Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 1cal

PO CZYM SZYBKO ROSNĄ WŁOSY?? KTO ZAPUSZCZA-WCHODŹCIE CZ.2

Polecane posty

Gość aś.
do ziztop jak ty to zrobilas? ile czasu minelo az zapuscilas tak dlugie wlosy.? ;( i co stosowalas? podcinalas regularnie koncowki.? mi wlosy stanely w miejscu;/ caly czas sie rozdwajaaja mimo iz od pol roku nie uzywam prostownicy ;/ nie farbuje, lakier i prostownica tylko na grzywke..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, ja to juztyle razy zapuszczałam i obcinałam włosy że hoho ;) Najszybciej rosły mi włosy jakieś 1,6cm/miesiac ale wtedy łykalam tabletki antykoncepcyjne (naprawdę po nich mi szybciej rosły włosy, ale wszystkie :/). Generalnie to w czasach desperacji stosowałam następujące rzeczy: -picie zielonej herbaty, herbatki ze skrzypu, wody miin wysoko zmineralizowanej -wcieranie w skórę głowy Wax\'u -wiceranie w końcówki olejku rycynowego -płukanki ziołowe z rumianku,skrzypu, kory dębu -mycie włosów szamponami Dove, Elseve plus odżywki z tychże serii -jedzenie codziennie z 10dkg orzechów, dyni, słonecznika itp, -latem muesli co drugi dzień -łykanie Skrzypovity, Capivitu A+E forte -dużo ryb, jajek -oliwa z oliwek i olej wnogronowy do sałatek niemal codziennie -maseczki z jajka wcierane w skórę głowy -nafta od czasu do czasu wcierana w skórę i w końcówki -każde mycie włosów wraz z 10minutowym masażem. Troche czasochłonne i kosztowne nawet ale gwarantuję ze po co najmniej (!) 3miesiecznym stosowaniu tego wszystkiego włosy (i skóra) będą w o wiele lepszym stanie. Włosy podcinałam co 3miechy same końcóweczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie :) otóż przeczytałam WSZYSTKIE wypowiedzi i zdecydowałam się na pokrzywe i odżywkę PLACENTA którą zamierzam zakupic przez allegro, przez ostatni czas używałm również wax-u i tej mixtury z jajami i olejkiem rycynowym, wypadają mi już mniej ale jeszcze to nie to co sobie wymarzyłam, oczywiście też teraz jestem na etapie zapuszczania własów (sięgają teraz troche za ramiona, bez jakiegoś cieniowania itp. tylko poprostu ścięte na prosto) Bardzo bym jeszcze prosiła o DOKŁADNY przepis na tą płukanke z tych pokrzyw. 1.Czy mają byc suszone czy nie? 2.Jeśli suszone/świerze to co później mam z nimi zrobic? 3.Zalac gorącą wodą, przelac przez sito i później na łeb, tak??? DZIĘKUJE pozdr :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilllo
najlepsze są świeżo zerwane, nie suszone trzeba zalać je wrzątkiem, przykryć, żeby się parzyło i czekać aż ostygnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edunia .
Witam! WiataM! Gdzieś mi się zapodział stały nick .. Tez zauważyłam , że podupada nam topic ale tego typy topiki są raczej odwiedzane zimową porą lub poprostu kiedy nie ma pogody bo mi się np . nie chce mulić na kompie kiedy za oknem słoneczko .. A z moimi włosami to jest tak , że jak doprowadziłam je do ładu to się obijam a potem znów bede szybko ratunku szukać haha :) a tak serio to zaczełam znow prostować i musze iść podciąć a może zna ktoś dietę na ,,zdrowe i błyszczące '' włoski ?:P Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edunia .
a za pokrzywe też się nie mogłam zabrać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale teraz akurat za oknem nie ma słoneczka i sie na to narazie nie zanosi :/ ja jestem jeszcze zielona za uszami jeśli chodzi i temat "ładne i błyszczące sie włosy" nie mam jeszcze tylu przetestownych maseczek itp. jakiegoś czasu używałam jedwabiu z joanny i nawet sie błyszczały ale wiadomo że to takie wymuszone błyszczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edunia .
a u mnie było słoneczko ale ostatnio to pogoda zmienna jak w Irlandii hehe ja na początku szalałam za jedwabiem a teraz to ehh odradzam :P Hmm ale tak myślę , że dieta jest bardzo ważna :) Hmm ..Musze się kiedyś zabrać za przeczytanie 1 topicu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilllo
wiecie ci mnie boli najbardziej? Takie włosy miałam 2 lata temu http://picasaweb.google.com/olenkakorbel/JA?authkey=Gv1sRgCN_jnPaEu-n3vgE#5344934842612366610 ja to ta blondynka, a takie mam teraz http://picasaweb.google.com/olenkakorbel/JA?authkey=Gv1sRgCN_jnPaEu-n3vgE#5344935090486203890 tak chciałabym mieć takie znowu, czy jest to możliwe? już nie wiem co mam robić:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dlaczego odradzasz??? mi jeszcze została połowa ale i tak używam tylko sporadycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edunia.
Nie no jak sporadycznie to ok i zależy jaki jedwab bo biosilk to kicha tylko nabłyszcza i przyzwyczaja włoski to tego ... :P a j tam tylko do prostowania na końcówki nieraz używam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edunia .
lillo ale Twoje włosy się chyba jakoś szczególnie nie zmieniły ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak też zauważyłam, nawet mi sie wydaje że teraz te włosy chyba lepiej wyglądają bo na tym zdjęciu gdzie (niby) lepiej twiom zdaniem wydlądały mnie sie poprostu wydaje że to były takie sianowate

