Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Samotności_mówię_NIE

Poznam przyjaciół

Polecane posty

Gość Samotności_mówię_NIE

Ogólnie życie ułożyło mi się dobrze...:), Obecnie jestem sama tzn nie w związku, wokół mnie jest dużo ludzi, ale czasem przychodzą takie dni jak dziś kiedy mimo pełni wiosny czuję, że czegoś mi brak... potrzebuje jak najwiecej kontaktów z luźmi, rozmowy, wymiany myśli... Jeśli ktoś też tak ma proszę o odzew Pozdrawiam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jęsli oczekujesz rozmów dlaczego zakładasz topic,przecież masę podobnych topiców istnieje.Wejdzzna topic Nauka w necie dyskusja ogólna tam są tylko trzy osoby łącznie ze mną.;Jeśli się zdecydujesz zapraszamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Użytkownik: setunia (ilość postów: 39065) Adres e-mail: setunia84@o2.pl Tlen.pl: setunia@tlen.pl Kilka słów o sobie: Neurotyczna introwertyczka :):/:>;>;):P:D ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, 03.11.2006-rzucilam palenie:) ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, Piękne kobiety wierzą w swoją inteligencję, kobiety inteligentne nie wierzą w swoją urodę . Pablo Picasso

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
większość topiców jest nieaktualna bo zostały założone x lat temu i sa nieodświeżane-nikt tam nie zagląda. niektórzy piszą, że chca kogos poznać i potem milkną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmm21
a skąd jesteś ? bo zmagam się z tym samym problemem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotności_mówię_NIE
Topic aktualny - wystarczy popatrzeć na datę ;) Po prostu nie siedzę na necie cały czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotności_mówię_NIE
A tak dla zainteresowanych pochodzę z województwa śląskiego. Udanej niedzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotności_mówię_NIE
Z tego co obseruje coraz więcej osób tak ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo człowiek ma przeciez mnostwo ludzi ktorych zna od lat i sa tez znajomości kontynuowane do dzis ale sa też takie gdzie czujemy się intruzami jakimis niedostosowanymi ćwokami.To zamyka chęc nawiązywania normalnych koleżeńskich znajomości. Kpiarstwo szydzenie wyśmiewanie to rozrywka dla niejednych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotności_mówię_NIE
Dobrze napisane... czasem zdarza się jakaś osoba, która mi czegoś zazdrości. Jak zareagowala przyjaciółka teraz już na takie miano niezaslugująca - jak dostalam lepszą pracę, zamilkła... nie odzwywa się, a ja się narzucać nie będę. Poznaje nowych ludzi, odnowilam dwie dawne znajomości, mam nadzieje, że coś z tego wyjdzie. A na topic zaraz zajrzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotności_mówię_NIE
A możesz mi podać linka bo jakoś nie mogę znaleść? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zauwazylam że w pogoni za akceptacją robimy tyle głustw ze az wstyd . To chyba wynika z braku jej od wczesnych dziecięcych lat Niby wszystko ok ale zawsze w nas coś siedzi. JA ucze się asertywności ;) może kiedys ja opanuje. Z uczeniem cierpliwości chyba mi nie wyszło:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotności_mówię_NIE
Ja mam potrzebę akceptacji ale jednoczeńsnie nie chce i nawet nie potrafilabym udawać, robić coś wbrew sobie... A asertywności też się próbuje uczyć choć to bardzo trudne. Cierpliwości już się nauczyłam np. szukając pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodowa miłość
Mam już po wyżej dziurek od nosa samotności. Nie mam przyjaciół, ani chłopaka. Tylko praca i tak w kółko. Ludzie w pracy też za bardzo mnie nie lubią. Naprawdę nie wiem czemu. Staram się być otwarta, ale wszelkie moje próby wejścia w grupę kończą się fiaskiem... Jest mi naprawdę źle i czuję się bezsilna!!! Może tutaj znajdę fajnych ludzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grass
Cześć . Ja też jestem sam i mam tego dosyć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotności_mówię_NIE
Dobry wieczór :) Pozdrawiam Wszystkich... próbować poznawać można wszędzie, nawet tu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kijowka
samotnosci mowisz nie ale zeby jakiś namiar na Ciebie zeby sie można było skontaktować to też nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotności_mówie_nie....
Mam skończone 27 lat i od niedawna pracuje w Katowicach. Pozdrawiam i udanego weekendu przy okazji Wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto stary temat podbija?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam kogoś do pogadania, kogoś z kim można normalnie porozmawiać choć nie ukrywam że jako facetowi lepiej mi się z kobietą rozmawia i jest to bez znaczenia czy w związku jest ona czy nie bo nie mam zamiaru przenosić znajomości w real

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chalka
Cześć :) I nie przeszkadza ci kiedy kobieta mówi zbyt dużo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×