Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Nel0205

TANIE, MODNE sklepy internetowe z odzieżą, obuwiem lub dodatkami.

Polecane posty

Gość gość
Sama kupuje od dawna w sklepie danvera i nigdy nie zawiodłam się bardzo duży wybór sukienek , szybka dostawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajny sklep internetowy to danvera.pl można tam kupić modne sukienki za bardzo małe pieniądze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaa35
Skusiłam się na zakupy w sklepie danvera który tak polecacie i faktycznie jakość rewelacyjna cena niska bardzo szybka wysyłka duży plus dla tego sklepu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sybil12
Najlepszy sklep internetowy z markową bielizną to 4lejdi.pl. Mają ogromny wybór, przystępne ceny i dużo promocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobry sklep z dodatkami do garnituru simplechic.pl Mają świetny wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosteczka1
A znacie może sklep z biżuterią : http://pelini.pl/ ? :) Ja natrafiłam na niego w sumie przypadkiem - przeglądając różne oferty w poszukiwaniu prezentu dla mojej mamy z okazji urodzin (a jest to ciężkie ponieważ mama ma swój specyficzny gust). Biżuteria tak mi się spodobała, że nie dość, że zakupiłam prezent to jeszcze sprawiłam sobie świetną bransoletkę ;) Możecie zajrzeć sobie również na ich stronę na fb - można tam znaleźć kody promocyjne (sama skorzystałam z jednego z nich)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perczerka
Ja również bardzo często kupuję ubrania w sklepach internetowych ;) Mam kilka swoich ulubionych miejsc których się trzymam - poluję na oryginalne i nieszablonowe ubrania o unikatowym designie - tak aby wyróżniały się z szarego tłumu. Ostatnio zamówiłam sobie świetną nową sukienkę na jesięń w tym miejscu: http://www.shwrm.pl/ona/odziez/sukienki-tuniki-k.html - są tam ubrania od indywidualnych projektantów tak więc nie znajdzie się ich nigdzie indziej. Często robię tam zakupy - fajne, sprawdzone miejsce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacanka
sportowe robie w r-gol.pl głównie dla meza i syna, bo dla siebie zamowilam tam tylko raz buty halowe. ale pomysl na prezent spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżastin23
Moim ulubionym sklepem jest http://www.zszafywziete.pl/ ponieważ mogę się tam wymienić torebką z sąsiadkami z woj. pomorskiego ;) Już nie raz pożyczyłam luksusową, markową torebkę za grosze.. nigdy nie byłoby mnie stać na to by ją kupić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiecista98
najczęściej jak szukam okazji i markowych ciuchów zaglądam na domodi.pl. poza tym można te ciuchy obejrzeć w fajnych zestawach i stylizacjach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na prawdę super rzeczy w niewygórowanych cenach mozecie znaleźć tutaj www.lumalook.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oglądałyście wczoraj tę blogerkę Jessicę Mercedes Kirschner u Wojewódzkiego? Tutaj fajna relacja z programu: http://teleshow.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fashion is my drugi
Świetne włoskie rzeczy z metkami Made in Italy a nie China :) Rinascimento na www.profashionsklep.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupuje któraś z Was w Bon Prix? Mam takie pytanko.. zawsze zamawiałam przez internet, ale tym razem musiałam zadzwonić i niby babka przyjęła zamówienie ,ale nic nie mam wpisane w zamówieniach, ani na poczcie. Jestem tam zalogowana, W związku z tym własnie pytanie --- Jak to wygląda przy zamówieniach telefonicznych ? Dodam, że wcześniej do nich dzwoniłam w innych sprawach, ale tym razem pani na którą trafiłam była niezbyt miła i to mnie zniechęciło :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margosChorzow
Zapraszam na allegro Nick: margos-chorzow Tanie markowe ubrania od xs do xxxl Tylko modne Swetry, mgiełki, futerka, rurki, koronki ... Zara, New look, atmosphere, Reserved, h&m... Np. Bluzka New look mgiełka kwiaty FLORAL 38 cena 9zł Ceny od 8,90zł Złap okazję- zajrzyj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o sklep z butami to ja zazwyczaj kupuję tu -> www.cozabuty.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MajkaZ
Także kupuje w dmdmoda.pl ostatnio miałam ślub w rodzinie, sukienusia Magda prezentuje się cudownie. córka niosła obrączki i wyglądała jak księżniczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbiniska
fajne ciuchy sprzedaje znajoma, ma swój sklepik stacjonarny teraz zaczęła sprzedawać na allegro, login: panterabutik, nożna fajnie się ubrać za małą kaskę, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×