Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dobrze wam poradzę

Do wszystkich prawiczków, creamów, brzydkich beznadziejnych i niskich, itp.

Polecane posty

Kropka -> Ja bym chciała o nim zapomnieć. Nawet nie wiesz jak bardzo. Juz bym dawno z nim zerwala gdyby nie to, ze byl tym pierwszym i kochalam go do szalenstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kate21 ja tez teoretycznie z kims jestem a praktycznie? 'separacja'.. i czarno widze ten zwiazek... ale musze zyc dalej... wiem, ze zasluguje na cos wiecej.. na lepsze traktowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka -> był i dobry i nie. Teraz mam taki okres, że przypominają mi się wszystkie złe momenty i pewnie dlatego to piszę. Wiem, że zasługuję na kogoś lepszego ale z drugiej strony czy możliwe jest spotkać takiego? Gdyby on był tutaj to wszystko inaczej by wyglądało. Ech, życie jest ciężkie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie poszliscie już spać ;) a mnie dziś nabrała ochota na tańczenie, nie wiem jak usiedze weekend w domu :( kate też tak mam , przecież oddało się temu \"dupkowi\" pare ładnych chwil z życia i nadal sie coś do niego czuje, ale wiem , że lepiej uciąć takie coś, bo się namęczysz więcej niż będziesz szczęśliwa.. :( przeciez jutro idąc do pracy/sklepu/tankując na stacji(obojętne gdzie) ,możemy spotkać kogoś wartośiowego , ja przynajmniej w to wierze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
problem nie w tym jak wyglądasz tylko co o sobie myślisz mam kuzyna niski nic specjalnego jeśli chodzi o urode ale miał bajer i dzięki temu wiele lasek a teraz jest mężem i ma 4 dzieci więc przestan użalac się nad sobą popracuj nad sylwetką i ubiorem poobserwuj kumpli jak podrywają laski i próbuj ale nie zrażaj się niepowodzeniami bo nawet najpiękniejszym zdarza się dostać kosza a dziewczyn jest mnóstwo i napewno którejś się spodobasz w myśl przysłowia"każda potwora ma swojego amatora"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×