Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moniśśśśśśś_21

10 kilogramów MNIEJ !!! pomocy!!! zapraszam do wspólnej walki!

Polecane posty

Gość moniśśśśśśś_21

Mam 171 cm wzrostu ważę 71 kg!!!!! tragedia niedługo Wakacje... chcę zrucić do wagi 58 kg... ale na razie chociaż dojść do wagi 65 kg, potem będzie coraz lepiej!!! mam nadzieję...... dziś wypiłam kawę i spaliłam papierosa (po fajkach nie chce mi się jeść) dziś mam zamiar trochę pobiegać i brzuszki porobić... jak się odżywiać?? co jeść?? nie będę jadła po 16 już nic, mam nadzieję że wytrzymam :) Może macie jakieś doświadczenia w odchudzaniu,w ćwiczeniach i w diecie?? pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwrrr
przede wszystkim jedz sniadania, warzywa, owoce, i nie godz sie, bo sie mozesz potem rzucac na jedzenie. kolacja o 18 czy `9 jest ok, od 16 za mocno zglodniejesz do wieczora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwrrr
a z ktorych partii ciala konkretnie chcesz schudnac? ah, no i zapomnialam dodac - powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniśśśśśśśś_21
o w końcu ktoś napisał -dzięki ;-) najbardziej chciała bym zrzucić z : 1:tyłek 2:nogi 3:brzuch (najmniej) bo jak nie jem tak dużo ...nie opycham się to brzuch sam mi się płaski robi , będę robiła brzuszki ale z brzucha szybko chudnę najgorzej tyłek i uda... :( co polecasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniśśśśśśśś_21
zapomniałam dodać że 2 razy w tygodniu chodzę na siatkówkę, myślę też o basenie ,ale basem tylko raz w tygodniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwrrr
heh, na brzuch poradzilabym Ci standardowe hula hop, a na tylek i nogi tak srednio mam pojecie. Bieganie to pewnie niezly pomysl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniśśśśśśśś_21
ok, dzięki a mi właśnie najbardziej chodzi o tyłek.... i mało tego celulit mi się zrobił na tyłku i na nogach ,tragedia!!!!!!!! a jak walczyć z celulitem??? balsamy...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwrrr
Ponoc peeling kawowy jest bardzo dobry, poszukaj na kafe przepisu. W balsamy srednio wierze, choc na pewno jakos pomagaja. Ale bardziej chyba masaze, szosrtka rekawica na przyklad. No i sport i odpowiednia dieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poaajką23
peeling kawowy co to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
peeling ktory robisz z kawy mielonej, poszukaj na kafe, bo ja nie pamietam jak go sie robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulax
piling kawowy bardzo śmieci i nie polecam...chyba że lubisz po wysprzątać łazienkę... na cellilutis pomaga fitnes pod ciśnieniem albo rolki...cały czas walczę i na jednym i drugim...życzę wytrwałości w postanowieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przede wszystkim musisz jeść śniadanie, porządne, zdrowe, obfite śniadanie, po którym przez parę godzin nie będziesz czuła głodu. Potem, w miarę zbliżania się wieczoru, jeść coraz mniejsze porcje, trzeba zjadać kilka małych posiłków w ciągu dnia, co 2-3 godziny, a ostatni posiłek max ze 3 godziny przed snem. Co do sportu - nie da się schudnać z jednej konkretnej części ciała, chudnie się ze wszystkiego. W twojej sytuacji ja bym poleciła bieganie albo basen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez chcę zrzucić
Ja też już jakiś czas próbuję i próbuje i nie mogę zrzucic tego brzucha! Nie mieszczę się w żadne spodnie! Nie jem dużo ale chyba mam słabą przemianę materii i niestety nie mogę nic zrzucić! Mam 169cm wzrostu i ważę 65 kg. Ja planuję kupić hula hop bo podobno działa cuda:) i jutro idę na basen - a bynajmniej planuję:) życzę powodzenia w odchudzaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulax
bardzo trafny wybór te hula hop na brzuch ...najlepiej takie ciężkie z kulkami masującymi ( zobacz na allegro )...dzisiaj znajoma zauważyła brak brzuszka u mojego męża więc hula hop działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×