Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sama_mama_73

mama poszukuje

Polecane posty

Hej :) Lost masz racje my jesteśmy całkiem inne. Mnie porażki umacniają, Ciebie osłabiają. Na pewno w tym wieku liczyć na pomoc rodziców jest bardzo ciężko. Ale jestem pewna, że Twoi rodzicie rozumieją, że na razie nie masz innego wyjścia. A może jesteś w stanie zrobic jakieś kursy dokłształcające ukierunkowane na inne zawody ? Może wtedy było by łatwiej znaleźć pracę ? Na prawdę nie wiem co mogę Tobie doradzić, niestety konkretnej pomocy nie mogę zaoferować. Tylko mocno trzymać kciuki za to, żebyć w końcu pracę znalazła. I gratulację z okazji 70 dni 🌻 Jesteś WIELKA ! I nie zapominaj o tym, wytrzymać w niepaleniu jest bardzo trudno . Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, bardzo się mylisz, mnie porażki umacniają - mam na to wiele dowodów, jedynie jest w nas różnica co do sposobu odbierania rzeczywistości, inna wrażliwość, inny sposób okazywania emocji - ja wtedy ryczę, Ty patrzysz na wszystko optymistycznie. Jednak to nie znaczy, że się poddaję, wręcz przeciwnie, zwłaszcza ostatnio, bardziej jeszcze idę do przodu, naturę mam jednak taką, że żalę się na swój los i często mówię, że nie mam już siły, w rzeczywistości ta siła jest, tylko w momentach cierpienia nie mam ochoty jej wezbrać. To taka forma odreagowania tego, co się stało, może akt buntu przeciwko działaniom losu. Gdybym się załamała to pewnie wróciłabym do palenia, leżała teraz w rynsztoku, albo nie wiem gdzie jeszcze... Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do kursów, nie mam na to pieniędzy, a urząd pracy wysyła na kursy, ale trzeba udowodnić, że to Ci się do czegoś przyda, muszą pozytywnie rozpatrzyć Twój wniosek, więc trochę bujania jest z tym. No nic, zobaczymy co będzie dalej. Nie jest tak, że kompletnie nic się nie dzieje, jednak zazwyczaj kończy się na nadziei, a później okazuje się, że nic z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lost- być może masz rację, że myli mnie odbiór netowy. Ale często mam wrażenie czytając Ciebie, że jesteś na granicy załamania. A ostatnio juz bardzo długo trwa ten stan, stąd moje wrażenie, że porażki Ciebie załamują. Po mnie też one nigdy nie spływają, ale też chyba niczego nigdy za długo nie rozpamiętuję. Było minęlo i trzeba iść dalej . Dzisiaj poległam ;) Teraz juz ze śmiechu, wcześniej wkurzyłam się . Od kilku dni pisałam sobie z dwoma facetami "poznanymi" na portalu. No i dzisiaj jeden z nich zaczął coś dziwnie kręcić ;) Ciągle coś wspominał o "chemii" miedzy nami ( nie widzialiśmy się jeszcze realnie ). Na koniec wypalił, że związek z rakiem i lwem to fikcja - jest brak chemii ;) Więc pożegnałam gościa skoro mnie skreśla z powodu, iż jestem lwicą. Życzyłam mu powodzenia z dopiskiem, że z takim podejściem jednak marnie to powodzenie widzę. A on mi na to, że on czuje, że w następnym roku zakocha się z wzajemnością . Wniosek : nie dość, że powinno sie sprawdzać akty rozwodowe to jeszcze czasami zaświadczenie od psychiatry by sie przydało ;) Miłego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusiu ❤️ dziekuje za dyskrecje :o :o :o :o Jednak bardzo Ciebie przepraszam jesli kiedy kolwiek uraziłem. Tez mało zagladam na kafe w pracy tylko doraznie w domu raczej rzadko. Masz racje ze tamt wiary jest bardzo drażliwy :o :o ja jestem bardzo uparty i nie ustapie!!! Mamcia znajdziesz swego pana musisz czekać 🌻 Całuje w p..... :P ;) Lostuś ❤️ Kochanie życzę CI jak najlepiej ❤️ na pewno się ułoży w sumie są dwa wyjścia ale Ty z nich nie skorzystasz. Jedne chyba jest niemożliwe a drugie nie będziesz chciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liy
Mam, dzięki, ale nie wszystko jest takie jak wygląda. :) To do mnie. A co do panów - święta racja. :) Złoty, dzięki za złote serce, ale aż boję się pomyśleć jakie sposoby masz na myśli. A Laura to moja ukochana wokalistka, chyba nikt nie śpiewa z takim uczuciem jak ona, no chyba, że Anna Jantar, ale Jej już nie ma wśród nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liy
