Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewela1777

Pomozcie co to moze byc????

Polecane posty

Gość ewela1777

Witam Mam bole w prawej pachwinie gdy sie schylam i chodze , bol promieniuje az do plecow:( teraz zaczelo bolec jak chodze a jestem w 14 tygodniu ciazy:( Wiecie co to moze byc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaavvvv
najlepiej połoz sie wez no spe i idz spac a rano na izbe przyjec w ciazy lepiej nie ryzykowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewela1777
a ja obawiam sie ze to wyrostek:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham coreczke ponad wszystko
mocno boli? ja mialam takie bole, po porodzie okazalo sie ze mialam kamienie nerkowe, i bol promieniowal mi plecy, w ciazy lekarz bagatelizowam moje objawy, dostawalam nospe, a 34 tyg trafilam z bolami plecow niby ze to skurcze krzyzowe dostalam 4 zastrzyki na zatrzymanie skurczy i lezalam w szpiatlu, jak sie okazalo to sie kamienie odzywaly....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najpewniej rozciąganie więzadeł, też to przerabiałam - ale też jeśli się niepokoisz, to z rana suń do gina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i faktycznie dobrze byłoby wykluczyć kwestię nerek oraz nieszczęśliwy wyrostek - wystarczy banalne badanie ogólne moczu (wykaże nieprawidłowości)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham coreczke ponad wszystko
a miesia po porodzie dostalam kolki nerkowej, nikomu nie zycze, pojechalam o 12 w nocy do szpitala bo myslalam ze to bole jakies poporodowe, nie moglam siku caly dzien zrobic a mocno sie chcialo, w szpitali dopiero stweirdzili ze mam kamienie, i one sie w ciazy zrobily bo milay taka wiekosc, wiadomo ze w ciazy wszytsko jest ociazone, nerki sie odzywaja, idz do gina, powiedz mu o bolach, a moze to poprostu zwykly objaw ciazy, mnie tez opachwiny ciagly bo to normalne, ale plecy to juz cis z nerkami, ubieraj sie cieplo, pij duzo wody,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewela1777
ten bol jest taki ciagnacy bardzo dziwny da sie z nim funkconowac a do lekarza sie boje ze mi powie cos zlego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham coreczke ponad wszystko
msisz isc i tyle, ja pierwsza ciaze poronilam nawet nie wiedzialam ale nie wiem co bylo przyczyna, a to ze ci powie cos zlego nie mozesz tak myslec, jestes na poczatki ciazy i powinnas wszytsko co cie martwi konsultowac z lekarzem, moja kumpela chodzila ze mna w ciazy i biedaczna miala nadnercze, w czasie ciazy do srodka zakldali jej cewnik 3 razy, to dopiero musi byc bol, wiec wszystko da sie zdiagnozowac, a moze to bardziej Twoje nerwy? ja tez sie bardzo denerowalam, chodzilam jak z jakiem mimio ze nie wspominam milo swojej ciazy i mam jedno dziecko i nie wiem czy kiedykolwiek zdecyduje sie na drugie... a boli cie brzuch czy tylko pachwiny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asssssssssssddd
ja tez tak mam zazwyczaj jak dłużej poleże i w nocy jak się przewracam z boku na bok. W dzień rozchodze i nie czuje. Promieniuje mi czasem na warge sromową prawą. Gin mówił że to więzadła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małepytanie: jak dopadną Cię skurcze, to tez nie pójdziesz do lekarza ratować ciąży w obawie, że POWIE CI coś złego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham coreczke ponad wszystko
nie mozesz sie bac isc do lekarza, chyba gorszy jest stres dla ciebie i dzidzi.... niz twoja nie odwaga, skoro naisalas juz na forum to znaczy ze sie martwisz wiec napewno i nerwy przy tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewela1777
POjde i zapytam ale pewnie znow mi powie ze panikuje ze to uroki ciazy itd.. moze faktycznie demonizuje?:( boli mnie tylko w prawej pachwinie ale jak sie schylam badz rozciagam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asssssssssssddd
dodam jeszcze, że jak za dużo zjem wieczorej to jakby bardziej pobolewa w nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewela1777
i co najdziwniejsze to jak naciskam zeby sprawdzic czy boli to nic nie czuje zadnego bolu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asssssssssssddd
czytałam kiedys ze czesto taki ból sie pojawia w pachwinie w ciąży. Ale idz i zapytaj i konieczie napisz jutro co Ci powiedział oki/ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asssssssssssddd
tez tak mam ze jak naciskam to nic nie czuje, troche mnie to dziwi ale w ciąży wszystkiego można sie spodziewac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość etammmmmmmmm
a może to wzdęcia ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewela1777
jak mi nic nie dolega przez 2 dni to jest cud :( cos nie mam szczescia do tego zdrowia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewela1777
nie nie napewno nie wzdecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trelemorele11111
ból przy kolce nerkowej jest mniejszy gdy się chodzi więc możesz sprawdzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewela1777
ogolnie to mnie nie boli tylko jak juz mowilam jak chodze rozciagam sie i schylam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli lekar traktuje Cie niepoważnie, to zmień lekarza. Ja do swojego dzwoniłam nawet najdurniejszymi pytaniami (np ból pachwiny przy oddawaniu moczu) i ZAWSZE powtarzał, że jeśli tylko chcę, to mogę tu i teraz bez kolejki podejść do gabinetu albo pojechać do niego do szpitala, jeśli akurat miał dyżur.Nie wyobraam sobie, by gin mi powiedział, że panikuję.Za to sama myślałam, że panikuję, gdy w 25 tc zaczęły się skurcze. Czytałam, że to normalne, że macica się przygotowuje. I co? Poszłam a namową Połówka mimo, że 2 dni wcześniej byłam i było ok - okazało się, że szpital.Dlatego - jeśli nie ufasz swojemu lekarzowi - idź do innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham coreczke ponad wszystko
to w takim razie to napewno pachiwny i sie rozciagaja, ale i tak idz do gina, hehe ja 38 tyg chodzilam z bolem to byla dopiero ciaza, teraz jak ja wspominam to dziekuje ze tak sie skonczylo, wazylam 94 kg, mialam zalozony pessar od 25 tyg, ledwo zylam hehe, pamietam sytuacje jak weszlam pod koniec ciazy do wanny u rodzicow i kuzwa nie moglam wyjsc, mama sie smiala ze po siasiada pojdzie a mnei zaczal brzuch bolec i myslalam ze rodze hehe mama scignela spodnie i wlazla do wanny stanela za mna i mnie dzwigala i dala rade, po dwoch dniach pojechalam na porodowke i po 4 godzinach na siwat przyszla Ola:)*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham coreczke ponad wszystko
moj lekarz tez wlasnie taki byl do konca i co nie zauwazyl ze ma kamienie, co za dupek , wiedzial tylko jak dobrze skasowac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewela1777
Poszlam do niego bo kazdy go zachwalal:( ale w sumie to wierze mu bo jest taki cieply i mily zobaczymy co mi powie jak pojde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham coreczke ponad wszystko
no to zycze milego spotkania u gina, i mow co cie martwi, boli, i jak nie uslyszysz konkretow to ciagnij za jezyk, tak zebys wyszla z pelna wiedza na temat swojego zdrowia i stanu, tak zeby po wyjsciu od niego w odmu znowu nie tlumily sie w glowie jakies obawy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×