Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

AmandaRose

minus 10 kilo do wkacji-kto ze mna???

Polecane posty

ja niestety nienawidze biegac :( ale wycieczki rowerowe jak najbardziej :) basen z mezem , mam tez w domu steper moze zaczne go wkoncu uzywac i brzuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja sie narazie trzymam. dzisiaj tylko zjaldam platki, talerzyk salatki i kromke ciemnego chleba. do tego 2 litry wody. zaczelam rowniez a6w dzis pierwszy dzien. moja slaboscia sa slodycze i to przez nie tyle przytylam ;/ ale rzucam je :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis zjadlam: kromke ciemnego pieczywa z szynka jogurt naturalny zupe pomidorowa jablko no i kawalek tego nieszczesnego sernika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie napisze co dzis zjadlam bo sie wstydze... mieszkam za granica sama z chlopakiem i mamy jeszcze swiateczny zapas...och nie :/ ale jutro juz Wam powiem hehe jak mi poszlo:) buziaki i do jutra:) juz niedlugo bedziemy piekne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elpram
Witam... można się jeszcze przyłączyć??? Mam podobnie jak część z was 1,70 m i ok 67 kilo. Największe problemy są u mnie z nogami i tyłkiem :( wszystko mi się tam odkłada, a latem trzeba przecież odsłonic trochę ciałka ;) Zasczynam od jutra, zdrową, ale intensywna dietę. Chce skskac na skakance min 30 minut dziennie i dużo spaceroweać. Zobaczymy co z tego wyniknie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj elpram:) ja dzis od rana staram sie kontrolowac... nie bede pisac co jadlam,ale za to mam zeszycik w ktorym wszystko zapisuje zeby miec jakis taki czysty obraz tego co i kiedy jem zeby to potem uszczuplic:) to kiedy pocwiczymy? wieczorkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankka
u mnie w porządku rano-jogurt naturalny z fitella, obiad ryba po grecku no i 70 min skakanki, na kolacje tylko jabłko chce zjeść, do tego dużo herbaty zielonej i pu erh:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was dziewczynki ja tez sie trzymam zjadłam dzis -dwie kromki ciemnego pieczywka z salata lodowa i ogorkiem -płatki owsiane - jak zawsze w pracy;) -teraz gotuje sobie pieszanke chinska i zjam ja z makaronem sojowym - a wieczorkiem gdy bede bardzo głodna to albo jogurt albo sałatke grecka , bo bede sobie robic na jutro do pracy płatki zawsze jej w pracy z szefowa ale jutro jej nie bedezie wiec nie bedzie mi sie chcialo samej robic stąd ten pomysł na sałatke grecka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakos tu pusto :( nikogo nie ma dziewczyny a moze znacie jakies fajne przepisy na dietetyczne potrawy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej czy moge sie przyłączyc?:)) mam 176 wzrostu i waże 69kg teraz w świeta strasznie przytyłam 3kg wczesniej wazyłam 66kg ..moja najmniejsza waga to 62kg czułam sie wtedy świetnie.. niby niemam nadwagi ale mam problem z brzuchem boczkami i troszke z udami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stokrotko pewnie ze mozesz :) a jaka diete planujesz ? albo jakie zasady bedziesz przestrzegac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HMM zaczełam od dzisiaj kiedy niemoglam sie dopiąc w spodnie rurki:// a zreszta moja siostra tez zauwazyla ze przytyłam.. boje sie tylko zebym przetrwała bo zawsze kiedy sie odchudzam mam wszelkie dolegliwosci codziennie boli mnie glowa mdleje jestem słaba i źle sie czuje... dzisiaj zjadłam jak narazie śniadanie; szklanka wody truskawkowej ogórek zielony kanapka z twarożkiem obiad pieczone skrzydełko i miseczka sałaty z 1,5 łyzki smietany po obiedzie-pomarańcza i jabłko jak myslicie czy to duzo czy mało??ile to kcal mniej wiecej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolejny dzien sie trzymam zjadlam jogurt naturalny ogorek kromke ciemnego pieczywa piers z kurczaka upieczona w piekarniku i salatke( ale bez majonezu) i wlasnie jem jablko Chandra mnie dopadla. Nie wiem czy to dlatego, ze jem mniej niz zwykle czy moze dlatego, ze uswiadomilam soebie, ze niedlugo matura i mimo ze sie ucze mam wrazenie, ze nic nie umiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki kochane:) Mogę się dołączyć? Mam 175 cm wzrostu, z 65 spadłam na 61i waga stanęła:( Ale będę twarda i więżę,że mi się uda:) Wam też kochane życzę powodzonka:) Od 2 tygodni jestem na diecie 1000kcal, wcześniej 2 tygodnie byłam na 500Kcal ale to był baaaaaaardzo zły pomysł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To super, zawsze raźniej być w grupie:) Stokrotko ja też właśnie mam problem z brzuszkiem, boczkami troszkę z udkami;) Masz może jakieś