Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sama_mama_73

mama poszukuje

Polecane posty

Szybko tem net przesyła power ;) Dzięki za 🌻 A czemu się zmieniło ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
* ten Wiesz , kiedyś znacznie więcej robiłam w dziedzinie ruchu ,ale dzieci zmieniają świat ,choćby dlatego ,że nie ma ich po prostu z kim zostawić ;) :) Ale nie narzekam -są sensem mojego życia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, tak, wierzę. :) Zmieniło się, bo straciłam pracę, gdy pracowałam wstawałam b. rano i później cały dzień w ruchu, wracałam do domu tylko na noc. :) Słodkie chwile to były, a teraz nie umiem sobie znaleźć miejsca siedząc w domu, wyjście na spacer to nie to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem ,ale możesz się zapisać na jakiś aerobik :) i będzie dobrze .Pracę też znajdziesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam kurs tańca, ale akurat w czerwcu wypadają mi zajęcia, a później szkoła będzie zamknięta. Cokolwiek bym nie zrobiła, nie będzie tak samo, a z pracą dość ciężko przy takim kryzysie. Mówią, że będzie jeszcze gorzej. Nie chcę narzekać, przez pewien czas miałam dobry nastrój, ale teraz łapię doła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie łap doła :) Zawsze możemy sobie tutaj porozmawiać i napić się wirtualnego winka :) Będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam wrażenie, że już nic mi nie pomoże, taki stan będzie się niestety utrzymywał i to nie tylko o pracę chodzi, ale o kilka różnych spraw. Dzięki za pocieszenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lost -ja też nie mam łatwo ;) Ale daję radę , bo chcę z tego życia chociaż trochę skubnąć dla siebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, Wy macie ciężej niż ja, dlatego głupio mi, że tak się żalę. Nie umiem podnieść się z ostatnich porażek i tak mi mija dzień za dniem, a ja nic z tego nie mam, marnuję swój cenny czas i żalę się na kafeterii. Żałosne. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lost -nie to miałam na myśli :) Sorry , nie chciałam Cię urazić -tylko pocieszyć :) Nic nie marnujesz , ja tutaj złapałam wiatr w żagle -bo mogę porozmawiać i trochę oderwać się od rzeczywistości .Dla Ciebie duża buźka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam łatwiej -bo mam dzieci ,mamę , siostrę i przyjaciółkę , z którymi mogę zawsze ( choć telefonicznie ) pogadać .A ,że jestem ekstrawertyczką -wszystko wylewam z siebie i jest mi lżej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoko, nic złego nie zrobiłaś, ja chyba sama nie wiem o co mi chodzi. :( Pewnie jak się ma swoją rodzinę to jest lepiej, ma się dla kogo żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś daję radę ,choć tak brakuje kogoś do przytulania , całowania ,wspólnego oglądania filmu , rozmowy .........No ,cóż .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie szczęście, że mnie nie brakuje, przynajmniej jeden kłopot z głowy. :) Może zjawi się ktoś, kto sprawi, że Twoje marzenia się spełnią. Chociaż wiem, że masz męża, to pewnie nie powinnam w ten sposób pisać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lost -możesz tak pisać ;) Mój mąż to obecnie jedynie współlokator i do tego jeszcze strasznie irytujący :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może trafi Ci się chociaż jakiś przyjaciel płci męskiej, żebyś mogła z kimś wyjść, pogadać. Net to nie to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może się trafi ;) Wiesz ,tak jak piszesz -potrzebuję faceta do wyjścia do kina , na spacer , do rozmów .To chyba nie za wysokie wymagania ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę ,że sobie porozmawiałyście :) Lost nie smuć się, proszę:) Chociaż przyznam się ,że ja też ostatnio nie tryskam opymizmem . Dzisiaj kolejny dzień bez Tomka , pojechał z byłym szawagerem na półwysep za następną robotą i nawet nie pogadaliśmy sobie . Bo w obecności szwagra - głupio:O Awe mi też najbardziej brakuje meżczyzny do przytulania , oglądania filmów, całowania , rozmowy . Jeszcze tydzień temu miałam to zagwarantowane ... teraz znowu pustka.Ale moze wróci . Od męskich prac mam kolegów;) Faceta potrzebuję dla samych przyjemności ;) Los znowu \"K\" wkrada sie w moje życie.Dzisiaj sie widzieliśmy ogladał samochód , ma ta samą markę więc tym bardziej był zainteresowany ;) Ale chyba jednak bardziej mną ... Jeśli nie wyjdzie mi z Tomkiem , to już jednak nie dam mu 3 szansy . Chociaż wiem ,że bedzie próbował . Miłego wieczoru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może przyjdzie czas, że pogadacie, Mamo, a dla Ciebie, Awe, zjawi się przyjaciel. Ja już zawsze będę sama. :( Bardzo mi smutno. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo - może jednak uda się z Tomkiem :) A jak nie , to przecież jesteśmy twarde i damy jeszcze raz radę :) Milego , spokojnego wieczoru 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lost -dlaczego zawsze miałbyś być sama ? Nawet tak nie myśl Bo przyjadę do Ciebie zleję Ci tyłek ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane -spokojnego wieczoru i słodkich snów :) Do jutra 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lost obie z Awe, Tobie wpierzemy ;) Ja nie rozumiem stwierdzenia , że do konca życia będe sama ...Lost a z jakiego powodu ? Właśnie pojedynkuję się z Tomkiem na słowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo -to jedziemy na bitwę z Lost :) :) Nie daj się Tomkowi z tymi słowami :) MUszę znikać .Całuję Was Obie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Decyzja już zapadła, nie możecie mi nic zrobić. :P Jestem tak słaba, że nie wiem co się ze mną dzieje, przespałam cały weekend. Miłego wieczorku, Awe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Laski ;) :D A ,co -fajnie brzmi ;) Miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×