Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sama_mama_73

mama poszukuje

Polecane posty

Gość lubie szczepana
sama mama Szczepan to odpowiedni kandydat! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skasnjsdn
sama_mama_73 o popracuj nad pisownia :-)słowo " naprawdę" pisze się razem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczepan ---------spodziewałam się tej odpowiedzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sama_mama_73 - popieram topic :D Zajebisty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P.d. - 6 i 12 lat , płeć u nich ta sama ;) Skasnjsdn - oczywiście zamiast studiować zapamietale ortografie , dzieci niańczyłam . Stąd te braki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skasnjsdn
sama_mama_73 -poiszesz,ze masz sporo mężczyzn ktorzy sie Toba interesują-zgodze sie z tym,ale na pewno do pewnego stopnia ich interesujesz,po prostu chcieliby z Tobą romans,a nie zycie we dwoje z dwojka Twoich dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> oczywiście zamiast studiować zapamietale ortografie , dzieci niańczyłam Zamiast sie kurwić i obrabiać kutasy kolegom, trzeba było się uczuć :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama ----------masz poczucie humoru ,a to na kafe rzadkość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skasnjsdn - byli i tacy i tacy . Kilku panow chciało romansu tylko . Kilku chciało spędzić ze mną przyszłość . Więc wiem na pewno ,że nie grozi mi raczej samotność , tylko nie trafiłam na tego z którym ja chcialabym być .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skasnjsdn
sama_mama_73 -:-) o tak,chcieli z Toba i z Twoimi dziecmi spedzic zycie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No komedia :D:D:D:D Samotna matka, a w dodatku wybredna :D:D Coś mi sie zdaje, że potrafię przewidziec epilog tych poszukiwań :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozumiem czegos , a dokladnie ciebie szczepan co ty w ogole tutaj robisz?????;> na babskim forum??? to chyba mowi samo za siebie....kto tu jest zdesperowany a szczescie i milosc mozna wszedzie znalesc, ile maja lat Twoje szczescia??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczepan - zostawię to co napisaleś bez komantarza . Nie warto gimnastykować sobie paluszków dla ciebie :P:O Awe- mam bardzo duże poczucie humoru :) Pisanie na kafe może przynieść dużo śmiechu , zabawy :) ,oby tylko za często nie trafiać na takich typków jak Szczepan ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ,Szczepan --nie dosć ,że filozof :P ,to jeszcze jasnowidz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo -------takich Szczepanów pełno na kafe i w realu :) Przywykłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skasnjsdn , Szczepan - panom już podzekujęmy ;) wasze juz znam , macie jakieś tam opinie wyrobione ,podzieliliście sie ją więc misja wasza skończona ;) Skasnjsdn - dokładnie , wybredna sama mama i powiem tak wolę być sama niż żyć w nieszczęśliwym związku . To już przerabiałam . Magdalena - 6 i 12 :) Awe- w realu chyba mniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skasnjsdn
sama_mama_73 - amnie się wydaje,ze nie jestes wybredna,wręcz przytłoczona samotnoscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goodfadher
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo -----pewnie tak , bo w realu nie można ( jak Szczepan;) ) schować się za kolejnym nickiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goodfather
:D ale bzdura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wydajesz sie fajną kobietą .
czemu nikogo nie moglas poznac na czacie czy portalach? wiem ze tam duzo swirow ale i normalni sie trafiają, a tu marne szanse, najwiecej tu tych w stylu szczepanka czy jarka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mieszkasz w duzym miescie??? ja mieszkam w malym miasteczku dlatego jesli kiedys nawiazywalam znajomosc to zazwyczaj przez net...i mam same pozytywne wspomnienia...a tym ze tak jak ja.... poprostu nie bylo "tego czegos" ;) super ze napisalas, czasmi ciekawie tak poczytac co kto ma na mysli;) a jeszcze jak jestes fajna babeczka to tylko kwestia czasu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście ,że czuję się samotna :)Tego nie ukrywam . Mogę sobie porozmawiać ze znajomymi na necie .Ale też mimo wszystko próbuje poznawać mężczyzn po to ,żeby może za którymś razem stało się tak, że i mi mocniej zabije serce . Stąd ten topik ;) Choć troszkę z przekory go założyłam :) - wiem doskonale jak jest na kafe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalitek szczepek
Szczepan wie z autopsji, że nie tak łatwo znaleźc kogoś........ Kobieta go zostawiła, teraz musi płacić alimenty na dzieciaka i żadna go nie chce dlatego wszystkich obsmarowuje na forum ze zgryzoty i braku sexu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki ,że tak powoli - nie jestem sama ;) Łapki mnie czasmi tutaj obejmuja małe :D Madzialenaaa27 -tez jestem z małej miejscowości i to jest na prawdę bardzo duży problem . Spotykałam się z panami z naszego miasta , pech chciał że poprostu nie zaiskzyło .Jeden pan bardzo mi się podobał , przyhaczył mnie w pracy ale z racji jego zawodu musiałam odpuścić . Muślę ,że jestem atrakcyjna fizycznie i do tego fajna ze mnie kobieta z charakteru .I mam nadzieję ,że te atrybuty troszkę mi mimo wszystko pomogą w układaniu sobie ponownie przyszłości ;) Wydajesz sie fajną kobietą - no właśnie z portali mam najgorsze doświadczenia . Na czacie poznałam pana z którtym byłam związana jednak z racji odległości nie wyszło . Bardzo fajnych facetów poznałam właśnie na kafe . I szczerze mówiąc na jednego mam olbrzymie zakusy ;) Niedługo sie z nim spotkam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Awe - mam nadzieję :) Mimo wszystko nie bawi mnie już biegnie na randki . Fajne to było na początku , ale już teraz jednak myslę o stabilizacji .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo ------nie przyznałaś się wcześniej ,że już Kogoś tu znalazłaś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Awe - bo w tym wypadku to akurat niestety będzie porażka :) Maskakryczna odległość , a po drugie ów pan chce jeszcze dwoje dzieci . Juz się nie wyrobię ;):D Ale akurat mój typ .... troszkę szkoda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×