Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sama_mama_73

mama poszukuje

Polecane posty

Jestem mamą dwójki dzieciaków . W akcie desperacji postanowiłam założyć temat na kafe, mający na celu znaleść dla mnie partnera ;) :D Czat porażka, portale porażka więc może tutaj dopisze mi szczeście ;) Ps. oczywiście zapraszam pomarańczki na obrzucanie mnie błotem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba jaja se robisz
facet na kafetrii to ciota, no chyba, że takich prefrujesz, to faktycznie masz szansę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nie robię sobie jaj :D czasami zaglądają tutaj całkiem fajni panowie ;) Hehehehehe czuje, że dzisiaj szczęście mi dopisze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety nie umie;) za młody, za mało przystojny i nie wstanie utrzymać kobiety i dwoje dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko i tylko doradzę: nie szukaj w necie takiego faceta prędzej w realu gdzieś w swoim otoczeniu, zyczę szczęścia i oby szybko się znalazł:) nikt nie lubi byc samotny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś jeszcze będzie próbował negować, że samotne matki to nie są desperatki? :D :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie w realu to ciężko :) Tutaj od razu mogę napisać jaki jest mój stan ;) Będąc z dziećmi na spacerze np . ciężko sobie na plecach przyczepić nalepkę -szukam faceta ;) :D Więc pewnie wszyscy biorą mnie za mężatkę i zero zainteresowania . No prawie ;) Patrzą się, bo jestem interesujacą kobietą . Niestety za bardzo nie mogę chodzić na imprezki , rzadko mam możliwość wyjścia gdzieś do ludzi . Hehehe i nie dziękuję Tobie Vampire - oby nie zapeszyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arturrr
Owszem, na Ciebie miałbym chrapkę, ale dzieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I już po tym zdaniu byłbyś skreślony :) Dzieci są częscią mojego życia . Kto będzie chciał być ze mną musi zaakceptować to że mam dzieci .Inaczej sie nie da :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18:21 [zgłoś do usunięcia] Szczepan Ktoś jeszcze będzie próbował negować, że samotne matki to nie są desperatki? czy ktos bedzie jeszcze chcial negować ze faceci siedzacy na kafe do bezmózgi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pain au chocolat - nie ma sie czym przejmować :) byłam przygotowana na takie komentarze i przymykam na nie oko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie jestem zdesperowana a też sama mama+1 ale Tobie zyczę żebyś jak najszybciej znalazła faceta, który własnie na ciebie całe życie czekał 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczepan - dziecko kochane ;) jak na razie to niestety ja odmawiałam panom . Nie zaiskrzyło poprostu , nie byli w moim typie i na pierwszy rzut oka wydawali sie zupełnie normalni ;) w przeciwieństwie do ciebie :P Ale hmmmm być może za kilka lat ,życie zweryfikuje twoje poglądy ;) Jestem z Raju- Tobie też życzę znalezienia takiego wspaniałego faceta :) Mi Mała 🌻 dziękuję Oj różnie to bywało z tymi moimi panami , rozwodnicy kawalerowie , jeszcze rzeczywiście nie trafiłam na wdowca . W sumie to stawiałabym jednak na rozwodnika . Jak na razie niestety nikt mnie na dłużej nie zainteresował .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam 36 lat, dziecko :o 🖐️ Dobra rada - bierz pierwszego frajera, który cie zechce. Zbyt dużego wyboru nie będziesz miała :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczepan jeśli masz 36 lat to na prawdę tylko o tobie zle świadczy w jaki sposób piszesz o samotnych mamach i ich dzieciach . Podejrzewalam raczej 16,18 latka , ale widać zatrzymałeś sie emocjonalnie na tym poziomie :P Oczywiście , rozumiem powody dla których panowie nie muszą akceptować samotnych mam , ale kultura wymaga wyrażać się troszeczke inaczej . A tobie tego brak . Muszę ciebie zmartwić , miałam i mam spory wybór panów . Ale szukam kogoś poprostu szczególnego dla mnie i mierność mnie nie zadawala :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo --------życzę Ci powodzenia ,ale może być trudno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówiłam ,że będzie trudno na kafe :) W życiu - to nawet bez cudu może się udać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jak już go znajdziesz i Was pokocha , to będziesz pewna ,że to ten :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> Ale jak już go znajdziesz i Was pokocha A jak papież przejdzie na islam, to.... :D:D Czysta fantastyka :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczepan -------co TY taki pesymista ;) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p.d.
mamo w jakim wieku są dzieciaki ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skasnjsdn
sama_mama_73 -ale ty głupia,zdesperowana kobieta. Przeciez kafe to to samo co czaty i inne portale:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W życiu to miałam kilku poważnych "adoratorów" :) I to jest dla mnie ważne , że jednak większośc panów ma normalne poglądy nie jak Szczepan . Dzisiaj , tutaj - troszkę zabawa :) Choć na pewno w każdym miejscu trzeba próbować . Jednak kafe to bardzo , bardzo specyficzne miejsce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×