Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AaKate

Najwięksi Fani Anime Naruto !!

Polecane posty

ale się staro poczułam xD Sasuś.. z tego co wiem większość fanek Naruto za nim szaleje. ja jestem jakaś inna widać ;) chociaż z wyglądu może być :P właśnie Hidan jest ładny :) fajny ma uliz^^ emo.. prawie jak Sasuke ;) dziwna sprawa z ta igłą, ćpun jakiś? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh, nie chciałam abyś poczuła się staro :) Co do tego chłopaka, to nie ćpun ( mam nadzieję ) , po prostu ranił się tą igłą w nadgarstek ;( PS: nie mogę zrozumieć co daje mu ten ból ?? PS2: jeśli chodzi zaś o Saska, to podoba mi się w nim TYLKO wygląd zewnętrzny.Nie cierpię tej jego obsesji na punkcie zemsty i treningów ... ;] :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to i tak okropne z tym chłopakiem :O ja się krwi boję zupełnie jak Tsunade. ja też nie rozumiem, zwłaszcza, że znałam kilku emo i nie widziałam nigdy u nich takich zachowań.. ta, Sasuke przystojniak :P kishi zawsze mu dawał fajne ciuchy i często je zmieniał, ale dla mnie w tym ostatnim gołą klatą wygląda trochę dziwnie :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, a ja zaś odwrotnie. Wcale nie boję się krwi :) Jak tak teraz o tym myślę, to już mi go nie żal, tylko jestem trochę poirytowana .. Jeśli chce robić coś takiego to niech robi to w domu lub tak, gdzie ktoś będzie chciał to oglądać ! Bo teraz nie mam nic innego na myśli, tylko widok tego chłopaka :( Wracając do Saska, to racja ^^ Już czekam na nowy odcinek :) 116 ;) pozdrawiam ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wracając do ubrań Sasuke to owszem, Kishimoto nie raz kombinował z jego "garderobą" ^^ .. Ale szczerze powiedziawszy najlepiej prezentował się w Naruto .. W shippuudenie wygląda trochę dziwnie ;) Najbardziej podobał mi się w granatowej koszulce, jasnych spodenkach i biało-niebieskich ochraniaczach na rękach :) A jak już jesteśmy przy temacie ubrań, to strasznie podobają mi się wdzianka AKATSUKI ^^ ;) Kurcze, początek wakacji, a tu taka brzydka pogoda :( Nigdzie się nie da pójść :) PS: od kiedy oglądasz Naruto i Shippuudena ? (chodzi mi od którego odcinka) ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DOŚŚŚA
Czesc . bardzo bym prosiła Hinatkę albo AaKate ( bo widać są chyba największymi fanami Naruto ) o podanie mi adresu internetowego pierwszego chaptera Naruto i naruto shippuuden .. z góry dzięki :DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DOŚŚŚA http://www.onemanga.com/Naruto/ tutaj masz wszystkie dotąd wydane chaptery :) shippuuden zaczyna się chyba od 245 ;] AaKate mi też podobało się tamto ubranie Sasuke, choć z drugiej strony był wtedy takim dzieciakiem.. Płaszcze Akatsuki są świetne, sama bym chętnie taki założyła ;) tylko nie wiem kogo z nich bym mogła cosplayować.. może Tobiego? ^^ :) Naruto zaczęłam oglądać jakoś ok 2 lata temu :) i wszystkie odcinki oglądnęłam w miesiąc. nie pamiętam dokładnie kiedy to było, niestety.. a wiesz, ja też na początku nie miałam do tego zapału.. znajomi nieraz mi o tym mówili i w końcu postanowiłam się przekonać. jeszcze oprócz tych ciuchów to podoba mi się strój Ino w Shippuudenie.. choć niektórzy mówią, że ona ma burdelowy styl, dla mnie jest bardzo fajny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owszem, Sasuke-kun był dzieciakiem, ale zachowywał się trochę poważniej od Naruto czy też Sakury :) Stroje AKATSUKI są boskie :) A do tego te słomiane kapelusze ^^ Ja chyba najbardziej mogła bym cosplayować Diedarę :) Też mam długie blond włosy :P Gdy ja zaczynałam oglądać Naruto był już 40 któryś odcinek shippuudena :) Więc całkiem niedawno :) Moi znajomi sie strasznie wkurzali bo wolałam ogladać Naruto niż się z nimi spotykać :) Przyznam, że się uzależniłam od Naruto i Shippuudena :) Co do Ino, to ja tak nie uważam :) Podoba mi się jej strój bardziej niż w part1 ;) DOŚŚŚA chcesz koniecznie chapyty po polsku ?? bo Hinatka wysłała link po ang ; )) Jak chcesz, to moge wysłać link z polską mangą :) :P :P :D pozdrawiam wszystkim na forum :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi chodziło o jego wygląd :) jak teraz oglądam naruto classic to wszyscy wydają mi się takimi dzieciakami.. a to poważne zachowanie mi się nie podobało, miał być cool, dla mnie nie był :P ale bez niego byłoby nudno :) ja bym chciała Tobiego ze względu na to, ze fajnie byłoby wcielić się w niego, i zachowywać jak debil^^ tak, strój Ino zdecydowanie na +, zresztą dla mnie wszyscy w shippuudenie wyglądają lepiej.. może oprócz Shino. Deidarę mówisz.. ja z wyglądu Hinatę przypominam, stąd nick ;) widzę, że Bleacha tez oglądasz.. fajnie :) mogę spytać skąd jesteś? