Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AaKate

Najwięksi Fani Anime Naruto !!

Polecane posty

Gość vvvvvvvvvvvvv
Czyli w shippuudenie sasuke nie przyjdzie do Konohy abo się zemścić na starszyźnie ? To będzie miało miejsce jedynie w mandze ?? T.T

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
shippuuden jest kręcony na podstawie mangi, więc wszystko to co jest a mandze zobaczysz w shippie :P za jakiś czas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PSEUDO_MENEL
kth ty po*je*bie każdy wie że to jakaś pier*dol*nięta gra o menelach ; | NIE KLIKAJCIE W TO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie denerwujcie się tak, tylko wypowiadajcie się o Naruto 😍 całe kafe jest zawalone tymi linkami :P widziałam nowe spoilery z kolejnego rozdziału mangi :) pojawiają się Inari i Tazuna. pamiętacie ich jeszcze? jak to dawno temu było, pierwsza misja drużyny 7.. i 6ty Hokage Danzo zaczął wydawać rozkazy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daiment0wa
kto jest 6 Hokage ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daiment0wa
eee,on jest fałszywy ! nie lubię go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taa, ja też go nie lubię :O zawsze był przeciwnikiem Trzeciego Hokage, a potem i Tsunade.. miejmy nadzieję, że jak wpadnie Sas to zrobi z nim porządek :) chyba wtedy nabrałabym do niego trochę sympatii :P a Sasuke vs Orcio strasznie długo się ciągnie.. chciałabym już zobaczyć team Hebi, wszystkich jego członków w anime! i Ero Sennina też :) piszcie o naszym kochanym Naruciaku, nie pozwólcie jego wspaniałemu topikowi gnić! :classic_cool: i na koniec coś śmiechowego :) http://www.youtube.com/watch?v=6AhwQn3NIWU ale Sakurę skrzywdzili :O:D a i bym zapomniała :D NaruHina forever! 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naruto-maniaczka
hahah !! ten filmik był zajebisty ^^ a co do Sakury, to racja ;) ;) :) trochę się jej przytyło PS: też kocham NaruHina ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga .
Cześć wszystkim osobą z forum !! Ja również jestem wielką fanką anime Naruto :) I oczywiście Naruto Shippuuden :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1.Kto jest twoją ulubioną postacią z anime " Naruto " 2.Co najbardziej lubisz w tej postaci ? 3.Czy jest coś,co byś w niej zmienił/zmieniła ? 4.Jakie jest twoje ulubione Jutsu ? 5.Czy zmienił byś coś w tym anime ? 1 Moja ulubiona postacia z Naruto jest Shikamaru i Kankuro ^^ 2 W Shikamaru uwielbiam to jego ulubione zdanie " jakie to klopotliwe " i ogolnie caloksztalt tej postaci szczegolnie w shippuudenie. jest wedlug mnie najbardziej realna postacia. Stoi w cieniu ale zawsze ocali przyjaciol. I za to go kocham. No i trzeba przyznac ze w anime jest dosc przystojny ^^ :P :P Kankuro dla tego ze ma zarabista technike. Ogolnie lubie pokazy lalkarzy ^^ 3 W Shikamaru? Hmmm... zeby byl troszke mniej leniwy xD W Kankuro? Zeby znalazl sobie babke xD 4 No ba xD Kage mane no jutsu xD 5 Mniej Sasuke, biednego uciemieznionego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DOŚŚa
Widzieliście najnowsze spoilery ?!!?!!?!!??!! O, kur_wa ! Nienawidzę spoilerów !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Della 0444
