Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 1cal

PO CZYM SZYBKO ROSNĄ WŁOSY?? KTO ZAPUSZCZA-WCHODŹCIE CZ.2

Polecane posty

Gość Mlecykowaa
zakręcona 09 nie kupuj tak drogich kosmetyków, bo one mają więcej chemi niż są warte! lepiej zrób jakieś płukanki z pokrzyw, jak koleżanki podpowiadają.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edunia.
zakrecona 90 :Zgadzam się z mecyklową ..A ja używam balsamu z tej seri też spoko .Będę musiała spróbować z pianką też ...Z garniera też dobra pianka ... a ile Ci się włosy trzymają po umyciu tzn loczki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mm pytanie dotyczące zmniejszenia objętości włosów- są do pasa, gęste i sypkie :O są proste, więc nie chcę używać prostownicy i ich niszczyć, a chciałabym jakoś bardziej przyklepać je do głowy, bo mam drobną twarz i wyglądam jak kropek w lwiej grzywie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zołza jakich mało, a może podetnij troszkę włosy... Wiem, że to trudne, ale ja też miałam włosy do pasa nawet za pas, ale co z tego jak były właśnie sykie i szorstkie na końcach... Wybrałam się do dobrego fryzjera obciełam do łopatek, lekko wycieniowałam. Włosy są teraz super. Miękkie, ładnie się układają. Polecam. Czasami jest dobrze ściąć troszkę włosy A na począśtku było mi baaardzo trudno je ściąć przez 5 miesięcy wybierałam się do fryzjera, ale nie żałuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie chciałam mieć dłuższe, bo pod wpływem własnego ciężaru są trochę mniej puchowe, mając mniej więcej do ramion miałam głowę jak kulka bałwana, nie wiem, dlaczego tak się unoszą moja mama ma takie same,ale ona się cieszy,że ma tak dużo włosów i wygląda jak wodecki po porażeniu prądem:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktoriaaaaaaaa
Nji - Gdzie można kupić Hair okey ? i czy na opakowaniu pisze, że są na porost ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edunia .
zołza :W avonie jest coś takiego znasz może jakąś konsultantkę avon-u ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiktoriaaa..., w aptece... nie w avonie ;). Nie pamietam juz, co jest napisane na opakowaniu, bo je wyrzucilam... Ale to cos posiada w skladzie skrzyp polny i drozdze, wzmacnia i odzywia wlosy, skore, cebulki. Dlatego wplywa ogolnie korzystnie na wlosy. Mnie to pomoglo bardzo, a w dodatku poprawilo mi cere. Dlatego polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edunia .
ale ja z tym avonem mówie do zolzy jakich malo a nie do wiktori : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dkadasrrr
hmm nic nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aś.
:-) naprawde ciekawy artykul ! na jednej ze stron wizazu gdzie dziewczyny tez medytowaly nad sposobami na porost wlosow i tam wszystkie chwalily bellise ze skrzypem. uzywala ktoras?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edunia.
a gdzie ten artykuł ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olejki indyjskie
w dupie skopiuj sobię tępaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfasdfasdf
NO I CO ????????????? WYJECHAŁYŚCIE NA WAKACJE ZE ZADNA NIE PISZE JUŻ CZY CO >>>>>>>>>>>>>>????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka222
po ampulkach klorane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawno tu nie bylam ...musialam przeczytac 2 strony ...hmm .w sumie to nic nowego ... bylam 3 tygodnie temu u fryzjera ..masakra chcialam podciac jakies 3 moze 4 cm a ona mi scielam z 7 :(:(:( niech szybko rosna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia88now
czesc dziewczynki :) chcialabym sie do Was przylaczyc :) wlosy mam do poluwy lopatek a chcialabym takie za lopatki, stosuja plukanki z pokrzywy, pozniej nie zmywam jej, mimo ze mam wlosy jasny blad nie przefarbowaly mi sie na zielono :P oprocz tego stosuje balsam seboradin, odzywke WAX- cudo :) i zazywam cynk. chciala bym zeby byly troche gesciejsze :( znacie moze jakies sposoby na zageszczenie wlosow?? jesli tak to bardzo prosze o pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darenia
moja babcia- bardzo madra kobieta :) powiedziala mi ze pokrzywy nie wolno zalewac wrzaca woda bo traci swoje wlasciwosci, trzeba zalac ja goraca woda i najlepiej zostawiac na cala noc. nie wiem czy to prawda, ale wierze babci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktoriaaaaa
A potem jest zimna więc jak w tym płukać włosy ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darenia
potem jest taka letnia, nie lodowata, wiec da sie wytrzymac :) aha i najlepiej zeby to byly mlode pokrzywy :) dziewczyny znacie jakies sposoby na zageszczenie włosyw?? Pleas hepl me ;) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darenia
niestosowalam tej kuracji i niestety nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darenia
dziewczyny slyszalyscie o czyms takim jak GROW FAST????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drzazzzga
Andzia88now ----> nie plucz lepiej wlosow w pokrzywie bo ziolowe plukanki tylko wysuszają włosy i napewno to nie przyspiesza ich wzrostu:O jak juz to tabletki z pokrzywą a nie na wlosy:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darenia
hej jest tu ktos??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×