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze Śląska, a dokładniej z Jastrzębie Zdroju :) Oprócz Shino, mówisz ? Według mnie wygląda identycznie jak w part1 ;) Z jedną różnicą, jest wyższy ^^ Ale nie zmienił się też Rock Lee ;) On jest zabawny :) A kto według ciebie, zmienił się na gorsze ? Jak dla mnie to Neji .. Nie mogłam uwierzyć że to on !! W shippuudenie wygląda jak ... ciota ( nie chcę urazić żadnych fanów czy coś ) -.-\" Rock Lee, nigdy mi się nie podobał, ale często mnie rozbraja tą swoją czułością i zaufaniem do Sai\'a :) :) :) Po za tym jest bardzo sympatyczny:P PS: Hinatka, masz może adres do tego pierwszego chapta Naruto ?? PS2:DOŚŚŚA, przepraszam, ale nie mogę znaleźć po polsku :( mam jedynie po angielsku :) pozdrawiam :P:P:D:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serio? wiesz mi się nowy wygląd Nejiego naprawdę podoba :) ma fajniejszą fryzurę, ciuchy też mi się podobają. Lee może nie jest przystojniakiem, ale bywa zabawny :P a Shino w part1 nie miał kaptura :P było trochę więcej twarzy widać.. ;) Chouji chyba jeszcze bardziej się roztył, ale ja go lubię, fajny chłopak.. ma bardzo dobry charakter, oddany z niego przyjaciel.. fajne było jak przyniósł bento Shikamaru w shippuudenie. http://www.onemanga.com/Naruto/0/01/ tutaj macie chap zerowy http://www.onemanga.com/Naruto/1/01/ a tu pierwszy :) ale wszystko po angielsku, niestety. fajne było jak Sai pokazał się Sakurze w stroju od Gaia :D a Lee i Gai to prawie jak ojciec z synem xD na początku właśnie tak myślałam^^ hahaha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, Chouji jest w porządku :) Bawią mnie momenty, w których ktoś przypadkowo nazwie go grubasem :) ^^ I mi również bardzo podoba się to, że jest takim wiernym przyjacielem z Shikamaru :) Ogólnie fajna z nich paczka .. Formacja Ino-Shika-Cho ^^ Czy jakoś tak :) Co do Lee i Gai\'a to owszem :) Ale ciesze się, że Kishimoto stworzył ze postacie :) Bez nich było by jakoś smutno :) :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh.. ja też lubię Ino-Shika-Cho, świetna drużyna.. szkoda, że nie ma już z nimi Asumy, widać, że bardzo byli z nim zżyci.. :( a Ino na początku była wściekła, że trafili do jednej drużyny.. ;) nie zapomnę tych wszystkich rywalizacji Gaia i Kakashiego.. na których zależy tylko Gaiowi ;) pamiętasz jak Gai wziął Kaszalotka na barana? :D a z lasek narutowych kogo najbardziej lubisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha, to było świetne !! A później Lee : " Neji ...? " .. hahaha . chciał zrobić to samo co Gai :)) ^^ Co do dziewczyn, to zawsze lubiłam Temari i Ino ;) No i o Hinacie nie mogę zapomnieć oczywiście :P:):) W shippuudenie jakoś Sakurę polubiłam :) A part1 strasznie mnie drażniła ! Ale bardzo lubię też Tsunade ;)) A pamiętasz może jak Tsunade oglądała zdjęcia z shinobi i hokage ?? Chciała się dowiedzieć jak wygląda dziadyga Danzo .. Tsunade otwiera album i .... SZOK !! Okazał się przystojniejszy niż myślały ^^ To mnie rozwaliło ;] :P:P :] Co do Asumy to racja, biedny Asuma :(:( Ale za to Shikamaru fajnie rozwalił Hidana ^^ :] Naruto 4ever ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale z Nejim nie było mowy o takiej zabawie :( szkoda :P ja w sumie lubię wszystkie dziewczyny/kobiety w Naruto.. no najbardziej Hinata, Sakura i Tsunade.. ale Ino też fajna, czy Temari ;) mi tak szczerze brakuje Inner Sakury.. taak, pamiętam to :) szkoda, że nie pokazali tej fotki :P Shikamaru zemścił się w wielkim stylu za śmierć swojego senseia, mi się to bardzo podobało. a właśnie.. przyszedł mi kolejny pairing do głowy - Gaara i Matsuri, pasują, prawda? no i czasem zastanawiam się, jeśli nasza Tsu się obudzi, z kim mogłaby się zestarzeć? I Shizune? ciekawa jestem też czy Kakashi zostanie starym kawalerem :D szkoda, że Jiraiyi się zmarło, on by mi do Godaime Hokage pasował :) żeby nie było tak, że i Tsu zabraknie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi tam beksy-Sakury nie brakuje nic a nic :) Hmm, Kakashi, Kakashi ... Na razie nie ma żadnej sensownej panny dla tego przystojniaka ^^ Co do Gaary, to pasują do siebie ; )) Nawet bardzo ; ) Wiesz co ? Szkoda że w tym anime nie ma więcej wątków miłosnych -.