Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

AmandaRose

minus 10 kilo do wkacji-kto ze mna???

Polecane posty

Gość lady czekolada
ja tez wlasnie kolacje jem- zupka krem z cukiniii..mniam mniam:) moze zjem jeszcze troche kurczaka..ogolne dzisiaj jestem z siebie zadowolona- zjadlam dwie "niby kanapki" z salaty, lososia,papryki i sera 17 proc.tł, 1 Tiger bez cukru, i ta zupke teraz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ogólnie ma dzisiaj załamkę. Mój facet chce jechać w wakacje do domku w góry z kolegą i jegodziewczyną- malutką i chudziutką nastolatka. Już widzę ten jego ślinotok:( Wkurzyłam się na niego bo wie doskonale jak się czuję w towarzystwie takich:( Ale on ma to gdzieś:/ No i mimo,że nie miałam zamiaru kupować żadnych tabletek zdecydowałam się,że przed wyjazdem przez dwa tygodnie znowu wrócę do 500kcal i będę się wspomagać dodatkowo tabletkami. Znacie może jakieś wypróbowane(nawet bardzo drogie i niezdrowe) które serio dobrze działają? Albo jakieś inne środki które szybko działają? Ziółka czy coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady czekolada- jasne ze 1000:) lady of chos; kochana nie masz sie czym przejmowac twój facet kocha ciebie i nie bedzie zwracał uwagi na jakąs chudziutką dziewuche jesli chodzi o wspomagacze to według mnie błonnik bo inne moga ci zaszkodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może i kocha ale widzę jak głowa mu lata za takimi:( W dodatku wymyślił,ę do jednego domku. Będzie miał co oglądać jak panienka wskoczy w króciutkie spodenki:/ Normalnie chyba na to nie pójdę. Coś czuję,że nie będę miała tyle odwagi:( Nie chcę się czuć jak trzeci facet w towarzystwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. ja sie dzisiaj trzymam nadal. tyle ze plus codzienny jadlospis zjadlam jeszcze 2 miseczki zupy grochowej, mam nadzieje ze to nie zaszkodzi zbytnio. ale bylam glodna i nie moglam sie oprzec. lady rozumiem cie, tez zle sie czuje w towarzystwie damsko-meskim gdzies jest ladna i zgrabna dziewczyna. nie wiem co ci poradzic, mysle ze jesli chcesz czuc sie komfortowo i miec naprawde super wakacje bez zadreczania sie to nie powinnas jechac z tymi znajomymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No najchętniej bym sobie odpuściła, tyle,że jak powiedziałam facetowi to była afera. Ale jak pojadę to na pewno nie do jednego domku, chyba na głowę upadł:/ Ja myślę,że te miseczki zupy to znowu nie aż taki wielki grzech. Tym bardziej,że prawda jest taka,że chudnie się jedząc nawet 1500-1600 kcal tyle,że wolniej. Więc nie przejmuj się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy któraś z Was zna jakieś ciasto niezbyt tuczące? to dla chłopaka - ale oboje się odchudzamy. chcemy być szczuplaczkami ;) poproszę przepis - szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niskokaloryczne Reva. Takie zbożowe o smaku jabłka lub czekolady. Batonik ma 21g i 80 kcal. Z tego co wiem można kupić w supermarkatech. Pakowane w kartoniki po 5 sztuk u mnie za 3, 40zł. Ja dzisiaj zjadłam na śniadanko fasole białą. Byłam na zakupkach i kupiłam sobie spodnie rozmiar mniejsze:) :):):):):)niż zwykle. I bluzeczkę 2 rozmiary mniejszą:):):):):) A od dzisiaj moja mamusia też na diecie więc mam towarzyszkę:) Jakoś idzie:) Wy też się dziewczyny trzymajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady czekolada
