Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie mam pojęcia

Czyje jest AVE MARIA?

Polecane posty

Gość floooo
a co mnie jej brak sluchu interesuje. ja mowie ze glupia baba bo podstaw nie zna. ale jak wy tu bronicie glupoty to wasza sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość floooo
no pola ma racje aha.. dysleksja ktora jest normalna rzecza takl samo wrodzona jest jak glupota hahahahahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwne osoby na tym forum siedza. ja sie zgadzam z floo. autorka nie miala pojecia o historii tego utworu , w zasadzie w necie sprawdzila i alej nie wiedziala kto kompozytorem byl.:/ ale coz. takie zycie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale wredniak
ahahahahahahahah autorka na slubie bedzie siedziec i zastanawiac sie "..... kurde ktore to ave maryja jest grane bo ja neiwiem.. ale wazne ze goscie slysza bo sa najwazniejsi..." hahaa zenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flooooo
dobre dobre . p jak wy nic ie myslicie. wole swojawrodzona dysleksje niz gdybym miala miec wrodzona glupote, ale to do was tez ciezko dociera zalosne fporumowiczki ktore tylko czekaja az kto sie wybije i przestanie jak to ktos powiedzial slodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarinaSol
No tak princessaa - bo zaraz całą historie utworu trzeba znać. Weźcie wy się stuknijcie dziewczyny. Nie przesadzacie trochę? A wyzywanie dziewczyny od głupich faktycznie było nie na miejscu. Czy wam sie wydaje, że to, że jesteście inteligentniejsze upoważnia Was do wyzywania kogos od głupich? To jednak prawda że nie zawsze inteligencja z kulturą ida w parze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jezu ale laska chce miec to grane na slubie i tu mnie zdziwilo ze nie ma pojecia kto jest kompozytorem ze jest wiecej niz jedna osoba , . to wydalo mi sie puste straszne jak by chciala dla szpanu z tym utworem. i mam prawo to napisac. jesli ja to ubodlo no to bywa tak na forum. tu wieczna walka jest jak widze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarinaSol
a jak się nie słodzi to zaraz trzeba dosrać, tak? nie można wypośrodkować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarinaSol
Ale Princessa sama zobacz, że tu na forum naprawdę coraz więcej plucia, wyzywania i totalnego chamstwa. Mało który temat przejdzie gładko bez wyzwisk. Faktycznie zaczyna sie robic walka, jak piszesz. Dziewczyna może chciała, żeby ładnie było na ślubie po prostu a nie znała się na muzyce - bywa. Zapytała tych, którzy się znają i pewnie przykro Jej było jak ktoś jej tu zssugerował, że głupia jest. A że przyznała się do braku słuchu i niewiedzy, to ją jednak trochę podziwiam. Tu raczej zdarzaja sie częściej \"panny wszystkowiedzące\"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, nie wiem czy to te przygotowania przedweselne tak na was wpływają, ale kłócicie się jak przekupy na jarmarku:-O Tak dalej a te chłopy na pewno z wami nie wytrzymają:-D Wracając do tematu, ja najbardziej lubię Ave Maria Bacha. U mnie na ślubie było wykonanie w kościele na saksofonie i organach, ksiądz mówił ze jeszce nigdy u siebie w kościele saksa nie słyszał, ale zrobiło to na nim wrażenie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrowaś Maryjo, laski pełna, Pan z Toba, błogosławiona Ty miedzy niewiastami i błogosławiony owoc żywota Twojego Jezus. Święta Maryjo Matko Boza, módl sie za nami grzesznymi teraz i w godzinę śmierci naszej. Amen. to jest tłumaczenie ale najlepsze jest Pavarotti - Ave Maria - Schubert

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jano

W większości nadajecie się do Wielkiego Brata, tam tez zle położony długopis na stole może być powodem kłótni i eskalacji złośliwości . Dziewczyna zapytała wiec to kto wie odpowiada a kto nie wie to siedzi cicho. I jeszcze jedno łatwo się mądrować majac do dyspozycji od ręki Wikipedię , większość z was zapytana na ulicy nie wiedziałaby kto jest autorem Hymnu Polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×