Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rising sun

no cholera musze to powiedziec!!!! jestem z facetem idealnym!!!

Polecane posty

skoro dla ciebie jest idealny to super :) I tak trzymaj, moze i kreca sie inne kolo niego, ale skoro jest z toba od 9 m-cy to chyba to cos znaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rising sun
dupcia marzenie dziekuje:-D dzis powiedzial mi ze dla niego jestem perfekcyjna i niczego nie musze w sobie zmieniac:-D sie chyba zakochalam:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rising sun
a dzis to byl tak idealny ze az za bardzo:P przyjechal po mnie do pracy odwiozl do domu, umowilismy sie na jutro a wyjscie do baru, a w przyszlym tygodniu przychodzi do mnie robic kolacje:) wszystko to okraszone cudownym zapachem, uwodzicielskim usmiechem i dotykiem od ktorego az robie sie mokra! no cudo!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli to nie tajemnica
to możesz zdradzić jakiej narodowości jest?? tak tylko z ciekawości pytam... aaaaaaaaa....... no i gratuluję....też mam ideał, więc jest ich dwóch:) i mój też obcokrajowiec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rising sun
Irlandczyk:) przecudny meski i o dziwo nie rudy Irlandczyk;) a Twoj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta
ak tylko ci sie wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rising sun
a tam, wiadomo, ze nie zawsze bedzie tak bajkowo, ale wtedy rozwiazemy swoje problemy i pomysle, ze cholera on tak idealnie rozwiazuje ze mna naze problemy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli to nie tajemnica
mój Chorwat:) gorący i baaaaaaaaaaardzooooooooooo męski:) jeszcze raz gratuluję i nie zamęczaj się- on chce być z Toba i tylko Ty się dla niego liczysz....więcej wiary w siebie kochana, a wszystko będzie ok:) pozdrawiam i dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta
nie mowie tego zlosliwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rising sun
dziekuje i rowniez gratuluje:) z kazdym dniem przekonuje sie bardziej i bardziej, ze On to Ten! wiem, to moze brzmiec glupio ale do cholery lepiej juz trafic nie mozna. ma wszystko czego oczekuje od faceta o czym tylko moglabym marzyc! wiecie jak to jest, czasem sobie wyobrazacie jaki mialby byc wasz idealny facet a pozniej przychodzi refleksja- ech takich nie ma:) ja tez tak zawsze myslalam a tu nagle takie boom! kazdej ale to kazdej kobiecie zycze, zeby trafila na swoja polowice!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co sie wydarzylo ze odeszla
powiem ci tak - ja z moim idealnym przystojniakiem jestem 4 lata...i faktycznie przez pierwsze 2 lata - szarmancki, męski, pomysłowy, opiekuńczy, cudowny w łóżku, do bólu zadbany bla bla bla bla bla bla....a teraz sa chwile kiedy go nie poznaje, nie dba juz tak o siebie, wkurza mnie, niue adoruje (wiecej komplementow slysze od kloegow niz od niego), nie zaskakuje, nie zaprasza nigdzie ew. go kina, siedzi przed komputerem albo tv a ja? no coz wychodze ze znajomymi.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rising sun
to taka srednio optymistyczna wizja:) to sie zmienialo tak stopniowo czy poprostu od pewnego momentu on zaczal sie tak zachowywac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja była żona jest super
idealna, same zalety, oprócz jednej, mieszka sama dwa metry pod ziemią.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rising sun
Krolowa ja powoli zaczynam sie uspokajac:) moj ideal zapewnie mnie caly czas, ze nie mam sie czym martwic, ze przeciez to ze mna jest o mnie sie staral i ze w zupelnosci mu wystarczam:) wiec juz nie truje mu dupy, zeby go nie odstraszyc:P a jak dlugo jestes ze swoim idealem?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yyyy no króciutko:P miesiąc bedzie jakos teraz:) ale spotykamy się juz od prawie 5 msc:) no nie powiem, bo starał się o mnie, było super na początku, ale teraz też jest świetnie:) dodam jeszcze że jestem jego pierwszą dziewczyna:P bardzo ostrożny chłopak i nie podejmujący pochopnych decyzji:) jestem taka szczesliwa ze go mam:) dzięki niemu czuję się naprawdę jak ktoś wyjątkowy, cholerna farciara ze mnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moj ideal
tez mnie zapewnial.. nawet tydzien przed tym jak ze mna zerwal. Staralam sie jak glupia, bylAm zakochana po uszy, a on mnie zostawil..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co tez sie tego boje, chociaz jak pisalam teraz jest świetnie i nic na to nie wskazuje:P ale nie ufam mu az tak bardzo...nie wierze w kazde słowo...chociaz tez mi nie daje do tego powodów, juz taka poprostu jestem, ale to dlatego ze mi az tak bardzo zalezy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rising sun
wspolczuje szczerze, ja nie wiem co bym zrobila gdyby mnie zostawil:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moj ideal
25 i 26.. jesli o mnie chodzi :) zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rising sun
25 i 25:P hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cisowianka z podmoskiewską
po 25 gramach to nawet w głowie nie zaszumi. jak będziecie po secie, to możecie coś rzeknąć, małolaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rising sun
dzis wychodzimy do kina, przyjedzie po mnie za 45 minut idealny jak zawsze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vffv
jak widac kazda ktora ma ideal jest bardzo krotko z tym idealem :P autorko nie mieszkasz z nim ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rising sun
bede z nim mieszkala od nastepnego poniedzialku:) wiem, ze przy wspolnym miezkaniu wychodzi wiele rzeczy i on sam powiedzil mi, ze wie, ze beda miedzy nami sprzeczki, ze czasem bede miala go dosyc ale on zrobi wszystko, zebym byla z nim szczesliwa i bedzie o mnie dbal. zobaczymy:) na chwile obecna jestem zapatrzona w niego jak w obrazek. nawet dzis gdy bylismy w kinie film nawet w polowie nie byl tak interesujacy jak on:) caly czas mnie przytulal i delikatnie calowal moje wlosy:) jest cudowny:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez jestem z facetem idealnym od 9 lat. I kurde chocbym szukala haka na niego to nie ma....ideał!!! Jedyna wada to ogrom klejących sie do niego bab...ale mnie to akurat od tego duma rozpiera....ale szukam tego haczyka i szukam..bo skąd ten cud...juz nawet o wyrafinowane podwojne zycie i gejostwo go podejrzewalam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omniscjencja
Ha ha - ja też mam idealnego. Też szukam. Nawet moja matka myśli, że gej albo satanista, bo przecież nie może być tak, żeby wszystko było ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×