Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość natkaa

po takim kierunku chyba nigdy nie znajdę pracy

Polecane posty

Gość natkaa

Skończyłam dzienne studia, mam tytuł magistra inżyniera, ale co z tego skoro moją specjalnością było towaroznawstwo celne. Pewnie nawet większość ludzi nie słyszała o podobnym kierunku. Teraz nawet nie wiem gdzie mogłabym szukać pracy :( Strasznie mnie to dobija :( Czy ktoś też ma podobny problem, że skończył studia i nie wie co dalej???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenijka
mh tzn. dawno juz je skończyłas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenijka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natkaa
W zeszłym roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frewerw
a musisz szukac pracy w zawodzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natkaa
No niby nie, tylko że w wymaganiach zazwyczaj podawane są konkretne kierunki.Przeglądam oferty odnośnie pracy biurowej i zazwyczaj chcąkogoś z wykształceniem administracyjnym bądź ekonomicznym. Mnie się wydaję, że bez problemu poradziłabym sobie w takej pracy, ale niestety nie spełniam wymagań :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale się uśmiałem
Ale przecież w ofertach gdzie określone jest wkształcenie ekonomiczne na ogół pracują socjologowie, politolozy a ich kierownikami są absolwenci muzykologii - marny więc los ekonomistów i inżynierów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ujjjjjj
wysylaj na takie ogloszenia gdybym sie kierowala tym co piszaq w ogloszeniu to bym nie pracowala. a teraz mam prace w biurze jako specjalista a studia mam do niczego niepotrzebne ukonczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blada Jaga
Niestety sytuacja jest ciężka i wiem po sobie ,ze pracy trzeba szukac dalej.Często za granica,ale wytrawałosc i odwaga popłaca , bo mozna znaleźć swietna prace.Szukaj i nie bój sie jezdzic za praca, jak masz mgr inżyniera to znajdziesz prace, tylko szukaj!;) Powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wbbb
"Ale się uśmiałem " - przegadali cie juz w 2 topikach to se trzeci znalazles . nie puszczaj bąkow na calej kafeterii to nie wypada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale się uśmiałem
"wbbb "Ale się uśmiałem " - przegadali cie juz w 2 topikach to se trzeci znalazles . nie puszczaj bąkow na calej kafeterii to nie wypada." Przegadali? Tylko jakoś każdy następnyzakładany tutaj topic potwierdza moje słowa i zdanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natkaa
w sumie często się słyszy że nieważny kierunek studiów bo i tak często zdarza się, że nie pracuje się w swoim zawodzie. Tylko czy to nie jest tak, że skoro nie spełnia siętych podstawowychw ymagań cv jest od razu odrzucane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale się uśmiałem
"natkaa w sumie często się słyszy że nieważny kierunek studiów bo i tak często zdarza się, że nie pracuje się w swoim zawodzie. Tylko czy to nie jest tak, że skoro nie spełnia siętych podstawowychw ymagań cv jest od razu odrzucane?" Wiesz tak mówia absolwenci humanistyki - no bo co mają mówić ? :) W firmach, których bywałem (nie była to od początku korporacja) CV humanistów na ogół nie rozpatrywano...no ale zaraz zjawi się 10 nicków (pewnie jedna osoba :) ), którzy mają kierownicze stanowiska po muzykologiach (i o dziwo bez wysyłania Cv) czy też socjologiach itd. - ale tym się nie przejmuj, bo z Twoim kierunkiem masz znacznie łatwiej niż oni. Towaroznawstwo w znaczynym stopniu podchozdzi pod kwestie ekonomiczne, więc aplikowałbym, dlaczego nie - i tak jeśli bedą mieć do wyboru kier. hum. a Twój to wezmą Ciebie, oczywiście przy podobnym doświadczeniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda...
zloz papiery do strazy granicznej, kierunek bedzie jak znalazl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wbbb