-" Wszystko kończy się na nieudanych randkach Naruto z Sakurą czy (jak jeszcze żył :( ... ) kupowaniem kwiatów Asumy dla Kurenai :} Mogło by być więcej jakich spraw, bo to dodało by trochę smaku naszemu ulu. anime, nie sądzisz ?? ^^ Ale to już nie od nas zależy ... PS: też strasznie ciekawi mnie ta fotka ^^ Naruto 4ever ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w sumie jestem w stanie zrozumieć małą ilość wątków miłosnych, w końcu to shounen, a miłośniczki romansów zawsze mają anime w stylu shoujo do oglądania ;) inna sprawa, że Kishimoto nie jest dobry w te klocki :P ale umiał zaskoczyć wiele razy, np wyznaniem miłosnym Sakury (daawno temu), czy ostatnio Hinaty. mimo to, ja też bym wolała, żeby coś więcej się na froncie miłosnym działo :) teraz jak Sasuke wpadnie do Konohy może najdzie się ku temu okazja między walkami.. ;) pomarzyć dobra rzecz. chociaż ja za hint SasuSaku wzięłam ostatni chapter nawet - Sakura nieźle wkurzyła się na wieść o wyroku śmierci na Sasie, więc.. kto wie :> żeby tylko jemu jeszcze się zechciało odbudować klan :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma sprawy :) Co do wyznań miłosnych, to chodzi Ci o to, gdzie Sasuke-kun odchodzi z Konohy ??? Jeśli tak, to to było dość .... wzruszające . Chodź ja naprawdę bardzo rzadko okazuję jakieś emocje na filmach czy anime :) Wyznanie Hinaty też było ciekawe .. Naprawdę zaskakujące "_" Jestem ciekawa kiedy w anime Sasuś odwiedzi Kohochę ... Naruto 4ever ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się obawiam, że przez te fillery.. to poczekamy jeszcze ponad 100 odcinków na wejście Sasa.. zestarzejemy się nim shippuuden się skończy :D tak :) właśnie o to mi chodziło, wielu moich znajomych nie było tym zachwyconych.. dziwiło ich, że dwunastolatka potrafi tak się zdeklarować w sprawach uczuć.. :O a mi się podobało i lubię to oglądać! prawda jest taka, że czego by Sasuke nie zrobił Sakura i Naruto i tak będą o niego walczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taa, to się nazywa prawdziwa przyjaźń .. Nie wiem czy taka istnieje w rzeczywistości :) Naruto i Sakura w ogień by za nim wskoczyli ; (( A on się tak odpłaca ;( burak jeden ! ^__^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja myślę, że taka przyjaźń jest bardzo rzadka :) ale na pewno istnieje.. no i jasne, że takich fajnych chłopaków jak Naruto to chyba nie ma :O ano, Sas nie jest im wdzięczny za to albo tego nie okazuje.. całe życie żyje zemstą :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, racja :{ Ciekawa jestem jak będzie wyglądało ponowne spotkanie Saska z Naruto . Albo jeszcze lepiej, Saska z Sakurą ; ) Naruto 4ever ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, pozostaje nam czekać :) to już niedługo powinno być, ile można iść do Konohy.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, racja . No nic, ja już dziś przekroczyłam limit na komputerze -.-" To słowa mojej mamy, po ostatniej wizycie w moim pokoju ^^ Wiec kończę ! :) DOBRANOC ! :):P:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DIIIVA
Wie ktoś może w którym odcinku naruto shippuuden Sakura uczy Ino medycznych technik ??? Bardzo proszę o pomoc ! Może być mniej dokładnie, to znaczy czy około odcinka 60 czy na przykład 90 :) proszę o pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DIIIVA mogę się mylić, ale zdaje mi się, że czegoś takiego w shippuudenie nie było.. chyba, że jakiś filler, ale i tak tego nie pamiętam. jedyne co, to w odcinku 220 Ino prosi Sakurę o pomoc w nauce medycznego ninjutsu :) I później mamy ts i shippuuden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DIIIVA
dzięki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×