mało męczące( jestem totalnym leniuszkiem:)) ćwiczonka na te partie ciałka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znam oczywiście tylko ja tez leń jestem i ma~ło cwicze;/ na boczki i uda dobre jest leżenie na boku i podnoszenie nogi jak wysoko mozesz i opuszczanie na każda noge tyle ile mozesz to nie jest takie meczace a daje efekty tylko trzeba regularnie ćwiczyc..dobre są tez cwiczenia z a6w ja wybra~łam sobie 3 i robie je w wiekszych seriach robie jeszcze przysiady ok 30 dziennie biegam jesli mam czas tak na takiej zasadzie z jaka kiedys sie na topiku innym spotkałam ; 1 dzien - 3min biegu - 4 min marszu (powtórzenie 4 razy) 2 dzien - 5 min biegu- 3 min marszu(powtórzenie 5razy) i tak stopniowo zwiekszajac liczbe minut biegu i powtarzanie powiem szczerze że meczace dla mnie jest odrazu bieganie 15 min czy pół godz a tak to wyrabia sie powoli kondycje..... co do brzucha i boczków oraz nóg dobra jest też skakanka jak zrobiło sie ciepło codzieninie zwiekszam ilosc skoków u mnie wyglada to tak 1 dzien- 100 skoków przerwa 2 min nastepne 100skoków =200skoków 2 dzien 300 skoków 3 dzien 350 skoków 4 dzien 400 skoków itp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na jakiej diecie jestescie?? ile kcal dziennie i co jecie JA WŁASNIE zjadłam kolacje- miseczka sałaty 2 ogórki i pół pomidora skrojone z 2 łyzkami śmietany i 2 łyzki twarozku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankka
Dietetyczne potrawy: to zawsze warzywa na patelnie bez tłuszczu, z pryprawami- czosnek+jarzynka+przyprawa do kuchni meksykanskiej+bazylia+sos jogurtowy polany na usmazone warzywka jest pycha:)) sosu nie za duzo, tak łyzka lub dwie galaretka z owocami bez cukru ze słodzikiem:)) Surówka(kapusta biała+czerwona+kukurydza+ogórek konserwowy+sos czosnkowy na bazie jogurtu nat) z rybą pieczoną. Danie chińskie(kurczak+warzywka chińskie)+50g sypkiego ryżu ugotowanego na przyprawie warzywko:)) Ryż z jogurtem owocowym Pierś z kurczaka pokrojona w kostke z warzywkiem i do tego dodaje fasole czerwoną i kukurydzę i smażę na patelni z minimalną ilością tłuszczu, lepiej nazwac to chyba duszeniem niż smażeniem. Pierś z kurczaka z warzywami na patelnie z przyprawami podanymi jak do samych warzyw na patelnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elpram
Witajcie, ja niestety juz pierwszy dzień zawaliłam :( wszystko przez to że źle się przygotowałam, tzn nie kupiłam zdroweo jedzenia itp. I skończyło się na pizzy :/ ale dziś naprawiłam już swoj błąd, zaopatrzyłam się w jogurty, zieloną herbatę, waze i owoce :) od jutra zaczynam na poważnie, a teraz wychodzę na dłuuugi spacer z psem żeby miec mniejsze wyrzuty sumineia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, ja też mogę? ja zatem mam 174cm wzrostu, ale waga na pewno juz troche ponad 70.. gdziez z 73 na pewno. czuje się źle w moim cele. choc od zawsze byłąm DUZA baba. a z chudnięciem mam wielkie problemy.. dlatego z góry proszę o pomoc dziewczuny! dziś od 16 juz nic nie jem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fatboy Slim
Jako pierwszy "rodzynek" dołączę się do tematu^^, Ponieważ potrzebuje jakiejś motywacji... czy czegoś w tym stylu :D, a niby w grupie łatwiej . Mam zamiar zrzucić parę kilo, chce zrobić to dla dziewczyny^^, (taka miła niespodzianka)Niby nic w tym dziwnego ale nie mam samozaparcia , bo w sumie nie bardzo przeszkadza mi moja nadwaga :D i w tym moje panie tkwi problem^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Stokrotko za pomysły:) Ja jestem na diecie 1000kcal, wcześniej byłam na 500 ale to nie miało sensu. W moim menu znajduje się serek wiejski, pieczywo chrupkie, kefiry, maślanki, warzywa,fasolka z puszki lub papryka marynowana, chudy biały ser,jajka. Jeśli mam ochotę na coś słodkiego wszamam sobie zamiast jednego posiłku Berliso. Dzisiaj zjadłam sobie na śniadanie i obiadek serek wiejski light z zieloną cebulką i 4 waflami ryżowymi a na kolację duży jogurt naturalny i dwie mandarynki małe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dlaczego właściwie dla dziewczyny jeśli mogę spytać? FATBOY SLIM myślę,że żeby zrzucić te parę kilo to musisz chcieć ale dla siebie nie dla dziewczyny bo w takim wypadku raczej nie będziesz miał samozaparcia:) Tak czy siak życzę powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fatboy Slim
No może jednak;D w jakiś sposób tez dla siebie :D Powiedzmy ze nie czuje się w takim stopniu atrakcyjne w jakim bym chciał :D i z jednej strony zrzucił bym kilka kilo , a z drugiej aż tak mi nie zależny :D Piekielna mieszanka hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×