1.Kto jest twoją ulubioną postacią z anime " Naruto " 2.Co najbardziej lubisz w tej postaci ? 3.Czy jest coś,co byś w niej zmienił/zmieniła ? 4.Jakie jest twoje ulubione Jutsu ? 5.Czy zmienił byś coś w tym anime ? 1.Jest ich kilka,mianowicie : Sai,Deidara,Shikamaru,Naruto,Gaara 2.Sai-te jego książki i poradniki ^^,jego szczerość i początkowe stosunki z Naruto ^^ Deidara - w sumie nie wiem za co . Może to że jest taki porąbany (w dobrym znaczeniu tego słowa ; ] ) Shikamaru - podoba mi się te jego marudzenie i poglądy na kobiety ;)) Naruto - ta nieprzewidywalność i spontaniczność. Gaara - lubię go za to, że jest taki zagadkowy :) 3.Hmm, nie :) 4.Lubię Jutro ognia i powietrza .. Np: rasenganshuriken,ninjutsu Sasuke itp ;) 5.Tylko to, że w niektórych odcinkach fabuła nie trzyma się kupy . Wszystko jest poprzeplatane i bez sensu ... ALE OGÓLNIE KOCHAM NARUTO I NARUTO SHIPPUUDEN !!!!! :* POZDROWIENIA DLA FANÓW ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Della 0444
przepraszam, Jutsu ognia ****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o, jak miło, że ktoś pisze :) czuję się nieraz w tym topiku taka samotna^^ :classic_cool:🖐️ a, Sasuke-kun, jaki Ty jesteś cool :O🖐️ nie no jednak nie jestem jedną z fangirlek saska to mnie on średnio bawi. Sayonara Oro-chan, jednak nie byłeś taki mhroczny i zuy jak wszyscy myśleli.. lubiłam Twoje sapanie :( Dobrze, że teraz już pokażą Suigetsu 😍 w mandze: ach, ach, wiadomo już, że Danzo wydał rozkaz rozwalenia Sasunia, ale Naruciak i Sakurcia się wkurvili..naturalna reakcja, w sumie to ich przyjaciel.. który jest teraz w Akatsuki. Tak, fajnie, super, wreszcie się dowiedzieli. i pogadali sobie z teamem samui. dziwna ta pieczęć Saia na języku.. i Tsunade ciągle śpi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AaKate
Ha . ! Dziś lub jutro będzie kolejny shippuuden ;D 115 ^^ Nasz Sasuke będzie walczył ze złowrogim wężem, który zresztą ledwo żyje ^^ powodzenia ^___^ co tam słychać u was, narutomaniacy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odcinek już można oglądać :) Nasz Sasuke :classic_cool:🖐️ u mnie ok, cieszy mnie każdy nowy odcinek, czy chapter.. a u Ciebie, AaKate? zadowolona jesteś, że topic się rozrasta? chyba w ogóle po ostatnich chapach zacznę kibicować SasuSaku xD zaczęłaś mangę czytać? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AaKate
U mnie wszytko w porządku, Hinatka :):) A u Ciebie ?? Mangę oczywiście czytam, i czekam z niecierpliwością na nowy chapter :D Co do 115 shippuudena, to obejrzę jutro, bo dziś już nie mam siły ;o ;/ Chodź jeśli chodzi o Naruto to siły na oglądania zazwyczaj mam ^^ Nasz dzielny Sasuś pokona złowiszczego Orosia ^^ . W porę się opamiętał . PS: ja od zawsze kibicuję SasuSaku ;) PS2: jak tam początki wakacji, Naruto-maniacy ?? POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DIIIVA
HAHA !! no tam, mój śliczny sasuś roz*je*bie tego je*ba*nego Orocza :) serducho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie też wszystko w porządku :) a to mnie cieszy.. ja jakiś czas zastanawiałam się nad SaiSaku, no, ale SasuSaku też można dać szansę, zwłaszcza po reakcji Sakury z dzisiejszego chapa. Było widać, że jej na nim zależy nadal. dalej NaruHina i ShikaTema.. to zostaje SaiIno i NejiTen.. pasuje, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AaKate