"Tylko jakoś każdy następnyzakładany tutaj topic potwierdza moje słowa i zdanie " no nie posadzam cie ze sam je zakladasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość towaroznastwo handlowo celne
nie karm trolla ---> Ale się uśmiałem mój brat skończył towaroznastwo handlowo-celne na akademii ekonomicznej w Krakowie (teraz UE) i miał ten sam problem, nie znalazł pracy w zawodzie, ale próbuj do biur, sama piszesz, że w Twoim odczuciu byś sobie poradziła, więc i pacodawca też się o tym może przenona. Życzę powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale sie uśmiałem
Dalsza dyskusja nie ma sensu, bo wskutek niezrozumiałej dla mnie zawiści skupiacie się na mojej osobie, wyciągając pojedyńcze wypowiedzi, widać brak Wam argumentów... A ja napiszę jedno: dobry kierunek i doświadczenie to recepta na kryzys. Adios!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale się usmiałem
"towaroznastwo handlowo celne nie karm trolla ---> Ale się uśmiałem mój brat skończył towaroznastwo handlowo-celne na akademii ekonomicznej w Krakowie (teraz UE) i miał ten sam problem, nie znalazł pracy w zawodzie, ale próbuj do biur, sama piszesz, że w Twoim odczuciu byś sobie poradziła, więc i pacodawca też się o tym może przenona. Życzę powodzenia " Hehe podszywy i to zarejestrowane :) I co nie miałem racji ? AE podobno renomka, ale kierunek bzdurny :) Więc problem z pracą :) Brak Wam argumentów :) a forum ciągle potwierdza moje słowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podaj namiar na bolka
co nie miałem racji ? AE podobno renomka, ale kierunek bzdurny Towaroznawstwo w znaczynym stopniu podchozdzi pod kwestie ekonomiczne, więc aplikowałbym, dlaczego nie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość towaroznastwo handlowo celne
Pisałam do Autorki topiku, nie do ciebie, sam jesteś jeden wielki podszyw z tymi swoimi mądrościami ludowymi, którze można między bajki włożyć. Rozwalasz dziewczynie kolejny topik tylko dlatego, że gdzieś trzeba się dowartościować. Na renomce, jak to określasz, też są dobre kierunki, tylko trzeba mieć poukładane w głowie, żeby się jeszcze na nią dostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale się usmiałem
"podaj namiar na bolka co nie miałem racji ? AE podobno renomka, ale kierunek bzdurny Towaroznawstwo w znaczynym stopniu podchozdzi pod kwestie ekonomiczne, więc aplikowałbym, dlaczego nie " Podchodzi, ale nie jest np. finansami :) Lepsze od humanistycnzych jest, ale na AE należy chyba do najbzdurnijeszych kierunków - z resztą widać problem z pracą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale się usmiałem
"towaroznastwo handlowo celne Pisałam do Autorki topiku, nie do ciebie, sam jesteś jeden wielki podszyw z tymi swoimi mądrościami ludowymi, którze można między bajki włożyć. Rozwalasz dziewczynie kolejny topik tylko dlatego, że gdzieś trzeba się dowartościować. Na renomce, jak to określasz, też są dobre kierunki, tylko trzeba mieć poukładane w głowie, żeby się jeszcze na nią dostać. " A no czyli racja, lepiej byle co, byle uczelnia się nazywa :) Wybacz po proywatnych finansach miałaby większą szansę na pracę niż po państwoywm towaro...ale co tam :) trzeba mieć renomkę nie ? a podobno ja mam wąskie poglądy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to opinia jednej z tych bardziej obiektywnych osób: szkoła na rynku pracy to liczy się tyle co gówno. ja jestem po prywatnej, od ch*ja moich znajomych też i jakoś każdy pracuje. więc nie słuchaj zakompleksieńców po publicznych, którzy twierdzą, że po prywatnych to tylko łopata, tylko idź tam, gdzie chcesz. obecnie liczy się kierunek i plecy, a nie szkoła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vcxvc
"tylko ekonomia, finanse i informatyka zapewniają ludziom dobrobyt, reszta to chłam i odpady" bzdura 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natkaa
Może i kierunek bzdurny, ale wcale do najłatwiejszych wcale nie należy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×