Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość winniczka_

Czy są tu osoby, którym udało się pozbyć TŁUSZCZYKU Z BRZUCHA?

Polecane posty

Gość difin
Kriolipoliza jest super ale musi być dobrze wykonana. Wiem, że mają dobry sprzęt w salonie Vici w Krakowie. Dzięki tym zabiegom możesz się pozbyć tłuszczyku właśnie z konkretnej części ciała. Polecam bo działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nutella21
Zamiast wydawać pieniądze na drogie zabiegi lepiej czasami spróbować najprostszych sposobów takich jak bieganie czy jazda na rowerze,. Zwłaszcza że rowery są coraz tańsze :) http://www.cyklotur.com/rowery/f/electra:15932,e,7/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja także skusiłam się na kriolipolizę w klinice Amaryllis ze względu na brak czasu i chęć pozbycia się tłuszczu, jak na razie jestem po 1 zabiegu, czekam na efekty mam nadzieję że będę także bardzo zadowolona jak moja koleżanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elzbietka555
Chwalę sobie preparat Regenerum Vitaem ze strony regenerumvitae.pl. Razem z koleżanką, która też chciała schudnąć zaczęłyśmy to stosować raz dziennie po śniadaniu i zaczęło działać. Po pierwsze – lepsza wydolność, po drugie szybszy metabolizm, a co za tym idzie więcej energii na co dzień do życia. W ogóle jak ktoś ma plan, żeby schudnąć to warto zaangażować w to drugą osobę też. Razem raźniej, a poza tym, jest większa motywacja jak wiesz, że jest osoba która wie o tym, że postanowiłaś schudnąć. Głupio tak się poddać, jak ktoś wie ;P Zwykła psychologia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eve8912
Trening + odpowiednia dieta, zbilansowana owocowa i o stałych porach to klucz do sukcesu i osiągnięcia celu. Np. na siłowni trenuję mięsie brzucha ale także odpowiednio się odżywiam. Uwielbiam chrupkie musli Fitella od Gellwe. Moje ulubione smaki to z aloesem i truskawkowy. Efekt po nich jest niesamowity. Sama czasem nie mogę uwierzyć jak spojrzę na siebie w lustrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kazdy trener powie, ze brzuch sie robi w KUCHNI. Brzuch to rowniez tluszcz miedzy narzadami i powstaje pierwszy a schodzi ostatni przy odchudzaniu. Sport pomaga schudnac i zwiekszyc mase miesni, ktore trzymaja narzady wewnetrzne. Masaze szczotka najlepiej pod prysznicem-te sa wazne, bo pobudzaja produkcje kolagenu ale dopiero utrata wagi wplywa na zmniejszenie brzucha. Udalo mi sie schudnac na diecie Kirscha + sport przed 2 laty i brzuch zniknal. Jak znowu utylam to przede wszystkim brzuch wrocil. Trzeba stale dbac o sylwetke i nie popuszczac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi sie udało dzięki tej diecie schudnąć http://dieta-lux.pl/44535 jest ona połączona z ćwiczeniami dzięki czemu tez wyrzezbilam brzuch :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×