Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 1cal

PO CZYM SZYBKO ROSNĄ WŁOSY?? KTO ZAPUSZCZA-WCHODŹCIE CZ.2

Polecane posty

dollly>> na 1szym zdjęciu nie widac nazwy firmy Kallos a taka jest chyba właśnie oryginalna, ale od kiedy pamiętam to właśnie ta 1000ml była pierwsza i oryginalna. Potem chyb a pojawiły sie w mniejszych opakowaniach ... Najbardziej opłaca sie duże opakowanie noi najlepij kupić z możliwością odbioru osobistego bo przesyłka za to jest spora (cena)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dollyy
dzięki Zizi:) już zamówiłam tą" dobrą" i czekam aż mi przyślą. zaczęłam prostowac włosy bo wydaje mi się że mi dużo ładniej w wyprostowanych (naturalnie mam takie lekko falowane, blond, trochę za ramiona). ale juz po kilku wyprostowaniach widac że są bardzioej zniszczone i suche. zaczynają mi się dwoic końcówki..;/ a tak poza tematem- szkoda że nie pisze już Rewelacja Pandora i reszta "starego składu"..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny piszcze jakich uzywacie odzywek godnych polecenia ...ale takich gotowych ze sklepu sa jakies dobre ...chciala bym jakas zakupic ale niewiem ktora wybrac zeby bala tania a dobra ...cos zeby je podregenerowalo i wgl ....interesyja mnie rowniez kosmetyki zeby wygladzis wlosy mam troche powykrecane u dolu znacie kozmetyki jakies takie ...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dollyy
ja mam taką granatową Dove, z serum odbudowującym do włosów suchych i zniszczonych. rzadko jej używam ale jest całkiem ok. włosy sa po niej gładkie i lśniące:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość henryka214
Włosy rosną w zależności od czlowieka jak wiadomo jednemu szybciej a drugiemu wolniej, ale rowniez wpływa na to cala masa czynnikow zewnetrznych. Jeżeli chorujesz, przyjmyjesz leki, farbujesz włosy, ondulujesz (przede wszystkim samemu w domu nie powinno się robić takich rzeczy) i traktujesz je chemikaliami ( w tym szamponami do innego rodzaju wlosów) to nie licz na to ze będą one piękne, lśniace, grube i bedą szybko rosly. Zdrowe wlosy rosną od 1 do 1,5 cm na miesiąc, przy czym jeśli w rodzinie ( raczej u kobiet) zauważysz że szybki wzrost wlosów konczy sie na jakiejś zblizonej to siebie dlugości to gdybyś stanęła na uszach to nie urasną one powyżej danej dlugości lub będą rosnąc bardzo wolno. Jeżeli juz natomiast masz cierpliwośc to jest pare różnych sposobow na pobudzenie cebulek włosowych oraz pobudzenie krażenia krwi na skorze glowy co spowoduje że cebulki będą rosły grubsze, wlosy nie będą wypadać a co za tym idzie czupryna bedzie bujniejsza i dluższa. Przy każdym myciu głowy pomasuj skórę pare minut, dokladnnie splukuj szampon, na koniec plucz w ziołach ( jasne wlosy np rumianek) piwo na brązowe włosy. Maseczka z żółtka, olejku rycynowego, oliwy regeneruje wlosy. Herbata tez odżywia. Warto jeśc cebulę, czosnek, paprykę (wogole produkty z zawartością siarki), kapusta kiszona jest zbiorem największej ilości witamin, to samo banany ( tylko takie z mala ilością plamek i żółte, zielone i czarne jedynie spowodują szybkie przytycie). Nalewke z pokrzywy mozna zrobić samemu z najmłodszych listkow na lodyżce rozsnących u samej góry na samym początku rozkwitu. raz na pol roku podetnij wlosy ok 2 - 3 cm bo powoduje to pobudzenie wzrostu wlosa, a przy okazji pozbędziesz się rozdwojonych końcuwek. Na końcówki dobry jest olejek cytrynowy, rycynowy a mozesz też wcierac w nie odrobine zwykłego kremu nivea ktory dobrze nawilża. A jeśli Cie stać to idź co jakic czas do fryzjera na zabieg - maseczki odżywcze. pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
shatz>> ja jestem zwolenniczką mocno nawilżających i wygładzajacych odżywek mimo przetłuszczjacych sięwłosów. Co za tym idzie, odżywki te majaniestety sporo chemii, silikonów itp, ale jednak włosy wyglądajapo nich zdecydowanie ładniej niż po odżywkach ziołowych itp. A więc dla mnie numerem jeden jest DVE, u mnie akurat do włosów farbowanych- szampon i odżywka i maseczka (w zakręcanym pudełeczku) znakomicie sie sprawdzają. Mocno nawilżają włosy, świetnie sie po tym rozczzesują, lśnią itp. Bardzo lubię też Elseve - również do wł farb. taka czerwaona, cały zestaw jest super. także u mnie DOVE I ELSEVE króluja. noi oczywiście Wax Hebnna treatment też jest extra, ra zna jakiś czas warto sobie zafundowac kurację Waxem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość henryka214
odżywki do wlow farbowanych są dobre ale one nadaja sie do wlosow farbowanych powodują że łuska włosa się domyka pod ciężarem odżywki a jak dodatkowo suszysz wlosy to luski domykaja sie do konca i dlatego lepiej sie rozczesują. No ale nie odbudowuja. Zniszczony wlos niczym sie nie odbuduje a jedynie zalepi zniszczone miejsce. Zreszta gdybyśmy mieli nie uzywać wogole chemii to nawet tych włosow umyc by sie nie dalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem, efekt jest powierzchowny.... Włosy można chyba zregenerowac tym ze się je obetnie heheheh. Od wewnątrz trzeba dbać o siebie i tyle ;) No ale lepiej juz przynajmniej zeby optycznie chociaż te włosy jakoś wyglądały....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dollyy
