Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 1cal

PO CZYM SZYBKO ROSNĄ WŁOSY?? KTO ZAPUSZCZA-WCHODŹCIE CZ.2

Polecane posty

Gość 1cal
bo mówiliście,że tamto się wiesza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaha87
mam pytanko ; mozna stosowac równoczesnie radical i wyciag ze skrzypu polnego, w pierwszym jest troche skrzypu z witaminami a w drógim skrzyp z minerałami moze by sie to uzuoelaniło??? czy nie przedobrze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawdzone
ja uwazam ze najlepszy na swiecie jest vitapil na wlosy polecam wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pumpernikiel.
JAKIS LEPRZY TYTUL MOGLAS DAC BO TEN SIE DLUGO SZUKA :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pumpernikiel.
LEPSZY*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ! : ) Mam nadzieje , że się nic nie będzie wieszać teraz ; P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dajcie również linka do
1 części, żeby ktoś nowy mógł poczytać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może zacznijmy od tego kto ma i jakie problemy z włoskami :) oraz kto zapuszcza lub zamieża ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka222
ja zaczelam zazywac Inneov gestosc wlosow- mi nie tyle zalezy na szybkim wzroscie co na wiekszeniu gestosci i zahamowaniu wypadania , a probowalam juz chyba wszystkiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilllo
jakie problemy pytacie? miałam zawsze baedzo długie i gęste włosy, kręcono-falowane. latami walczyłam żeby były proste i nic:/ w te wakacje oglądałam desperado i zachwyciłam się fryzurą Salmy Hayek. pomyślałam: przecież ja też kiedyś takie miałam, zanim zaczęłam używać prostujących szamponów i odżywek zamarzyły mi się znów loki, poszłam do fryzjera, żeby mi je pocieniował. myślałam, że się lepiej pokręcą. a tu zdziwko, bo mi je potwornie ścięła, przerzedziła, a cieniowane pasma zamiast się kręcić, były proste. mam fryzurę jak Wodecki:/ no więc zapuszczam i staram się je odbudować trzymajmy się razem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinay24
innenov stosowalam zadnych rezultatow, ale kazdy organizm jest inny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka222
ja juz stosowalam belissa, vitapil, merz special, tran i teraz ten inneov, jak to mi g.... da to juz wiecej nic nie kupie taniej mnie peruka wyniesie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z wypadaniem to ja mam problem tylko w okresie przedwiosennym nie wiem czemu...Obecnie bardzo mi zależy na tym aby moje włosy się nie rozdwajały..Mam dopiero 16 lat ,nie prostuje już , nie susze , nie kręce na lokówkę ani nic nie robie z nimi takiego jeśli chodzi o stylizacje a one się rozdwajają ...końcówki są takie białe ...nieraz zdarza się tak , że gdzieś na końcówce włosa mam taka mała kropkę biała i od tego się włosy łamią ..Dodam ,ze ok.2 tyg temu byłam u fryzjerki .Podcieła mi włosy i powiedziała , że mam już poprostu taki typ włosa podatny na rozdwajanie ..: ( Co mam robić ?NIe moge mieć takiej tragedi na głowie heh :D Chciałabym mieć długie włosy ale jak się będą rozdwajały to będę musiała co chwilkę podcinać ...Już tylu kosmetyków próbowałam i mam dosyć . :O POMOCY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka222
edunia moze sprobuj wcierac w koncowki wlosow olejek rycynowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lillo : heheh rozbawiło mnie to co napisałaś . U mnie to było podobnie miałam proste włosy , doczasu kiedy nie wycieniowałam ....Tata nawet mówił z bratem na mnie pani Wodecka ;p heh a olejek rycynowy używam do rzęs . :P Do włosów też sprobuje znów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaha87
a co jest najlepsze na połamane koncówki??? i czy jak bede brala jednoczensie radical i wyciąg ze skrzypu to nie przedobrze bo chce mnienc do lata busz na głowie a mam masakre:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na koncowki olej kokosowy albo
jojoba albo sezamowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mlecykowaa
Edunia, co daje olejek rycynowy rzęsom ? wydłuża, pobrubia czy jak, może wypróbuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mlecykowaa
mi też, jak miałam zniszczone. teraz rosną 1cm na miesiąc, w normie chciarz wolałabym szybcieej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO JAK TO OLEJEK REYCYNOWY PRZYCIEMNIA RZESY!!! ja tez stosuje :D ale na wlosy wole nie probowac bo i tak szybko mi sie przetluszczają :O chyba ze na same koncowki ale to chyba lepiej juz zainwestowac w jakis specjalny do koncowek specyfik....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missblliss
polecam maskę henna wax, ja używam tej dla blondynek , jest świetna naprawdę wiele rzeczy używałam bardzo drogich ampułek i nie działałay tak jak wax! po drugie zaczęłam kuracje cebulową , od dziś będę jadła ją codziennie ! podobno pomaga! http://www.superfakty.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=3563&Itemid=42 tu link dla niedowiarków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka222
a macie jakies sposoby na przycimnienie wlosow naturalnie???? ale skutecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missblliss
olej rycynowy, henna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka222
sa takie kremy koloryzujace z henna venita delia ale one nie sa w 100% naturalne , a moje wlosy nprawde tragicznie wylaza i sie juz boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missblliss
spróbuj je odżywiać najpierw, niech się zregenerują a później pomyślisz o przyciemnieniu ich, ja farbowałam robiłam pasemka itd, zniszczyłam sobie włosy, teraz już nie farbuje, widać delikatnie różnicę w kolorze ale wole to przeczekać i miec piekne naturalne wlosy, bo mam ladniejszy kolor niż te wszytskie farby, które zabijają Ci kolor i strukture włosa osłabiają. polecam wax, maseczke z żółtka oleju rycynowego, wit e w kapsułkach i cytryny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×