Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dobrze wam poradzę

Do wszystkich prawiczków, creamów, brzydkich beznadziejnych i niskich, itp.

Polecane posty

Kate , a to też musisz być bardzo wysoka :) ile masz?;) ja to jestes za "gruba" bo nie waże 40-50 kg ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 176 cm :D I ważę więcej niż 50 kg, w sumie nie wiem ile, ok. 60 chyba, teraz byłabym trochę za gruba na modelkę ale raczej nie mam kompleksów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Ja nie lubię facetów z dużą ilością znajomych" a jak bys zapytała faceta co robi ze znajomymi? czy o co i jak siętam pyta jna randkach czy innych podobnych rozmowach... nie wiem bo nei bywam :D... i dowiedziałbyś się, że nie ma znajomych? i to nie z powodu np.: przeprowadzki z innego miejsca " Po co komu zalety jak i tak się źle wygląda" a po co komu dobry wygląd jak ma beznadzijną osobowość? "kiedyś modelkąbyłam" pisze 21/22 latka :D 🖐️ cudne :D kiedyś..... long time ago 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zresztą obojętnie ile ważę mam zachowaną idealną proporcję między talią a biodrami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha , ja 4 cm wyższa ;) no dobrze, ale jakby był moim facetem , to ja nie chcę zbyt często (codzien np. po 10 godzin) dzielić się z jego znajomymi :/ poza tym jeśli ma wiele znajomych, to pewnie nie ma za dużo przyjaciół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"to ja nie chcę zbyt często (codzien np. po 10 godzin) dzielić się z jego znajomymi :" ale jak byscie tak razem siedzieli po te 10 godzin... co jest raczej nie realne :P... ale jakby to szybko mielibyście ochotę się pozabijać :D 🖐️ przecież nie można żyć tylko 2 osoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli już bedę z kimś kogo będę kochać , to raczej będę mogła z nim wytrzymać 24 na dobę , ale to by było zniewolenie :P no ale to co wtedy bym miała spędzać dajmy na to 2 godzinki z nim, a on reszte ze znajomymi ( sen 5-10h , mycie, jedzenie z 2h, a już nie mówiąc o pracy , czu studiach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem, chetnie popiszę,, nuddzęę sięęęęę.... chyba poogladam sobie 'miodowe lata' na youtube na wyjscie z doła..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
'Miodowe lata'? :O Lepiej 'Przyjaciół' albo 'Seks w Wielkim Mieście' :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dołek... ale dzisiaj udalo mi sie zwlec z łózka i pojsc na uczelnie.. no i podlozyc gotowca.. mam zaliczenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero teraz zauważyłam zdjęcia w podpisie. Jamboree, ładna jesteś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×