Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

AlexaChung

500 kcal od jutra

Polecane posty

Nie wiem dlaczego mój temat się sasował właśnie :/ ale wyzwanie nadal aktualne :) Kto się przyłącza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiriririri
kurcze no;p powiedzcie mi tylko czy te trzy moje kanapki z czymkolwiek ( oczuywiscie nie z góra kiełbasy) beda miały ok 500 kcl?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaaaaaaa
Moze dlateg, ze sa juz miliony takich tematow? :/ Dołącz gdzieś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiriririri jak zjesz 3 kromki razowca z jakąś chudą wędliną to raczej się zmieścisz w tych 500:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiriririri
no i co ze miliony? po cołaczac do milionowej gr osob? tak jest fajnie;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiriririri
no okejaśnie to ja zaczynam z Toba;) pomyslałam sobie ze bede jeszce biegac i cwiczyc ( pol godz biegania i godz cwiczen dziennie) co Ty na to ? moze tez zrobisz tak to bedziemy sie spowiadac z tego samego:P powiedz mi ile wazysz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiriririri
no i wiesz pytam tak o te kanapki bo to proste dosc posiłki a ja nie mam za czesto ochoty na kombinowanie i liczenie tych kalorii;p znacznie łatwiej jest liczyc do trzech:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiriririri
hhe wiesz co z tym bieganiem to jest tak ze mam takie nagranie mp3 ktore trwa pol godziny. no i tam jest takie cos ze mowia Ci jak masz biegac , i to jest na zmiane z marszem a na koniec streching wiec fajne nawet:) jesli chcesz to moge Ci przesłac jakos:)ja waze 71/2 przy 169

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiriririri
w ogole to sie tak nazarłam tego ciasta w swieta ze szkoda gadac;p no ale coz trzeba sie wziac w garsc i juz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale bieganie...nie lubie:) ja wolę np. 300brzuszków, 150pompek i 1000 skoków na skakance albo inne kombinacje prostych ćwiczeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiriririri
hehe;) no jak wolisz;) a wiesz co wpadłam na genialny pomysł zeby zwazyc sie dopiero wnastepny wtorek rano :) co myslisz o tym? bo nie mam ochoty codzien na nowo sie pograzac;pp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiriririri
hmm no coz .. nieskonczenie wiele kombinacji?:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popieram:) może do wtorku dojdę do w miarę normalnej wagi, bo już mam dosyć mojego wielorybiego ciała. Tylko boję się napadów głodu:( nie umiem sobie radzić zupełnie wtedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiriririri
ja mam to samo wiesz;/ ale musimy byc silne prezeciez gora miesiac i bedziemy piekniejsze:P moge sie spytac ile masz lat?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel from hell ja np mam taki plan śniadanie: kawa, grapefruit, pomarańcza IIśniad: herbata zielona, jabłko obiad: herbata pu-erh, kapuśniak podw: herbata zielona, jogurt naturalny kolacja:pu-erh, sałatka z ogórków kiszonych, pomidora i cebuli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiriririri
dobra ja spadam . od jutra zaczynamy!!!:) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiriririri
no ja 19

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiriririri
no ok. Tylko prosze Cie zrobmy wszystko0 zeby nie wymieknac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobimy zrobimy :) ja ściągnęłam na komórkę zdjęcia Kate Moss i Alexy(boskie ciała) i mam zamiar się wgapiać w chwilach kryzysu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jak tam dzień 1? Ja zmieniłam trochę menu, ale i tak spokojnie zmieściłam się w tych 500kcal. Mam jeszcze do wypicia ponad 0,5l wody. Rano było jeszcze 40 minut dość intensywnych ćwiczeń(pot lał się strumieniami:)). Czuję się średnio, trochę boli mnie głowa, ale da się wytrzymać. Jutro powinno być lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiriririri
no ja zjadłam dzis wielkie lody kręcone i wypiłam szklanke soku jakbłkowego. wiem ze to nie drowo, ale tak sie złozyły okolicznosci:P w kazdym razie tez pewnie sie zmiesciłam w 500 kcl:P za pol godzinki ide biegac i cwiczyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiriririri
no ja tez sie tak sredniawo czuje ze wzgledu na to ze jem takie niezdrowe rzeczy;/ ale wytrzymamy!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się boję jutrzejszej szkoły, bo zawsze mam tam apetyt jakiś dziki:) ale muszę wytrzymać. za tydzień już nie będzie nawet głodu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiriririri
no wiesz cio w szkole to nawet jest gitarasnie mi sie wydaje. bo chociaz cos robisz ( NIEKONIECZNIE NAUKA;P) I JAKOS CZAS PŁYNIE;) jutro ide kupic meridie tez;/ wiem ze jhestem głupia i nie powinnam tego brac przy mojej wadze ale mam to gdzies. musze schudnac i juz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×