Masło maślane. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złoty jak zwykle Laura powala :)Dziękuję :) Lost cieszę sie sie, że teraz się uśmiechasz :) Czasami bardzo martwię sie o Ciebie :( Teraz rozmawiałam telefonicznie, pierwszy raz z drugim panem. Na razie jest wszystko ok, tylko tak ciągle się zastanawaim z czym on wyskoczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lostuś Kochanie ❤️ prawie wszystkie piosenki Laury są o miłość ;) http://www.youtube.com/watch?v=iJkOIpTR8LU&feature=related świetnie śpiewa jest śliczna i ma BOSKI tyłeczek :P ;) Na meila mogę CI napisać jeśli chcesz 👄 Mamusiu 👄 Dziękuję hehhe pewnie wyskoczy ten pacjent ze nie pasuje raki z lewem było dobre :D :D :D :D Mamuś jestem ciekawy jak wyglądasz na pewno jesteś bardzo PIĘKNA 👄 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałbym teraz słuchać piosenki Laury :) :) :) Całować się i przytulać z ukochana :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jutro idę na randkę ;) I to w ciemno bo facet nie ma fotek. Ale jestem pełna podziwu, że chce mu się jechać jutro 50 km żeby spedzić ze mną godzinke, góra dwie. Mój eks znowu postapił jak skończony ****** W weekend się ożenił( niezastąpiona wiedza z NK ;) ) i chłopcy jeszcze nic nie wiedzą. Myślę, że starszy będzie bardzo zły, że tata mu tego nie powiedział. I pewnie znowu miesiącami nie będą się widywali :( Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo zaraz w ciemno?????????? a ten Pan Ciebie widział???????? tez bym chciał randkę :P ;) eksa nie będę komentować :o :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babo, nie myśl za dużo, tylko czekaj ze spokojem. :) A o mnie się nie martw, ja sobie radę dam. ;) Dziś jestem wesoła, bo udało mi się załatwić pewną sprawę bez straty czasu, więc jest nieźle. Może wreszcie zaczyna się coś dobrego. :D Złoty, Ty mi już lepiej nic nie mów. Troszkę mi tłumaczyli co Laura śpiewa po włosku, po hiszpańsku sama dużo rozumiem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haj :P Awuś Słońce Moje dawno Ciebie nie widziałem :o :( masz już swojego rycerza :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM!!!! Awusia, Mamuś, Lostuś ❤️ Mamuś szykujesz się na randkę? robisz sobie fryzurę, pazurki, jakie szpileczki zakładasz?malujesz mocno usteczka? Ubierasz się lekko kusząco? czy spodnie i golf? :P ;) Proszę napisz mi dużo 👄 :P ;) na meila mogą być informacje bardziej pikantne :P ;) Całuje w p...... :P ;?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Awe gdzie Ty się podziewasz ? ;) Lost, no idę znowu na żywioł ;) Pan jest przekonany, już po wrażeniu z netu, że jestem dla niego tą jedyną ;) Ja niestety nie mam tego samego wrażenia ;) Ale jest miły , wesoły wiec chętnie się z nim spotkam :) No właśnie widze u ciebie na gg optymistyczne opisy, cieszę się :) Złoty rozczarował byś sie widząc moją osobę ;) Nic z tych rzeczy nie będę robiła idąc na randkę, generalnie panowie chyba lubią tą moją naturalnosć ;) Na NK mnie nie ma ;) a przynajmniej raczej ciężko mnie odnaleźć ;) Zmykam do pracy ,mam dzisiaj studenta :O Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem Kochani :) Tylko jakoś tak czas przepływa mi pzrez palce ;) Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuś ja bardzo cenie naturalnosc 👄 ;)prosze ładnie, poka mi foteczke na meila czekam :P ;) Lost Kochanie surowy czosnek likwiduje bole głowy tylko bede musiał CI napisac jak stosowac bo TY Słoneczko nie Bedziesz wiedziała :o :( Awunia ❤️ mi tez kiedys przepłwało....chyba za bardzo :o :o ale teraz mysle ze tak miało być :) :) nawet coraz bardziej jestem pewny :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lost mam nadzieje, że czujesz sie juz lepiej ? Ja wrócilam z randki a właściwie spotkania zapoznawczego ;) Pan najchętniej już by zostal ze mną w moim mieście ;) Jest niesamowicie sympatyczny - choć na razie z mojej strony nic niestety nie zaiskrzyło. Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Awe :) Topik nam się troszke kończy ;) Mój mały ma znowu temperaturę, przespał całe popołunie teraz pies go przebudził. Zaczęło się przedszkole, zaczną sie choroby :( A Twoi chłopcy zdrowi ? Wczorajszy pan chce jutro przyjechać i w niedzielę. A ja mam mieszane uczucia. W Tomku np. już od razu spodobał mi się uśmiech a tutaj nic. I nie wiem czy ma sens aby facet jeździł do mnie po 50 km ? Tym bardziej, że nawet nie uda mi się z nim za dużo czasu spędzić w ten wekeend, bo mały przez przeziębienie nie spotka sie z tatą i będzie w domu . Starszy już zauważył, ze tata sie ożenił i nie chce go znać :( Miłego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×