Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dobrze wam poradzę

Do wszystkich prawiczków, creamów, brzydkich beznadziejnych i niskich, itp.

Polecane posty

miał potencjał ,ale w swoich zainteresowaniach i to mnie "kręciło" , miał swoje pasje itd. potrafił mnie również rozśmieszyć , jedynie z nim mogłam porozmawiać na każdy temat, bez wstydu.. ale czasem mnie dobijał , jego zmienność i chwiejność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"ja naprawde byłem mało aktywny towarzysko przez to mam pewne braki a co do akceptacji \" albo masz takąosobowość, że potrzebujesz mało kontaktów z ludźmi i towarzyski to nigy nie będziesz... a dajesz sobie robić wodę z mózgu większości... która jest bardziej wymagająca 🖐️ magic_key czyli ja pewnie mam wady tego pana a nie mam jego zalet 🖐️ z pasjami i rozmowami u mnie kiepsko 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cream to jest normalne, tez dlugo bylem na poziomie 0 jesli chodzi o akceptacje siebie, dzis jestem na niezlym poziomie, ale czasem jednodniowy kryzys przychodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BNB, to powiedz, nie masz jakiejs pasji, hobby czy jak to kto zwał? ;) poza tym to jak widzę , nie masz problemu z "rozmową" chyab,ze normalnie jestes baaardzo nieśmiały,ze sie zamykasz w sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie potrzebuje miec duzpo znajomych wystarczy mi kilku najeazniejsze aby poznac fajną dziewczyne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*cream* tylko zazwyczaj dziewczyny lubią towarzyskich chłopów a o tym czy tacy są świadczy właśnie ilość kumpli/znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
realista, nie lubię takich i większośc też nie, wolę znać jego wierną paczkę przyjaciół , a nie co chwilę będzie biegał na piwsko z innym kolegą :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez przesady ja zawsze byłem indywidualista i skąd ty wiesz co dziewczyny lubią???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"o powiedz, nie masz jakiejs pasji, hobby czy jak to kto zwał\" jeżeli nie jesteś z gatunku tych którzy uznają, że powiedzmy przeczytanie jednej powieści to \"zainteresowanie literaturą\" a 1 wyjśce do parku to zainteresowanie spacerami to nie mam pasji/hobby/zainteresowań bo rozumiem chodzi o coś czemu poświęcasz w miarę możliwości sporo czasu i możesz o tym gadać 🖐️ \"poza tym to jak widzę , nie masz problemu z \"rozmową\" chyab,ze normalnie jestes baaardzo nieśmiały,ze sie zamykasz w sobie.\" forum to NIE JEST rozmowa 🖐️ bo: - nie jest na żywo - możesz sobie wybierać cytaty - masz pełno czasu na napisanie odpowiedzi - możesz odnosić się tylko do tematów o których możesz coś napisać \"sprawiasz wrazenie chlopaka, ktory ma zainteresowania według tego co ja uznaję za zainteresowanie to zainteresowań nie mam 🖐️ \"nie sluchasz chociazby muzyki?\" i co to ma z czymkolwiek wspólnego? rozmaiwac o muzyce? nie potrafię bo się na tym nie znam 🖐️ a maksymalnie to: słucham, nie słucha i nic więcej do powiedzenia na temate nie mam :D 🖐️ \"a nie potrzebuje miec duzpo znajomych wystarczy mi kilku najeazniejsze aby poznac fajną dziewczyne \" a bez znajomych się nie da? jakieś symaptie czy inne kursy, właśnie zainteresowania... chtyba tak sięludzie poznają bez pośrednictwa znajomych zresztą w twoim i podobnym wieku to znajomi chyba już w większości w związkach i z dziećmi w planach albo drodze i na życie towarzyskie mało czasu 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzydkie - głupi nie jestes, troche wiecej wiary w siebie.. choc przynajmniej tu sprawiasz sympatyczne wrażenie, choc ciągle wszystko piszesz na jedno kopyto w różnych odmianach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak i powiesz mi ,że wszystko co napisałeś to cytaty , które gdzieś znalazłeś? :P a poza tym to w jakim wieku jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate, dołączam się ;) haha , dziś mi się zamarzyły takie dłonie jak wczoraj rozmawiałyśmy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cream, ja się na ciebie napaliłam. Pokaż twarz! :D magic -> O takich dłoniach to ja marzę za każdym razem jak zobaczę faceta z takimi. Idę wtedy i się gapię :P On nawet nie musi być wtedy przystojny, jak ma takie dłonie... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym wam wysłał fotki ale nie mam na dysku pozatym ja zle na nich wychodze poprostu nie umiem sie dobrze ustawic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cream -> To czy źle wychodzisz czy dobrze nie ma znaczenia ale ten dysk :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" dziewczyny lubią towarzyskich chłopów a o tym czy tacy są świadczy właśnie ilość kumpli/znajomych." przecież to odrazu widać czy ktoś taki jest czy nie 'albo bardzo szybko i nie trzeba pozhnawać 300 kumpli dla potwierdzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam tak samo ;) najlepsze, że wtedy mam ochotę takie złapać za rękę , ale się oczywiscie opamiętuję :P oj cream to musisz kogoś poprosić o zrobienie obiektywnego zdjęcia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kate21 ..własnie ma znaczenie bo jakbys mnie oceniała tylko na podstawie fotki to jak na niej zle wyjde to bys mnie wzieła za brzydala :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyślesz kilka fotek bez przesadnego pozowania, zrobione z różnej perspektywy i ci powiem prawdę. Ja kiedyś modelką byłam, więc trochę się znam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×