Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sama_mama_73

mama poszukuje

Polecane posty

Gość jkihfdsa
👋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc :D Aaaa i Staruszkowie mają w sumie dzieci 25, 23, 20 i 6 lat ;p Trójka na swoim, Młody rosnie i jest oczkiem w głowie. Nie będę mydlić oczu wizją idealnej rodziny, bo nam troche daleko do tego... ale jest dobrze. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srululut
czy wierzysz ze przez neta mozna az tak kogos wyczuc, to jakie ma intencje, czy jest fajny? ja przyznam sie tez probowalam poznac kogos tą drogą i sie rozczarowalam mimo ze czulam ze moze cos z tego byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Casertana - nie mam wizji idealnej rodziny ;) bo i teraz nie jesteśmy idealni . Na pewno trzeba troszkę więcej wysiłku włożyć, tworząc związek z samotną mamą ( obie strony muszą) ale nie jest to niemożliwe . Jest coraz więcej takich rodzin :) srululut - ja mam już spore doświadczenie w poznawaniu panów przez neta.W dużej mierze potrafie wyczuć ich intencje ( choć nie obyło się bez omyłek ;) )Na częście bardzo rzadko , ktoś jest w ogóle w stanie mnie zainteresować , dużo muszę o nim wiedzieć ,żeby sie w ogóle spotkać . A panowie ,ktorych interesują przygody nie chcą sie za bardzo wysilać i bardzo szybko dążą do spotkania . Pan ktorego poznaję przez net, musi zaakeptować moje warunki i tempo poznawania się . Jeśli nie pasuje \" bye bye\" Co tutaj się porobiło ;) :D Przejrzałam spis topikow i 80 % to dla szukających ;) :D Czyżbym wywołała lawinę ? ;) A moze to w koncu wiosna ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Mamo :) Jak zaczął Ci się dzień ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Awe:) Już jestem po kawce , powoli odgruzowuję domek, zaraz lecę po zakupy więc dzień raczej nie będzie na odpoczynek ;) Jutro to sobie za to obiję :D Widzę Awe,że z Ciebie też jest ranny ptaszek ;) Nieśmiało słoneczko wychodzi , może w końcu ta wiosna do nas zawita :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak .Nie umiem długo rano spać:) Ale za to wieczorem \"wymiękam \'\'dość szybko :) Też pije kawkę i myślę -co dziś na obiad ? U mnie lekki deszczyk ,ale słoneczko też widać . Ps.Nie zapomnij dziś ( w nocy ) o zmianie czasu :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To mamy dokładne tak samo :) Dzisiaj obudziłam się przed 6 , za to pewnie już o 22 będę nieżywa ;) Właśnie wróciłam ze spacerku z pieskiem, ciepło jest - naprawdę wiosennie :) Miłego dnia Awe:) Ps. Pamiętam o zmianie czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Mamo :) Tobie też życzę miłego dnia :) Wpadnę do Ciebie jeszcze ,jeżeli pozwolisz ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
hej kobitki mam ten sam problem, młoda dość atrakcyjna i 2 dzieci, nie da rady sobie przyczepic etykietki na plecach niestety choc może wtedy by cos to dało a tak pozostaje nam siedzenie przed kompem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajny temat jakiś normalny aż jestem w szoku:P Szukanie normalnego faceta na kafe to jak zabawa odbezpieczonym granatem, efekt fajny ale nie dla tego który się bawi:P Tak czy siak życzę powodzenia, może nie koniecznie na kafe w końcu wiosna idzie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala -----------fajnie ,że dołączyłaś się do topiku Mamy :) Tylko jest problem ----------szukacie mężczyzn ,a piszą głównie kobiety ;) :) Ale ja się cieszę ,że mogę porozmawiać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panipana