Lady of Chaos...o czxym Ty mowisz- jestes wysoka wiec na pewno masz dlugie i zgrabne nogi..i mowilas ze masz biust DD..kochana..uwierz mi ze wiekszosc facetow to uwielbia!np moj facet niecierpi karakanow (;D), nigdy nie mial kobiety ponizej 172,bo uwielbia dlugie nogi i kobiety bardziej posagowe0-jesli Twoj Cie wybral tzn ze tez taki typ lubi..ja osobiscie tez nie przepadam za niskimi dziewczynami..zreszta nie jestes jakas otyla bez przesady,przy tym wzroscie to niby mamy odpowiednia wage ;) i to ta dziewczyna powinna sie bac tego ze Ty wskoczysz w krotkie szorty- bo Ty masz nogi ktore mozesz pokazac,a nie jakies krotkie! glowa do gory! Ja generalnie mam powodzenie u facetow (czasem sama nie wiem czemu :)) wiec mowie ci oni lubia wysokie dziewczyny (nbo oczywscie nie wszyscy ale Twoj- na bank! :P) Ja dzis nie moglam spac w nocy przez bol gardla i glowy..zasnelam o 6.30 rano i wstalam o 11..jestem jakas chyba opuchnieta bo spodnie mi sie wpijaja w boczki..a na pewno juz troche schudlam..ale powinnam dost okres jakos w cioagu 7 dni..:) zaczynam brac yasminelle po 3 miesiecznej przewrie juz sie nie moge doczekac, bo zawsze po nich troszke chudne a mam za to bardziej jedrne cycki :P Dzis narazie zjadlam 40 gr lososia z ogorkiem,kaparami i octem balsamicznym i jajecznice bez tluszczu z odribina serka 17 procent i ciupinka rokpola.musialam sie najesc bo zaraz wychodze i do 18 nie bede miala jak zjesc..jeszcze nie wiem co na kolacje,taka jestem najedzona ze nie mam sily myslec o tym. Oolalalaaa: a musi byc ciasto? bo ze slodyczy w miare niskokalorycznych puszne sa truskawki maczane w gorzkiej czekoladzie wlasnej roboty,albo inne owoce-banany sa MEGA ale juz troszke wiecej kalorii,ale sa sycace..zawsze lepiej niz ciatso i latwiej sie robi. wkladsz obrany banan na 15 minut do zamrazarki a potem moczysz w roztopionej na kapieli wodnej czekoladzie-wystarcza 4 kostki na malego banana wyadej mi sie. Budyn na chudym mleku ze slodzikiem zamiast cukru-tez slodkie i mozna sobie wyobrazic ze to ciasto;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady czekolada
aaa i jeszcze wariacja na temat szarlotki: jablka upieczone z cynamonem,miodem i migdalami..pycha!mozna je tez zrobic na beztluszczowej patelni tylko trzeba kupic bardziej soczyste jablka..wtedy puszcza sok i nie beda sie przypalac.. Lady of chaos-kjeszcze apropos tabletek- ja jak ciwczylam 4 razy w tyg na silowni bralam bio cla z ziel herbata i wydaje mi sie ze naprawde dzialaly,bo pozniej nie bralam ich przez kilka miesiecy i mniiej chudlam i mniej dawaly mi treningi..je oplaca sie brac jak sie cwiczy tylko,ale ty cwiczysz wiec mysle ze idealnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczyny ja mam od rana zły humor... wczoraj koleżanka zaprosiła mnie na obiad i zjadlam duży talerz zapiekanki. był w niej makaron, szynka, salami, pieczarki, papryka, sos i dużo żółtego sera... była pyszna, ale dziś tak mi smutno, że zgrzeszyłam:( od rana zjadłam tylko pomidorka, ogórka kiszonego i jogurt naturalny, ale wciąż jestem głodna:( siedzę w pracy i płakać mi się chce... ech, mam nadzieję, że ten dzień szybko się skończy... Lady of Chaos - nie martw się, na pewno jesteś śliczną dziewczyną i nie musisz się niczym przejmować! :) a że tak Was Dziewczyny zapytam - jesteście zadowolone ze swojego wyglądu? tak ogólnie? buziaki dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej! ja mam krótkie nogi! 164 cm to wcale nie jest aż tak dużo. i do tego nieco tłuściutkie jak pisałam wcześniej. ale nie narzekam na brak zainteresowania u płci przeciwnej. muszę ich odprawiać z kwitkiem bo serduszko już zajęte. a co do ciasta - tak, to MUSI BYĆ ciasto, w końcu imieniny ;) bunie słodkie jak to ciasto którego przepis znajdę gdzieś w necie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja suzie nie jestem totalnie:( Mam kompleksy jak nie wiem co... U mnie w domu to zawsze moja siostra była ta śliczna bo \"taka drobniutka, słodziutka i kobieca\". Zawsze się przy niej czułam jak babochłop. Niby wiem,że te 175 to nie jest nie wiadomo ile ale czuję się przez to jak przerośnięte monstrum. Faceci niby się czasem odwracają ale mam wtedy wrażenie,że myślą sobie\"ale ona wielka\" i cieszą się ,że takiej nie mają. A kiedy patrzę w lustro to wyć mi się chce:( wiem,że to nie jest normalne i tak nie powinno być i staram się nad tym jakoś pracować ale same wiecie jak to jest. Czujesz się dobrze póki nie zobaczysz albo nie pojawi się w towarzystwie jakaś ślicznotka. Ehhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam inny problem...oprócz wzrostu mam 23 lata a ludzie dają mi tak miedzy 16 a 20, nigdy więcej. wiem, że na starość jak znalazł (babcia i mama też wyglądają na młodsze niż są), ale teraz czuję się ciągle traktowana jak dziecko ;-( momentami bywa to wkur.....zające