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilllo
ale były gęstsze i grubsze:( mi się tamte bardziej podobały, mimo iż były sinowate

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edunia.
lillo : HMm jak dla mnie to bezróżnicy a co zaczełaś łysieć ? Jak coś to ja się nie śmieję bo mi kłaczki w okresie wiosennym wypadaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teżzapuszczam
ja mam chyba szczęście, bo mi rosną jakieś 3 cm/miesiąc:) Chciałabym mieć tak mniej więcej za łopatki, proste, nie cieniowane. Obecnie mam proste "za ramiona";) Żałuję, bo w zeszłym roku miałam już długie, a dużo je skróciłam:( Pozdrawiam!:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilllo
to chyba skutek cieniowania:(, sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tezzapuszczam
lilllo - ja tutaj widzę wołanie Twoich włosów o dobrą odżywkę;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakrecona90
cześć dziewczyny! ja mam kręcone włosy i naprawdę w ogóle nie widać że one rosną!!;| masakra... ja już 2 lata nie byłam u fryzjera;o sama sobie podcinam jak widzę jakieśrozdwojone końcówki;p wejdźcie na ten link!!;o jak myślicie to ściema? bo jestem w stanie to kupić ponieważ jestem zdesperowana szybkością wzrostu moich włosów;/ http://artwoodsw.nazwa.pl/rosee/shop/product_info.php?cPath=26&products_id=39

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aś.
do zakrecona90 hehe nie bylam u fryzjera 2,5 roku;p tez podcinam sama - tzn grzywke regularnie.. a koncowki ..hm :P wpadlam w jakis dziwny nalog bo potrafie siedziec 2h (!!!) i obcinac sobie koncowki - tzn przewalac cala glowe w poszyukiwaniu tych rozdwojonych :Pbo i po co obcinac zdrowe.. ale wzrok co mi sie pogorszyl tak tyle;/ ktos jeszcze tak robi? :P ktos tam wysylal zdjecia wlosow wyzej..(nie zapamietalam nicku) masz dziewczyno wlosy marzenie przynjamniej moje... ja rowniez zamieszcze zdjecia tylko odzyskam moj aparat, ide w pola po skrzyp i pokrzywe;d pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktoriaaaaaaaa
Ja teraz mam włosy troche dłuższe niż do brody. Tak pomiedzy brodą a ramionami. Byłam u fryzjera w połowie maja. A miałam włosy ok.20 cm za ramiona. Używam olejku rycynowego. Można go stosować coodziennie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedawno ktoś dodał link z pokrzywami i różne przepisy na włosy i tam wyczytałam że nie mogą byc świerze pokrzywy bo będe miała zielone włosy :s więc jak to jest, właśnie wróciłam z zbierania pokrzyw i sie zastanawiam, tzn. mam bardzo ciemnie włosy ale nie chce ryzykowac I jeszcze jedno pytanie ile pokrzyw na np. 1litr wody albo jakie ilości wy stosujecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aś.
ja to robie na oko. daje tak duzo pokrzyw i skrzypu ile tylko zmiesci sie w garnku nastepnie zalewam tak gdzies chyba z 2 l do polowy garnka. Ostatnio gdzies byl przepis w gazecie "po umyciu głowy do ostatniego płukania dodaj ziołowy napar. wez po garsci pokrzyw i skrzypu polnego zalej 2 litrami wrztaku. plucz wlosy gdy plukanka ostygnie -pasma beda mocne i lsniace" czyli mozna i tak..;-) na lsniace wlosy dobra jest tez maseczka ze smietany cytryny i zoltka.. tylko, ze ja zamiast przed myciem to zrobilam to po..i po poltora godzinnej kontemplacji z cyklu dlaczego mam okropnie tluste wlosy, umylam je i caly dzien cieszylam wonia smietany cala klase... wiecej do tego nie wroce bo mam traume, ale pamietam ze wlosy (juz po umyciu) byly niesamowicie lsniace, ejszcze bardziej niz po pokrzywie. przypomnialam sobie odnosnie preparatow na porost. Rok temu uzywalam ampulek z faromony radical. Stosowalam je na wypadanie wlosow. Oczywiscie zadnych efektow nie bylo, wlosy wypadaly dalej, ale co zauwazylam, bardzo szybko zaczely mi rosnac i co najwazniejsze nie jestem jedyna, u ktorej ten efekt sie pojawil. Prosze poczytac na wizazu. ampulki mozna kupic w aptece 30 amp za 30 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edunia .
Wiktoriaaaaaaa: Ja bym miała wątpliwości co do olejku bo słyszałam gdzieś ze powinno się go używać 1/2 razy w tygodniu albo rzadziej . zakrecona90 :Ja też mam kręconewłosy i od jakiegoś czasu nie widzę żeby jakoś szczególnie rosły dopiero jak je wyprostuje to koleżanki mówią że długie ..a propos Używasz jakiś kosmetyków do podkreślenia loczków ?i jaki masz skręt ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cyt."daje tak duzo pokrzyw i skrzypu ile tylko zmiesci sie w garnku " a ja myślałam że tak ok. garści i zalewam wrzątkiem, to chyba sie jeszcze wybiore na zbieranie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilllo
ja jestem ciemną blondynką, używam od jakiegoś czsu naparu z pokrzyw świeżych i nigdy nie nabrały zielonego koloru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×