Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość natkaa

po takim kierunku chyba nigdy nie znajdę pracy

Polecane posty

Gość natkaa
No tak, tylko że nawet do tych prac dorywczych i zleconych niektórzy pracodawcy wymagają nie wiadomo czego, skoro wiadomo że student nie może mieć doświadczenia :/ A będąc na studiach dziennych ciężko jest pogodzić studia z pracą jakąkolwiek :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isny
Ale student bez doświadczenia może na przykład znać doskonale jakiś język obcy; albo dwa - inaczej wtedy na niego patrzą. Sama pięć lat studiowałam dziennie, w tym czasie przez cztery pracowałam, w tym przez dwa w dwóch miejscach równolegle. Nie mówię, że było łatwo. Ale jeśli się bardzo chce, to można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale sie usmiiiałem
"są prace dorywcze, zlecone, wolontariaty, praktyki. Od czegoś trzeba zacząć..." Prace dorywcze i zlecone owszem. Staże i praktyki to bzdura - każdy pracodawca ma Cię za darmo, więc na staż czy pratykę weźmie każdego - pomijam staże w renomowanych firmach, ake to już inna historia...więc praktyka do doświadczenia zawodowego CI się nie przyda w CV...bo pracodawcy nie potraktują jej poważnie... Lepsza 1 umowa zlecenie niż 5 praktyk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isny
A jeszcze lepsze są 4 umowy o pracę. Ale co z tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezrobotna8
Witam! ja jestem po pedagogice mam magistra juz a od 8 mieisiecy nie moge znaleźc pracy juz naprawde tracę nadzieje na to, że ja kiedykolwiek znajde.... bo przeciez ile można szukać... :(( szukam juz nawet pracy w innym kierunku ale niestety nikt do biura mnie nie przyjmnie bo nie mam doświadczenie wiec co tu zrobić ?? czuje sie bezradna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gahhgagvv
bede brutalna , bo masz dwa wyjscia : 1. załamka i depresja 2. sprobowac jakos to przetrwac . wiem, to zadna pomoc i pocieszenie . sama walilam glowa w mur bedac bez pracy ale w koncu sie udalo po 6 miesiacach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezrobotna8
Własnie jestem już na etapie załamki i depresji . :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doriano
Mechatronika na pewno, kierunek przeszłości, tym bardziej jak jest kierunkiem zamawianym, wiadomo, że później praca będzie i co za tym idzie KASA!! Ja swój kierunek studiuje w Szczecinie i bardzo się cieszę, bo jak pracy nie znajdę tam, to na 100% w Niemczech coś będzie, a tam to już rzut beretem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×