Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

kciukiem

nikt na nikogo nie najezdza, nudno tu dzis

Polecane posty

Go艣膰 coslekkiego i taniego
:P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
tyle to wiem myslalam nad pomidrowka z ryzem. ma ktos jakis sprawdzony przepis? bo znowu spieprze:O

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 najed藕 na mnie
dlaczego tak jest 偶e wa偶臋 48 kilo mam 170 wzrostu i czuj臋 si臋 jak tucznik:( powa偶nie:( nie mog臋 normalnie je艣膰 bo zaraz sie boj臋 偶e utyj臋, a inni czerpi膮 z tego tak膮 rado艣膰 kciukiem zazdroszcz臋 ci:( i nie uwazam ci臋 za tucznika

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 mam ja robie tak
no da艂am ci coslekkiego i taniego na pomidor贸wce:p smacznego:P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
aaaa z czego ja radosc cierpie, bo nie rozumiem:D? dziewczyno Ty chudziutka jestes;) bez obrazy:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 mam ja robie tak
to nie bierz kurczaka tylko sama kostka drobiowa

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
najed藕 na mnie-> to sie nazywa anoreksja. pomysl ze ja mam 162cm wzrostu waze 55 kg i mi mowia,ze jestem chuda:O

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰
no wlasnie szczuplaku kciukiem ja tez wege, rozsolek mozesz na warzywkach/kostce warzywnej/vegecie czy innych takich... w sumie to kostki rosolowe tez w wiekszosci aromety maja a nie ekstrakty, wiec tez sienadaja :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰
menda- ja 163 i 57 wszyscy mowia ze chuda niby, ale spodnie opiete + oponka na brzuchu, kt mam odkad pamietam :/ to tak w kwestii samoumartwiania ;p

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
no wlasnie dopisalam do lsty zakupow kostki:) gotuje juz od hoho 3 lat z hakiem, ale nie codziennie;P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 najed藕 na mnie
nie no , nie chodzi mi tylko o ciebie, ale pewnie nie masz schiz przed ka偶dym posi艂kiem:O a inni potrafi膮 bez wahania zje艣膰 bardzo du偶o i si臋 nie przejmowa膰, z臋 utyj膮 a ja natomiast po g艂upim jab艂ku mam fazy:O

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
a ja na 2 do roboty ale mi sie nie chce ~~~~~~~!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 najed藕 na mnie
anoreksj臋 mia艂am kiedy艣, teraz jem ( no mo偶e nie tyle co powinnam ) chodzi mi o postrzeganie siebie:O widz臋 jak inni na mnie patrz膮, nieraz z niedowierzaniem, nieraz z obrzydzeniem, a ja wci膮偶 w lustrze widz臋 spa艣laka:O zjad艂a bym tej zupki pomidorowej, szczerze:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
tez mam, bo tez zrzucam, ale tylko do 3kg:) ale nazrec sie jak tucznik tz ptrafie i mam po diecie:D poza tym nie wielksc dupy jest wazna tylko rozum:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰
to do psychologa marsz ja jutro o 4.50mam posiag i tez mi sie nie hce, musz ena niego z buta pojsc bo nic nie jezdzi o tej porze :/

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 kcukiem napisz pozniej jak
ta pomidorowa:)wysz艂a

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
najed藕 na mnie---> wiem jak to jest, tez mialam kiedys taki okres, nienawidzilam jesc publicznie, bo myslalam ze kazdy na mnie patrzy dziwnie. wyroslam z tego, ale wciaz dziwnie sie czuje w swoim ciele. mam nadzieje,ze tobie sie uda i niedlugo powiesz sobie,ze fajna laska jestes;) 馃尰

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
eee jak sie kocha jesc, to sie nic nie poradzi:D ale w koncu trzeba schudnac, bo mi z najladniejszej sukienki tez kapke oponka sie wybija:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 menda ta tabliczka
to domki na teo?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
dziex za wszystkie przepisy, j teraz na zakupy lece, dam pozniej znac jak mi wyszla:D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 najed藕 na mnie
fajne jeste艣cie, przyda艂y by si臋 takie prawdziwe przyjaci贸艂ki w realu bo tak to nie ma kto naprowadzi膰 na dobr膮 drog臋:) pa mi艂ego dnia:) i smacznej zupy [ kiss] [ serce]

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×