Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sama_mama_73

mama poszukuje

Polecane posty

Gość Rich....
sama_mama, sprawdź pocztę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Lost:) Mamcia walnęla mailowy elaborat w swoim stylu Richowi ;) Miłego dnia , zmykam na chwilę bo ktoś mi tutaj umiera z głodu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślałam, że już wczoraj mu odpisałaś, przynajmniej tak twierdziłaś na topiku. No, chyba że to korespondecji ciąg dalszy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padł mi wczoraj net w momencie wysyłania @ i nie bylam już w stanie jeszcze raz go napisać ;) Za to dzisiaj się zemściłam i dwa razy dłuższego napisałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lost hehehe i żyli wszyscy długo i szcześliwe ;) :D Jakoś nie przypisuję zdarzeniom losowym specjalnego znaczenia ;) ale wiem , że Ty myślisz inaczej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry Awusia Słoneczko ❤️ Mamusiu Kochanie ❤️ Tez lubię dostawać @ bardzo i czytać ale nic nie ma pusta skrzynka :o 😭 😭 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Złoty Awe jest nad morzem ;) Pewnie nie przywita sie dzisiaj z Tobą ;) No tak - pewnie powinnam Ci jakiegos @ zostawić na skrzynce ;) A ja mam dzisiaj full robotki tylko jak na razie nie chce mi się za nia zabrać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusiu 👄 nie przejmuj się 🌻 Ważne żeby teraz się ułożyło z Richem :P ;) Fajna jest pogoda chłodno trochę pochmurno :) :) Piłaś sok z marchwi? dalej masz ładna opaleniznę :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złoty ale w sumie to nie wiem czy ja w ogóle będę w typie Richego ;) :P Nie szalejcie, aż tak bardzo z wyobraźnią ;) U nas zimno sie po prostu zrobiło , wcale nie jest fajnie . 13 C , siąpi deszcz i już by mogło wrócić słoneczko ;) Ale przynajmniej łatwiej jest w taką pogodę usiedzieć w domu . Mocno jestem opalona , bardziej niz zwykle i w szybszym czasie . Sok piję codzinnie , dzisiaj z dodatkami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...@... Dziękuje ❤️ Mamusiu czemu nie Będziesz w Jego Typie? Jeśli można wiedzieć wymieniliscie się fotkami :P ;) Dobrze ze pijesz 🌻 z dnia na dzień będziesz coraz piękniejsza 👄 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz wiele kobiet narzeka ze nie może się opalić ładnie itp. a rozwiązanie jest proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złoty Ty chciałbyś wszystko wiedzieć :P ;) Cholerka chyba dopiero jak wrócę do pracy będę mogła ściśle przestrzegać tego odżywiania . Na urlopie na prawdę sie nie da ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czteroipółlatek
mamo a mnie wyśmiały takie panie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×