Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sama_mama_73

mama poszukuje

Polecane posty

DKMG Ty siedzisz tutaj dłużej ,niz ja, ja miałam dlugą przerwę :P Powiem Ci ,że właśnie tutaj trafiłam na kilku fajnych facetów . A tak przy okazji , przecież Ty też jesteś fajny :P Jejku , też muszę zmykać do pracy :) Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szokens
przeczytałam topik i życzę powodzenia w poszukiwaniach !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym kto tu siedzi dłużej bym polemizował :P a ja to przerwów nie mam teraz to już sporadycznie tu jestem:P Ja fajny oj samotna chyba niewiele osób by tak stwierdziło:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DKMG- wiesz ,ze ja Ciebie zawsze lubiłam :) A poznalismy się kiedy tutaj były moje początki ;) wcześniej bywałam tylko na "mamach":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama a moje to nie :P tylko że ja wcześniej nigdzie nie siedziałem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M.......................
cześć jestem szalenie samotną 26latką z centrum polski ;o*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samotna raczej pojawi się więcej wpisów jak ten powyżej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Mamo :) Znów na nogach od samego rana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama tylko zapomniałaś o drobnym szczególe żę ja mam tendencje do poniszczania topów:P Słonecznej niedzieli życzę, a jak już będzie słoneczna to podeślijcie słońce do mnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Awe:) Nie potrafie spać dłużej :) Tym bardziej ,ze wczoraj padłam po tych wszystkich porządkach przedświątecznych ;) Ale Ty pewnie miałaś tak samo :?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DKMG no wiem , szczególnie jak oboje jesteśmy na tym samym topiku ;) Nikogo do głosu nie dopuścimy wtedy ;) Niestety i u nas leje , a ja wczoraj umyłam okna😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo -ja okien jeszcze nie umyłam :( Ale może dobrze , bo u mnie też pada .Mam nadzieję ,że się wyrobię.MIłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama więc właśnie:P Kurcze fajnie macie już o świętach myślicie a ja nawet na ogarnięcie syfu z biurka czasu nie mam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie dzisiaj dosłownia każda kosteczka boli , tak sie naskakalam ;) A pewnie i tak na święta będę znowu miała brudne okna ;) Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W pracy już po porządkach , mieliśmy inspekcje wiadomej instytucji wiec wszystko musiało błyszczeć ;) Domek jednak jeszcze muszę odgruzowywać po zimie ;) A Ty DKMG wziął byś się za porządna robotę ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo -----------i tak właśnie jest z tym sprzątaniem :) Syzyfowa praca ;) Miłej niedzieli Tobie i DKMG:) ps.CZy DKMG -------to jakiś skrót i coś oznacza ? Czy to przypadek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Awe to syzyfowa praca , szczególnie jak są dzieci :) Też zmykam na jakiś czas , do miłego mam nadzieję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama ale jak mniemam do przodu :D Też niedawno mieliśmy i na rok luz:P Za jaką poważną robotę, mam samochód rozbierać czy jak:P Awe w sumie to nie tyle skrót co model sprzętu który chodzi za mną niestety czasowo muszę sobie odpuścić bo dolar za drogi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo ---------u mie też są ;) To na razie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DKMG----------na sprzęcie się nie znam ;) Ale życzę Ci ,żebyś mógł go sobie kupić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
awe kupić to sobie kupie tylko poczekam aż zielone zlecą :P ale dzięki i 👋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DKMG - chodziło mi tylko o porzadki , to też poważna robota;) Awe , to wiesz jak to jest z tym sprzataniem , syzyfowa praca ale i tak wolę sprzatać na okrągło ;) niz nie mieć tych dwóch swoich chłopaków :) Też uciekam na jakiś czas , miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdrowienia dla samej
od jednej "wrażliwej" ;) no i dla Gnoma :) Wpadłam na chwilę, a tu sami znajomi ;) obyś obyś szczęśliwie znalazła :) 3mam kciuki M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak myślałam że zostanę rozpoznana ;) Hmmmm Tylko jakoś nie mogę skojarzyc tego \"M\" ;)Wiecej szczegółw poproszę :) Kurcze, a ja właśnie się zdołowałam :( dostałam maila od tego pana co mnie tak zainteresował .Chyba kogoś wczoraj spotkał jakaś interesującą kobietę:( Niby nie robię sobie nadziei, ale i tak jakiś smutek poczułam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo -----------to znaczy ,że to nie był Ten właściwy ;) :) Glowa do góry !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Awe - ale normalny i poznany na kafe ;) Mimo wszystko liczę na to, że poznamy się też realnie .Tyle,że bardzo sie boję tego spotkania , za bardzo mi sie podoba .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×