Witam:) Życze Ci sporo, naprawde sporo szczęścia.I wierze, że spotkasz mężyczyzne , który pokocha Ciebie i Twoje dzieci. Denerwuje mnie takie gadanie, że taka kobieta to juz tylko na wdowca lub rozwodnika może liczyć. Moja koleżanka urodziła dziecko w wieku 18 lat , chłopak ja zostawił. Była z bardzo biednej rodziny. Mama alkoholiczka, ojca nie ma. Ona sama stwierdziła w wieku 23 lat, że już nigdy nie będzie nikgo miała, bo Ci , którzy z nia chca byc to tez taki margines społeczny, a ona n ie chce życ jak jej matka. Wszyscy jej mowili, ze z dzieckiem , bez wyksztalcenia z taka przeszloscia to ona meza nie znajdzie. I co poznała. Za pare miesiecy na wakacje ślub. Facet kawaler, z dobrego domu, bogaty, inteligentny, powiedzial, ze nie przeszkadza mu dziecko bo on kocha ja a dziecko to czesc jej wiec i kocha dziecko.:):) Od tej pory ja tez daje wiare w cuda:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Awe-chcesz wpaść do mnie ?;):D Ależ oczywiście zapraszam :D , każda para rąk przyda sie do sprzątania ;) Tym bardziej ,że święta za pasem :) Kala myślę,ze trzeba próbować wszędzie :) W necie właśnie najprościej z tego tytułu,że można napisać od razu ,że jest się osobą wolną . Tylko tutaj to też jest tak jakby "inny świat" ;) W realu za to , szczególnie w towarzystwie dzieci mało kto pomyśli ,że kobieta jest sama . Myślę,że jednak nie wolno się zniechęcać , warto dać sobie szansę na bycie szczęśliwą i starać sie wykorzystywać okazje na poznawanie panów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok ,Mamo :) Jak tylko ogarnę u siebie , zjawiam się u Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DKMG- hehehe pomyśl kto na Twoich kontaktach gg mógł wpaść na taki pomysł :D Jaką znasz samotną mamę ? Tylko cicho sza ;) W pewnym sensie to zabawa miała być , a wychodzi fajny topik ;) AWE , ja zdawałam sobie sprawę co tutaj będziesie działo . Ale w sumie przecież miło tutaj jest . No i świat nie kręci sie tylko w okół mężczyzn ;) Panipana - myslę,że stan cywilny pana nie ma znaczenia - oby to dobry facet był :) No i dziękuje wszystkim za miłe słowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama_mama optymistka z ciebie :P poznawać na kafe facetów z myślą o związku :P Są dwa wyjścia albo sobie robisz jaja albo jesteś zdesperowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama to jużsię domyśliłem ale na taką desperację:P Kurde laska normalnie jaja sobie robisz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
inaczej jest jak kobieta ma jedno dziecko wydaje mi sie ze latwiej, gorzej jak dwoje czy wiecej, chcę byc szczesliwa wkoncu, nie wiem czy bedzie mi to dane, czekam...... na cud chyba:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
DKMG to oczywiste ze jaja a cos ty myslala:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama to już wiem:P zresztą siedzisz tutaj dłużej niż ja więc wiesz że szansa na wyhaczenie tu normalnego faceta to jak trafienie szóstki w totka 10 razy pod rząd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na razie znikam :) Dom ,czeka ;) Dziewczynu -------miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
w totka jak i w zyciu mam pecha:/ wiec lipa na całego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala znam kobietę ,która miala 4 dzieci .Wiem ,ze nie powinnam tego pisać ale na prawdę ciężko powiedzieć o niej nawet że była przeciętna obietą z urody , była poprostu brzydka .Ale miala męża , 4 dzieci i nie wiem co sie stało w jej życiu ale zobaczyłam ją po jakimś czasie z nowym facetem ( przystojnym) i ... piątym dzieckiem . Wiec tak na prawdę nic nie przesądza sprawy ani ilość dzieci ani braki w urodzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
rzecz w tym że ja juz zwatpiłam, chociaż z drugiej strony młoda jeszcze jestem wiec wszystko sie moze zdarzyć, zycie lubi nas zaskakiwać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama Mama -----czytam cię o wczoraj... Jestem pełna podziwu dla Ciebie , jesteś szczerą i wrażliwą kobietą...i uważam , ze to , ze masz 2 skarby w niczym Ci nie przeszkodzi...czasami tylko trzeba cierpliwie czekać :) Naprawdę uważam , że szczęście zazwyczaj jest gdzie koło nas - tylko my go nie dostrzegamy - a czasami dostrzegamy za póxno:) Będę trzymać za Ciebie kciuki - fajnie by było gdyby udało Ci sie znalesc .. no może nie od razu partnera na całe życie , ale na poczatek przyjaciela:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×