Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sama_mama_73

mama poszukuje

Polecane posty

Staram się za bardzo nie wychylać ;) Nie wiem czy byłabym w stanie tyle godzin jechać . Chociaż kiedyś jeździłam w góry , czy pociągniem czy autokarem . Ale teraz nie to zdrowie ,nie te lata hehehehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To się nie wychylaj , bo będzie kolizja :) Nie lubię takich długich tras .Samolotem do Grecji leci się 2i pół godziny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę sobie koniecznie zrobić jakieś zabezezpieczenie na balkonie przed podgladaczami ;) No niestety podróż przez cała Polske , po polskich drogach trwa tyle godzin . Na szczęście coraz więcej autostrad, więc może nie bedzie aż tak bardzo źle . Zmykam na jakiś czas z netu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ,pa :) Może się jeszcze odezwę dzisiaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złoty Ty wiesz jak ja się fajnie opalam po tym soku marchwiowym ? :P ;) Jejku jaki skwar , niedawno wyszłam z wanny a już z powrotem nadaje sie do kąpieli ;) Ale fajny wiaterek się zerwał więc może będzie czym oddychać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złoty Ty wiesz jak ja się fajnie opalam po tym soku marchwiowym ? Kochanie wiem doskonale :P ;) nawet miałem Ci pisać w @ ze po soku z marchii będziesz miał ładna opaleniznę i będzie się dłużej się trzymała!!! SOK Z MARCHWI JEST BOMBA WARTOŚCI ODŻYWCZYCH( eliksir młodości) Ciekawostka : według lekarzy naturalny sok z marchwi jest szkodliwy i nie bezpieczny dla zdrowia!!!!!!!!!! motywują to min. ze można przedawkować witamina A której jest mnóstwo ( powiększenie wątroby-choroby) WITAMINĘ NATURALNA PRAWIE JEST NIE MOŻLIWE PRZEDAWKOWAĆ!!!!!!!!natomiast syntetyczna ) modne witaminki w tabletkach) TAK!!!!!!!!!!!!! Jest kłamstwo jak większość co mówią lekarze sok z marchwi spaniałe oczyszcza wątrobę i regeneruje!!!!!! Tez twierdza ze czysty sok z marchii nie ma żadnych wartości odżywczych to woda!!!!!!! wszystko zostaje w odpadach zrobionych po soku!!!!!!!!! gdyby tak było to nie czuliśmy by przypływu energii przysłowiowego KOPA!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciesze się Mamusiu, ze ładnie jesteś opalona :P ;) szkoda ze nie mogę chociaż zobaczyć stopeczek :P ;) Zdradź tylko malujesz stopy , dłonie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę ,że szklanka , dwie szklanki soku z marchwi dziennie na pewno nie zaszkodzi . Hehehe Złoty nie maluję stop ani dłoni , kiedys jak byłam mała zdarzało się wysmarować je pisakami albo farbkami :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusiu jeśli troszkę będziesz pojęta, pomyślisz i posłuchasz mnie to dobrze na tym wyjdziesz 🌻 Robisz może pedicure lub manicure? Pan napisał @ ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Generalnie ostrożnie podchodze do wszelkich diet ale ta mi pasuje . Chociaż przyznam się ,że odczasu do czasu mam jakieś małe grzeszki kulinarne ;) Mam z natury ładne pazurki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dobrze bo tylko moje odżywianie jest prawidłowe tak prawda jest! CO do pokus to od czasu do czasu można pozwolić ale powinny minąć odzwyczaisz się :) Kocham Pazurki są takie słodkie :P ;) poprawi CI się jakość paznokci i włosów. Później przepisze CI co robić aby całe Ciało pojędrniało!!!! Piersi zawsze były jędrne i pupeczka :P ;) teraz jak dotykasz palcami skory twarzy policzków to jest miękka a to źle powinna być napięta i bardzo jędrna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złoty -dziękuję za program 👄 Mamo -pewnie jesteś opalona :) Lost - jak tam się żyje bez papierosków? Kochani - żegnam Was na 10 dni :) Jak będzie możliwość odezwę się znad morza .Jeżeli nie -po powrocie :) Będę za Wami tęskinić :) Dla Was ode mnie 👄 i 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Braciszek do mnie zajrzał . Awe spokojnej podróży i odpoczywaj intenstywnie ;) I przywieź taką opaleniznę taką jaką ja mam ;) Złoty pan nie napisał :) Muszę Ciebie zmartwić moja pazurki są miękkie i łamią się ;) Niestety jest to związane z moja pracą i nic nie da się z tym zrobić, żebym miała wyhodowane długie pazurki . Mam ładny kształt ale musza być krótkie . I bez lakieru .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo praca nie ma znaczenia!!!! owszem jak mamy łady manicure to możemy troszkę zniszczyć!!!! ja mam paznokcie grube i mocne tez tak możesz mieć np sok z marchwi poprawia strukturę paznokcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dadzą mi dzisiaj poposać na kafe ;) Złoty u mnie po prostu nie da się mieć dlugich paznokci w pracy .Pracuje z chemikaliami i super niszczą one pazurki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam precyzyjna pracę i w rękawiczkach nie mam takiego czucia . chociaż to pewnie kwestia przywyczajenia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Kolejny wakacyjny dzień przed nami :) Mam nadzieję ,ze od czasu do czasu ktoś zajrzy bo nie będę miała z kim popisać ;) Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja zaglądam, ale nie wiem ile jeszcze będę w domu, bo mamy jechać na imieniny do rodzinki. Miłego dnia. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Lost:) Właśnie z zakupow wróciłam , jest tak duszno, że dzisiaj pewnie po południu będzie wystrzałowo ;) Najgorsze, że musimy siedzieć w domu . Miłej imprezki Ci życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×