Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sama_mama_73

mama poszukuje

Polecane posty

Uuuu, Mamo, to czeka Cię szaleństwo, ale masz za zadanie bawić się wyśmienicie. ;) Purchle=bąble. :D Złoty, ja się śmiałam z wpisu powyżej. Za piosenkę z poprzedniej stronki bardzo dziękuję. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oni maja chłopaków w tym samym wieku co moi , więc nie będą sie ze sobą nudzili . Zresztą też juz bardzo dobrze sie znają . A ja z przyjaciółką już od prawie wstyd sie przyznać ;) 30 lat sieęprzyjaźnimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy nie cały tydzień ;) Chłopcy bardzo sie lubia i zawsze czekają na wakacje , a potem przy pożegnaniu jest czarna rozpacz . I znowu musza czekać cały rok . Chłopniej juz u Ciebie sie zrobiło ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rich....
sama_mama... ten pomarańczowy nick to nie ściema ani też głupi żart.:) Właśnie zabieram się do pisania maila.I mam nadzieję że znajdziesz chwilkę aby go odczytać. :) Pozdrawiam Cię i wszystkich Twoich znajmych z topiku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aż tak zapracowana nie jestem ;) Oczywiście ,że przeczytam ale obawiam się ,że raczej jutro :) Miłego pisania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rich....
To w takim razie jutro napiszę... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo na bank to jest ściema!!! i jest to kobieta bo tylko one sa do tego zdolne!!!!! zazdrosc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To świetnie, że nawet cały tydzień, a już się bałaś, że czeka Cię siedzenie w domku i brak atrakcji. ;) Widzę, że tajemniczy Rich się pojawił, czyż to nie dziwne, że akurat teraz, gdy o nim mówiliśmy? :) My także pozdrawiamy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rich....
:) spokojnie Złoty Mamcia napiszę! W sumie już piszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złoty spokojnie :) Lost troszkę mam obawy o starszego synka jak zacznie sie z nimi wygłupiać . Jeszcze chodzi jak połamaniec no i te szwy . No właśnie słusznie Lost zauważyłaś :)Ricz pojawiasz się właśnie kiedy ktoś o Tobie wspomni , dziwne to troszeczkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo, lepiej już teraz weź obie na uspokojenie, bo ten mail może być porażający, coś tak czuję. :P Może Synek się nie będzie tak forsował, tym bardziej, że ruch sprawia mu ból.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lost - tak myslisz ? No przestań !;)Bo zaczynam się bać ;) Oj dzieciaki w dziwny sposób zapomnianają o kontuzjach jak mają towarzystwo do zabawy . Nie dobrze, że nie będa mogli wyść na dwór , zdemolują pewnie pokój ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, nie martw się na zapas. Przestaję już gadać, bo wyjdzie, że to z zazdrości, a to chodzi o fakt nieufności do kafeteriuszy. Sama wiesz, tutaj każdy może być każdym. :) Pamiętam takiego jednego... Ty zapewne także.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rich....
Sprawa wygląda tak :) Pracuje od 14-tu do 16-tu godzin dziennie(nawet w weekend).Naprawdę ciężko mi było znaleźć czas aby napisać coś o sobie.Wam wydaje się że to ściema.I wcale się nie dziwię.Widziałem podszywy na innych topikach i raczej uważam że pisanie o sobie na forum nie jest dobrym pomysłem.Nie myślę robić z kogoś wała.Jest czas na żarty i są też sprawy do których podchodzę poważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie pamiętam Lost i mimo wszystko licze , że już więcej on nie stanie na mojej drodze na kafe ;) Choć teraz przez myśl mi przemknęło , że może ... ? ;) Na kafe można spotkać bardzo fajnych ludzi ale też sporo jest takich z niedobrymi intencjami którzy potrafią nieźle zamieszać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok Rich , tak na wspominki nas wzięło z Lost :) Miałam tu kiedyś niezła przeprawę (nie na tym topiku) z facetem ktory z jakis powodow uwziął sie na mnie . Nie było to miłe doświadczenie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mówmy już, Mamo, o tym idiocie z przeszłości. Może wreszcie znalazł się tam, gdzie jego miejsce. :o Przykro o tym mówić w taki sposób, ale inaczej nie potrafię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×