Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przerażona....................

Assessment Centre jakie macie doświadczenia

Polecane posty

Gość przerażona....................

Mam jutro Assessment Centre. Jestem strasznie zestresowana... Nigdy w życiu nie byłam na AC. Czytałam wiele na ten temat, ale to tylko teoria. A może któraś z was brała udział w AC i może podzielić się swoją opinią na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olalalalala
czesc ja mialam ac i co najwazniejsze udalo mi sie i dostalam ta prace. Musisz sie zastanowic jakie umiejetnosci beda najwazniejsze w tej pracy, co bylo wymagane w ogloszeniu. Jak sie pozniej dowiedzialam od dziewczyny ktora mnie rekrutowala najwiecej punktow dostalam za umiejetnosc pracy w zespole. Wiec jesli np. bedziesz miala zadanie ze musisz zrobic w grupie znalezc jakies wspolne rozwiazanie jakiegos problemu, to nie upieraj sie na sile przy swoim, bo pracaw grupie to dojscie do kompromisu z innymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olalalalala
moja rada: dokladnie czytaj wszystkie polecenia!!! zanim cos zrobisz to przeczytaj od poczatku do konca, bo np. w ostatnim punkcie mozesz miec tekst : zrob tylko polecenie 3 i 4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już po....
Jestem już po AC. Czy pracę dostałam jeszcze nie wiem, zresztą konkurencja ogromna. Ale samo wzięcie udziału w AC było dla mnie fajną przygodą. Z chęcią bym się jeszcze na jakiejś wybrała:) Tylko musieliby mnie znowu na jakieś zaprosić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×