Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AaKate

Najwięksi Fani Anime Naruto !!

Polecane posty

Gość MAJKA D
dzięki za pomoc :DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady MangaAnime
Nie ma sprawy^^ Swoją drogą nie mogę się juz doczekać 460 chaptera Naruto:D Ciekawa jestem, co będzie dalej?:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maneeaa
Hejka, wpadłam tu przypadkiem:D Mam takie pytanko, możemi ktoś na nie w końcu odpowie? Co się stało z KillerBee? Sasuke go nie zabił, co nie? A co do chaptera 460-jak myslcie, jakpotoczy się walka Uchihy z Raikage? Mam nadzieje, że raikage da łupnia Saskowi^^ hehe Podobał mi sie tekst Tsuchikage :"he always was an unruly child, that hasn't changed since he became the kage...":D hehehe, cos w tym jest^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basteel
Heeej, czy ktoś tu jeszcze wchodzi?^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Himi
Raczej już nikt ^_^" Moją ulubioną bohaterką jest Hinata-sama ^^ moża rzec że jest piekna podczas walki (Dla mnie każdy jest piękny gdy walczy ^^) i tym mnie urzekła na początku bo jej zazdrościłam... no co byłam jeszcze kompletnym dzieciakiem xD Poza tym ta jej nieśmiałość jest ekstra xD I te akcje z Narutem w filerach buhahaha xD A jej wyznanie miłosne Q_Q chciało mi się płakać wręćz! Temari ( Ten jej cięty język) , TenTen ( Te jej bronie *__* zresztą wyglądem ją przypominam xD) i Ino ( Zawsze uważałam że jest lepsza od Sakury no bo przecież gdy mogła zostawić Sakure na pewną śmierć [ 2 zadanie na egzaminie] wolała ją uratować! Zresztą to Sakura przerwała ich przyjaźń dla Sasuke mimo iż wszystko zawdzięczała Ino!) oczywiście lubie. Za to Sakura mnie denerwuje =.= a tym bardziej faktem że zabiła Sasoriego =.= eh Z męskich postaci gurują u mnie wszysty z Akatsuki ^__^ no może poza Zetsu, Nagato (Ale tylko przez wygląd choć do Pein'ów nic nie mam xD) i Kakuzu. Suigetsu to tak że miód ^^ Eh ^___^ Co prawda jestem nienormalna bo najbardziej mi sie podobają paringi które nie mają najmniejszych szans ^_^"" Ale Naruhina toleruje i nawet lubie tylko mi się już trochę przejadło bo za dużo tego widzę ^^"""

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hermiona216
Oj, coś nikt juz nie pamięta o tym temacie ; (( No ale może znów go przywrócimy do życia... No więc odpowiedzi : 1. Jest ich wiele, ponieważ każdy jest wspaniały na swój sposób, aczkolwiek zawsze na pierwszym miejscu dla mnie będzie Naruto. 2. Kocham w nim to, że jest taki silny i wytrwały. Uwielbiam jego optymizm, nieobliczalnośc, jego zapał do wszystkiego co godne najmniejszej uwagi. Jako kobieta potrafię też stwierdzic, że w shippuudenie Naruto się wyrobił ... ^ ^ 3. Nie. W tym właśnie cały urok. Jest trochę niezdarny, a przy tym bardzo uroczy. Jest silny i odważny, a przy tym wrażliwy. 4. Najbardziej intryguje mnie jutsu Tobiego. Genjutsu wszelkiego rodzaju, Rasengan, jutsu Gaary, jutru Saia i wiele innych. 5. Jako kobieta, mogłabym domagac się trochę więcej wątków miłosnych, ale niestety jest to typowe anime, w którym tematem przewodnim jest walka. Wracając do przeszłości, wolałabym, aby walka Sasuke-Itachi była bardziej rozwinięta. Niby wszystko było jak miało byc, ale mi coś brakowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KUSHINIA
Moje odpowiedzi. :) 1.Wiele postaci lubie W tyM anime ale tak najbardziej to kushinie,Tsunade,Sakure i NARUTO 2.W Kushini lubie to że jest matką naruto i jest silna,w Tsunade że jest silna,piękna i ma duuuży biust :),Sakura jest poprostu fajna ładna i silna a w Narutoto że sie nigdy nie poddaje wieży w siebie i każdego no i jest silny a w shippuuden słodki. 3.Nie zmieniła bym nic ale dodała bym ninje o nazwie Aula która była by jinichuriki miała by w sobie biju i umiała go kontrolować i była by zaginioną siostrą Naruto. 4.Moje ulubione justu to Rashinshiurkien. 5.To anime podoba mi sie takie jakie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kushinia
Odbiegając tak od pytań...To wolała bym aby dali troche miłosci pomiędzy Naruto a Hinatą, Shikamaru i Temari i nie wiem dlaczego ale troche romantyzmu pomiędzy Saiem a Ino :) Tak sie wydaje że do siebie pasują a zwłaszcza że Hinata wyznała miłość Naruto chyba w 166odc shippuuden,a co do pytań podałam je powyżej...WIELKIE pozdro dla fanów NARUTO i NARUTO SHIPPUUDEN ! :) ! :) ! :)!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikola4121
hej widze ciekawie tu więc zapraszam do mojej stronki będzie nabur także wiecie zachęcam a przy okazji zarjestrujcie się chciałabym z wami zawiązać tak jakby układ ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza82
lubie jak Naruto uprawia seks z Sasuke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marionetka_Boga.
OO! Naruto! Jak ktoś odpisze, tzn. jak forum odżyje do chyba odpowiem na pytania!! Fani Naruto! Łączmy się! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×