Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zagubionaaa125

jestem puszczalska bo.....

Polecane posty

witam moze wie ktos z was na forum dlaczego ludzie sa tacy zawzieci i wredni....? mieszkalam w malym miasteczku (okolo 50 tys) gdzie wiekszosc ludzi zna sie chociazby z widzenia....i odkad pamietam kraza na moj temat rozne plotki : - ze pracowalam w burdelu (lub nadal pracuje) -ze wskakuje kazdemu facetowi do lozka -ze lece tylko na kase itd. ok przyznam ze popelnilam w zyciu blad gdy mialam 17 lat zakochalam sie w zonatym facecie i sie z nim spotykalam(okolo poltora roku)..to z nim stracilam dziewictwo i do czasu mojego obecnego chlopaka nie spalam z nikim innym... pozniej wyjechalam za granice do pracy ...wrocilam po ok. roku i poznalam mojego obecnego chlopaka z ktorym jestem juz 4 lata wyjechalismy razem do stanow i jestesmy tu juz ponad rok...ale ludzie nie dali za wygrana dalej slysze ze obgaduja mnie jaka to jestem latwa itd ostatnio jakas kobieta podeszla do mamy mojego juz teraz narzyczonego i powiedziala ze jestem dziewczyna ktora lubi sie zabawic.... dlaczego ludzie tacy sa jestem puszczalaska...bo popelnilam w zyciu blad gdy mialam 17 lat bo bylam na paru imprezach czy dlatego ze pare razy wyszlam na miasto w mini spodniczce...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo ludzie
są wredni...takie życie, zawsze zastanawiam się tylko czy ci ludzie mają takie udane i szczęśliwe życie bez problemów że zajmują się cudzym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawdę żal mi takich ludzi . Nikt nie jest przecież idealny . trzeba dać drugą szansę człowiekowi . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak to na pewno jest przykre , ale zastanawia mnie co odpowiadasz tym ludziom w takich sytuacjach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie chodzi o to ze nikt mi tego nie powie prosto w oczy a szkoda bo chyba musieli by podac jakis konkretny powod dlaczego tak mowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lubię być dobrze pdoszyty
Nie masz się co przejmować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na Twoim miejscu chciałabym się dowiedzieć kto tak mówi . Wtedy porozmawiałabym sobie z tą osobą . Zapytałabym dlaczego wtrąca sie w moje prywatne sprawy i powiedziała ze nie zycze sobie takich komentarzy na mój temat .I że jeżeli chce mi coś powiedzieć to niech mówi prosto w oczy a nie za plecami ... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lubię być dobrze pdoszyty
Najczęściej plotkują kobiety przyczyną jest zazdrość tzn w taki perfidny i złośliwy sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo ludzie
a może poprostu wskazując na innych chcą odwrócić uwagę od swojego marnego żywota:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byly juz sytuacje kiedy tak robilam np do mojego chlopaka podeszla jakas dziewczyna i powiedziala ze stac go na kogos lepszego niz na mnie on mi to powtorzyl...wiec ktoregos dnia gdy ja spotkalam zaczelam z nia ten temat a ona zaczela mnie wyzywac itd ...takze chyba szkoda slow na takie dziewczyny z drugiej strony teraz nawet nie ma mnie juz tyle czasu w Polsce a obce kobiety (40-letnie) mowia tak do jego rodzicow...meczy mnie to ze caly czas musze z tym walczyc nie chce zeby jego rodzice sobie niewiadomo co o mnie pomysleli im napewno tez jest glupio nie moge przeciez walczyc z calym swiatem i z kazdym sie klocic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo ludzie
moja rada, osobiście ją stosuję mówię głośno " niech do cholery każdy zajmie się swoim życiem a jak ma nudne i marne to przecież ma jeszcze rodzinę do kontrolowania"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to myślę
w każdej plotce jest 33,333% prawdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo ludzie
no to niech jest a chooooj to kogo obchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeba było zrobić pożytek
z twojej durnej mózgownicy i wytargać sobie bobra albo strzepać łechtę, to by ci przeszła ochota na zajętego i żonatego faceta, to byś szmato nie miała teraz takiej jazdy, głupia babo. Myślenie ma przyszłość, więc pomyśl trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo ludzie
albo potwierdzaj, dodaj jeszcze że jesteś w ciąźy ale nie wiesz z kim i chyba wyjedziesz z kraju zeby usunąć, nie ch się sępy karmią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co wiem to mama mojego chlopaka powtorzyla to swojej siostrze ktora jest tu z nami w stanach (czyli jego ciotce) ktora powiedziala ze to male miasto i ze ona by nie zwracala na takie rzeczy uwagi .... zastanawiam sie tylko czy kiedys to minie i dadza mi spokoj mialam plany wrocic do polski za jakis rok lub dwa ale teraz sie nad tym powaznie zastanawiam ...nie chc miec np dziecka i dalej slyszec takie teksty lub tym bardziej zeby ono to slyszalao....ile cos takiego moze trwac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego tak mówisz ;/ Dziewczyna się tu żali szuka pocieszenia a Ty jej jedziesz ;/ Każdy popełnia błędy ;/ i założe sie że Ty tez ŻAL MI CIĘ !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to myślę
w każdej plotce jest 33,333% prawdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze na forum koleja kulturalna osobe na poziomie- a kim ty jestes zeby mnie nazywac szmata ...nie masz sobie nic do zarzucenia....nigdy nie popelniles/popelnilas bledu lub nie byles/bylas zakochana....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeba było zrobić pożytek
durna babo w takiej pipidówce, młoda dawała dupska, żonatemu i przez 1,5 roku, i teraz ma pretensje do ludzi, o co ? o żeś durna szmata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo ludzie
nie to jest pewnie jeden z tych "ideałów życiowych" ale dla mnie to zykła ciota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i po co sie powtarzasz ? No jest troche prawdy w tym co ludzie mówią ale . Była sobie z żonatym chłopem i co z tego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeba było zrobić pożytek
byłem zakochany, ale nie tak głupio jak , ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×