwość na zapachy i ochota na dziwne jedzenie. Wymiotów nie miałam w żadnej ciąży. A Ty kiedy się spodziewasz okresu i czy coś już podejrzewasz ?:) Star kiedy jedziesz nad morze ?:) Teraz było by super, jest na prawdę fantastyczna pogoda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo - nic nie podejrzewam ;) , ale po prostu jestem ciekawa no i dobrze wiedzieć na co ewentuel zwrócić uwagę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie miałam zadnych objawow i do 7 tyg. nie wiedzialam ze jestem w ciazy (i palilam troche a potem umierałam ze strachu i zameczałam lekarza). Nie miałam długo okresu, zrobiłam test, no i sie okazało ze jestem w ciazy:-) Ania - Tez od dzis na razie nie pale. Naprawde ile lepiej sie czuje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Dzisiaj TEN dzień ;) Można powiedzieć, że zaczynm na poważnie następny rozdział mojego życia :) Ciekawa jak bedzie?:) Na razie jestem już bardzo stęskniona za Darkiem, za kilka godzin Go zobaczę :) Wczoraj narobilam się jak dziki osiołek, narobilam obiadów, na cały długi wekend, żeby nie zawracać sobie potem tym głowy.Ogranęłam chałupkę, chociaż dzisiaj pewnie i tak będzie pobojowisko i padłam potem nieżywa ;) Myślę, że wieczorkami już teraz nie będę zaglądać tutaj, najpierw musze się nacieszyć Darkiem ;) Na a potem zacznie się proza życia ;) Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Lost 🌻Niestety jeszcze dzisiaj i jutro muszę być w pracy, więc weeknd zacznie się od jutrzejszego popołudnia ;) Jutro Darek jedzie też do swojego przyszłego pracodawcy, więc dopiero pewnie w sobotę tak do końca nacieszymy sie sobą ;) Do tego mamy weekend z chłopcami ( tym razem z trzema) i pewnie to na Nich będziemy musieli się skupić ;) Ciekawa jestem jak ułożą się relacje między moimi chłopcami a synkiem Darka. Czy sie dogadają czy jednak pójdą "na noże" ;) Za kilka godzin wszystko się rozjaśni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Mamo -ale wszystko szybko się u Ciebie toczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🌻 Mamo - Darkiem się nacieszyć zdążysz przez całe życie ;) Ale normalnie się dzieje :) Normalnie Twoje podekscytowanie mi się udzieliło :D Starrr - powiem Ci że ja też dużo lepiej się czuje jak nie palę - wczoraj Misiek przyniósl faje do domu, ale sam nie palił a nawet jakby palił to ja i tak bym nie paliła, bo naprawdę już tego nie chcę :) A co do ciąży - hm.. to widzę że naprawde chyba każda babeczka inaczej to przechodzi, skoro można nic kompletnie nie odczuwać przez kilka dobrych tygodni to dobrze że nie zamierzam palić. Chociaż... pewnie i tak prędko się nie zapylę :/ Milego dnia 🖐️ B.❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darek już przyjechał, a ja siedzę w pracy :( Chłopcy dogadali się od razu, zostawili Darka i poszli sobie do miasta :)Wiec jak na razie wszystko układa się tak, jakby ktoś na górze na prawdę nad nami czuwał ;) Patrząc z boku na naszą historię chyba sama miałabym problemy uwierzyć, że coś takiego w życiu może sie zdarzyć ;) Awe - w sumie nie było chyba już na co czekać ;) Fakt, szybko - ale pewne rzeczy czasami się wie ;) Aniu nie skupiaj się nad tym,żeby zajsć w ciążę. Po prostu bawcie sie a efektybędą za jakiś czas, a potem po 9 miesiącach zapragniesz .... spokoju ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×