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A apropo ciasta nie wiem ile ma kalorii ale jest pyszne:) I bardzo proste. Kroisz 3 duże słodkie jabłka, pół szklanki orzechów+szklanka, półtora bakalii jakich chcesz, zasypujesz połową szklanki cukru(powinna być cała ale jeśli jabłka są słodkie pół wystarczy) i na godz odstawiasz w ciemne miejsce. Później dosypujesz 3 szklanki mąki, dodajesz 3 całe jajka1/4 roztopionej margaryny, 2 łyżeczki proszku do pieczenia, mieszasz wszystko i do piekarnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady Of Chaos, moge zapytac, ile wazysz? A tak poza tym, bez urazy, ale masz problemy ze soba, dziewczyno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka84
Witam was kochaniutkie ja też mam dietę od niedawna ale nie ukrywam że wasze rady są całkiem całkiem i nie ukrywam że z chęcią z nich skorzystam ..Lady of Chaos takie problemy powinno się leczyć u psychologa , żal mi twojego faceta bo pewnie nie jedno z Tobą przeszedł .Nie możesz tak się zachowywać cały czas , on jest z Tobą i to Ciebie kocha taką jaką jesteś i podobasz mu się na pewno . To że się odwraca za innymi to nie jest nic złego , i co z tego popatrzy przejdzie i koniec ale to Ty go masz i to on Ciebie kocha a nie inne .Naprawdę nie przejmuj się kochana bo tak nie możesz żyć , myślisz sobie że woli takie karakany po 155cm ??? A co będzie jak twój facet nie wytrzyma i zostawi Cię dla innej wyższej albo równej wzrostem Ciebie ? Głowa do góry , też jestem wysoka i bardzo się z tego cieszę , mój facet też się ogląda za innymi i nie tylko małymi bo w większości właśnie za tymi wysokimi .Faceci tacy już są , ale nie można ich tak traktować z powodu tego że nie radzimy sobie z własnym "ja" . Już było wiele naprawdę smutnych przypadków w którym chłopak się ciął przez dziewczynę , ja bym Wam radziła zluzować bo to tak nie można przecież żyć .Trzymajcie się kochane !!! U mnie póki co tak Wiek -24 Waga-64,5 Wzrost-173 Do wakacji zamierzam -59

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dopiszcie się do naszej tabelki: nick.............wiek........wzrost.........wg s.......wg t.......cel traumanka......27...........168..............70,5....... ?. ..........60 cukrowa........17...........169...............70........ .. ?...........60 oolalalaaaa......23..........164...............61....... ...? (co to?).....55 (ale tak 53 byłoby dobrze) Zoe..............23..........164................67...... ....?.............60 Lady of Chaos 21...........175...............65..........61...........55-5 8 aksamitka90...19..........168................72......... .?.............62 kubkowa.....17.............162................67........ .60..........54 suzie.........23..............176...............72...... .....?.............66 (to na początek ) little_miss_sunshine.............17........166.........5 8.......55.......zobaczymy stokrotka.17..................177........ .......69.......69..........60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz każdy ma inne zdanie na ten temat... Moim zdaniem to,że idę z facetem ulicą a głowa mu lata za innymi jest wstrętne. I nie rozumiem jak można komuś robić coś co bardzo go boli. Jeśli tobie nie przeszkadza,że twój facet leci na inne gratuluję ale dla mnie to jest poniżające. Idę a on myśli właśnie o cyckach mijanej laski... No bomba. A tak się składa kochana,że w naszym związku to on jest bardziej zazdrosny więc ja też trochę z nim mam klocków. Ale najepiej darujmy już sobie ten temat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady of chaos -> to faktycznie nie miejsce na takie rozmowy, ale Twoim głównym problemem jest chłopak, który nie kocha Cię tak jakbyś sobie tego życzyła, skoro ogląda się za innymi dziewczynami. ja, kiedy widzę, że mój facet spojrzał się na dziewczynę, przyznaję mu rację, że jest ładna albo zaprzeczam, kiedy nie jest w \'moim guście\'. potem o tym zapominamy. bo jesteśmy dla siebie i ze sobą. mogą być inni. dla siebie nie ma nikogo poza nami. radzę Ci przemyśleć zachowanie Twojego lubego. poza tym, dla siebie masz być piękna. potem dla niego. jeśli Cię kocha, kocha Cię taką jaką jesteś: tłuściutką, chudą, wysoką czy niską. dla nas dziewczyn, na pewno nie masz nic sobie do zarzucenia, bo tak jak każda z nas, tak i Ty jesteś wyjątkowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaśka54654
Oj dziewczyny dajcie spokój , wszystkie jesteście piękne ! Trzymam za Was kciuki mocnooo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I nie patrzcie na tą reklamę po prawej stronie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny powiedzcie mi co myślicie o białej fasoli? takiej z puszki? Ostatnio mam jakoś na taką smaka:) Orientujecie się jak to jest właściwie z fasolą? Próbowałam wyczytać coś na necie ale na jednych stronkach pisze,że tuczy a na innych,że wspomaga utrzymanie szczupłej sylwetki bo ogranicza wchłanianie cukrów. No i zgłupiałam już:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady czekolada
ja tam zawsze zalowalam ze nie mam 3 cm wiecej..177 to byl moj wymarzony wzrost ale przestalam rosnac i trudno. fasola to bialko i dobre węgle,z tego co sie oreintuje bo ta biala mozna jesc w 1 fazie south beach,tylko patrz na puszce zeby nie miala w skladzie cukru. na pewno nie tuczy, tylko moze troche wzdymac. Ja dzis znowu niewiele zjadlam: rano jajecznice bez tluszczu z 2 jajek z cwiartka plasterka zoltego sera 17 proc. i cienki plasterek lososia z kaparami i ziel. ogorkiem i potem o 19 tak z 25 g piersi kurczaka i miseczke kremu z pomidorow wlasnej roboty:) i wypilam puszke coli zero:) a teraz chce juz rano i sniadanko bo troche burczy mi w brzuchu.. jutro chyba pojde na grilla jesli bede sie juz lepiej czula i chce zjesc tylko mala piers z kurczaka i jakas salate,m zadnych tlustosci, ale pewnie sobie popije - a wiadomo alk tuczy strasznie:(ale trudno! :) dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wam powiem tak. Jestem grubsza niż wy. Lady of Chaos ma w tym momencie idealne dla mnie wymiary. Wzrost ponad 170 i waga koło 60 to dla mnie genialne kobiece połączenie. W każdym razie pomimo niskiego wzrostu i sporej wagi uważam ze jestem zajeb**** :P :P :D Tak! Właśnie tak. Tak się czuję. I tak powinnyśmy się wszystkie czuć i pamiętać, że takie jesteśmy w oczach swoich mężczyzn :) A co do oglądania się za innymi dziewczynami. Zdarza się chyba każdemu facetowi spojrzeć :) I nawet nam zdarza się zapewne spojrzeć na jakiegoś super przystojnego faceta przechodzącego obok, tylko robimy to dyskretniej niż nasi partnerzy. Ja też stosuję metodę, że sama podążam za jego wzrokiem, po czym stwierdzam \"ładna\", \"brzydka\" itd. Mój facet widzi, że nie przeżywam tego jakoś. Nie robi tego nagminnie. Tak od czasu do czasu. I w kółko mi powtarza, że i tak żadna z nich do stóp mi nie dorasta. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Ja dzisiaj na śniadanie pół kostki sera białego chudego, na obiad zjem zupkę krem z kalafiora, marchewki, papryki i pekinki + waza. Trochę ruchu też już dzisiaj zaliczyłam. Po obiadku idę na rower.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na kolację zjadłam sobie kisiel. Z ćwiczeń zaliczyłam na dzisiaj 1,5 godz jazdę na rowerku, 300 podnoszeń na każdą nogę i 90 półprzysiadów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×