piszcie co tam słychac z waszymi włoskami bo jakoś tak cicho na forum ;) ja teraz co 2 dni -WAX, czasem olej rycynowy albo nafta no i płukanki ziołowe. ale diete totalnie zaniedbałam, jakos mi się teraz nie chce myślec o jedzeniu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darenia
ja tez uzywam WAX, szampon i balsam seboradin. jak tam z Wasza dljugoscia wloskow?? wiecie co mi pomoglo na moje slabe wlosy?? CYNK, w aptece za 4 zl, a wlosy mam o niebo lepsze po miesiacu stosowania :) macie moze jeszcze jakies patenty na zdrowe wlosy?? buzi :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dollyy
no do mnie własnie doszła PLACENTA( strasznie długo "leciała") i jeszcze dzis ja wypróbuję. ja także polecam cynk (fryzjerka zaleciła mi żebym brała go razem z wit a). brałam go właśnie z witaminką przez ponad 2 miesiące i stan włosów się poprawił, ale co do szybkosci wzrostu to jakos nie potrafię określic.chętnie pobrałabym jeszcze ale przyjmuję inne leki, z którymi nie mozna łączyc innych. ja używam szamponu eva natura z czarną rzepą- jest świetny. no i tani;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darenia
Dolly- mi tez po cynku nie rosly szybciej ale staly sie mocniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mlecykowaa
ej, nie wiecie czy jest wgl coś takiego jak ocet owocowy, bo chce zrobić tą odżywke z pokrzywami w occie owocowym, a nigdzie nie umiem znaleść tego octu. ani w domu, a ni w internecie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlecykowa jasne ze jest idz do pierwszego lepszego sklepu spozywczego i bedie ...ale nie polecam w occie ..lepsze sa same gotowane przynajmniej takie moje zdanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mlecykowaa
no może jest, sprawdze :) a ja chce w occie bo podobno wzmacnia włosy, a wypadają mi strasznieeeeeeee ! może znacie jakieś inne domowe odżywki na wypadanie włosów ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eduni
Heyka laski ma może któraś z was kręcone włoski ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mlecykowaa
ja mam lekko falowane. zastanawiam się nad przyciemniem włosów: Płukanka z szałwi (pociemnia włosy) Zaparz czajniczek herbaty szałwiowej i odstaw go na 2 godziny. Następnie odcedzony napar wylej na włosy. Nie spłukuj włosów przez 30 minut - pozwól działać barwnikowi z szałwi. próbował ktoś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Ja farbuję włsoy bardzo często. Pół roku temu zaczęłam zażywać Skrzypowitę- rosną jak głupie. Kupiłam ją na paznokcie. A na fryzjera nie "wyrabiam" Paznokcie też poszły :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mlecykowaa
to masz szczęście, bo skrzypowit nic nie dała ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlecykowa ja probowalam plokanki z szalwi ...ale ja z normlanych zaszetek jak do herbary ... plukalam nimi wlosy po kazdum myciu gdzies tak przez niecaly miesiac wloski byly tyko troszeczke ciemniejsze ale nie o duzo ...szalwia jest oczywiscie do braz wlosow ...niewiem moze taki napar bedzie mocniejsezy ..ja plokalam dlatego bo slyszalam ze prostuje i wygladza powykrecane koncowki lub lekko falowane wlosy co do teho nie bardzo sie zgodze moze troszeczke napewno nie wygladza ...:) ale polecam :) ... troche pomotalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mlecykowaa
hm, ja mam ciemny blond, więc teraz nie wiem, czy moge to urzywać. to jak ty stosowałaś miesiąc to ja będę stosować przez 3 :) może będą lepsze efekty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokojnie mozesz to uzywac na cimny blad jezeli chcesz przyciemnic .....ale faktycznie dluzej po miesiacu chyba nic nie da :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzan_17
mam pytanie czy od odżywki z czarnej rzepy albo odżywki radical mogą po ciemnieć włosy z góry dziekuję za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a więc jeśli chodzi o rozdwajające się końcówki, zniszczone i pozbawione blasku włosy jest idealny sposób ! brzmi dość mało kusząco ale daje znakomity efekt :) Co jekiś czas przed umyciem włosów, na lekko wilgotne włosy nałóżcie jajko , tak właśnie jajko :D zwykłe kurze jajko najpierw możesz wybić do jakiejś miseczki a później wetrzyj we włosy , szczególnie w końcówki , później dokładnie spłócz ( tylko nie za gorącą wodą , najlepiej ciepłą) i umyj głowe :) naprawde działa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jajku slyszalam ...xD a do tej rzepy to niewiem chyba nie przyciemnieja po radicalu tym bardziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzan_17
shatz bardzo ci dziekuje za odpowiedz : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlecykkkk
kuźwa o tym jajku to każdy słyszał :O też mi nowość :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×