Taa, ;) SaiIno chyba jeszcze bardziej od SasuSaku :) ;] PS: tak na marginesie, to wprost uwielbiam Sai'a :) Jest uroczy jak mówi o tym swoich poradnikach albo jak postępuje zgodnie z tym, co jest tam napisane np: to były początki Sai'a w drużynie Kakashi'ego .. Byli na misji i Naruto się czegoś tam bał .. Nie pamiętam dokładnie o co chodziło .. I Sai przeczytał że jak przyjaciel się boi to trzeba położyć rękę na jego ramieniu . Sai tak zrobił a Naruto oczywiście zaczął się drzeć i uciekł od niego .. ^^ Po za tym jest śliczny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiesz, ja tez lubię bladych chłopaków :) Akurat Sai nie jest moją naj postacią, bo przed nim jest pełno innych, ale podoba mi się. Poza tym, teraz zbliżył się z Naruto i Sakurą, przynajmniej mam takie wrażenie.. podobało mi się jego spojrzenie w ostatnim chapie.. właściwie czy ktoś mi się podoba w Naruto zależy od tego jak go narysują :O nieraz potrafią spieprzyć fajną postać. ach, stwierdziłam, że mały Orcio był słodki 😍 takie ciche, spokojne, poważne dziecko.. szkoda, że wyrósł z niego taki świr.. ale mimo to jakoś zaczęłam za nim tęsknić :( Była już goła klata Sasuke, za tydzień obejrzymy Suigetsu :) a potem Karin :O:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AaKate
Taa, racja :) Sai jest niezły ;] Ogólnie lubię takich chłopców ;) Hmm, gdyby był prawdziwy ^^ mniam - . - " Co do Orosia to nieźle stracił formę :) Sasuś sporo silniejszy ^^ Można powiedzieć że złowieszczy wąż zginie z własnej broni ;) PS: co sądzisz o Kibie ??? Ostatnio zauważyłam że niezły przystojniak się z niego zrobił w shippuudenie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Postanowiłam zarezerwować dla siebie nick :) Naruto 4ever :P :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jedno, strasznie ciekawi mnie to, ile masz lat, Hinatka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do Twojego ostatniego pytania to w tym roku kończę 18 lat :) Kiba, Kiba.. nie jest do końca w moim typie, choć przyznam, że niebrzydki chłopak z niego :P szkoda, że nie ma póki co dla niego żadnego sensownej dziewczyny.. jeśli chodzi o to jacy faceci mi się podobają poza Naruto to hm.. Kakashi (w nim się kiedyś bujałam nawet ;)), Hidan, Gaara (te oczy!), Minato (tu chyba nie trzeba tłumaczyć czemu), Shikamaru (inteligentny i przystojniak do tego) i Suigetsu przyznam też mi się nawet podoba. Poza tym specjalne miejsce w moim sercu ma Jiraiya :classic_cool: no i jak mówiłam blady Sai również nieźle się prezentuje. Pozdrawiam :)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miło, że piszę z osobą, która jest ode mnie starsza o 4 lata ;) Przynajmniej można sensownie porozmawiać :P Jeśli chodzi o chłopców w moim typie to przyznam że najwyższe miejsce zajmuje Sasuś ^__^ Gaara ( właśnie o te jego śliczne oczy mi chodzi ) Deidara , Sai , Kiba i Naruto ;) ;) :) PS: Hidan ?? Hmm, jest zabawny :) Czy ja wiem, nie najbrzydszy, jak się teraz nad tym zastanowiłam ... POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jej, dziś na festynie spotkałam cholernie przystojnego chłopaka ;) Taki EMO xd czarne włosy, ten ubiór, styl bycia .. Jak to ja, zaczęłam na niego zerkać .. W pewnym momencie zaczał się cały trząść .. A po chwili zobaczyłam krew na husteczce, którą trzymał na nadgarstku. Spojrzałam na jego dłoń i miał w niej ...igłę .. Boże, myśłałam że zaraz zacznę się po nim drzeć i wyrwę mu to z ręki .. Cały czas się trząsł, a zaraz z jego policzka spłynęła łza .. Szkoda mi go, i nie mogę przestać o tym myśleć .. To chyba jakaś choroba czy coś ... Wracając do Naruto to KOCHAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×