Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość majowa_łąka

od dzis nosze ponczoszki

Polecane posty

juz zrozumiałam :) mam dziś cięzkie myslenie nie wyspałam się :) ale te oczak nie mam jeszcze takich kupie sobie . może nawet wyskocze później . mam taki fajny sklepik koło siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak właśnie zrobię :) a jeśli chodzi o tę gładkośc to uwielbiam ją :) jak aksamit :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a właśnie obiecałam Ci zdjecia moich pończoszek :) muszę dotrzymać słowa :) a te kabaretki są super ale kupię sobie samonośne , bo na tych paskach to tylko do sypialni :) do spódniczki muszą być dłużesze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renia 76
Czesc ! Jak tam na topiku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogier-waw: jestem ze Śląska A propos ponczoch, mam ponczochy kabaretki, Do..., oczka małe, kolor czarny, były w użyciu w weekend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka niewysoka
Tak tu dziś gadu, gaadu, gaduuuuu...........a żadna z Was jeszcze nie napisala co dziś macie na nóżkach et cet. Napisalabym ale przez grzeczność nie chcę być pierwsza !!! Dalej, pochwalcie się !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zauważyłam że na facetów bardziej niż goła noga działa widok granicy pończoch. U nas w biurze nie wypada nosić się zbyt krótko ale czasem lubię z lekka pomanipulować kolegami. Wtedy luźna spódnica niby przypadkowo podciągnięta tak żeby było widać koronkę nośną pończochy lub jeszcze więcej. Niezawodny sposób jak chcę przepchnąć jakiś swój nienajlepszy pomysł lub jestem słabiej przygotowana na naradę roboczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden pewien facet
oleńka super to musi wyglądać jak masz w zimę pończochy i nad nimi zaczyna się meszek na udach :) a paszki zawsze masz idealnie gładkie, czy zdarzają ci się krótkie ciemne odrosty, taki meszek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renia 76
Ja mialam wczoraj czarne , gladkie ale dzis kupilam z Gatty Love 02 z czerwonymi elementami !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taki jeden, paszki raczaej prawie zawsze są gładkie, cociaż zdazyło mi się kilka razy mieć meszek i mój facet mało nie oszalał z uciechy. Mówił, ze zapach jest zupełnie inny i w dotyku też przyjemnie. Wole jednak miec zgładziutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden pewien facet
oleńka35 pozwalaj sobie na meszek częściej :) nie mówię, że masz go eksponować w miejscu publicznym jak masz bluzkę na ramiączkach, ale w sypialni kilkudniowy meszek, taki mały jeżyk jest bardzo seksowny i erotyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka niewysoka
Wczoraj bylo wyjście więc czarne nylonki "vintage" i śliwkowe majteczki - dziś cieliste "sloggy" i ciemnoopalone "sloggy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
częst tak nie robię bo by nie działało a w każdym, razie by się wydało że specjalnie. Ale kombinuję sobie różne sztuczki, np na większe podciągnięcie na luzie za biurkiem i widzi tylko jeden współpracownik, którego besztam że wykorzystuje moje roztragnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, taki jeden, spróbuje częściej stosować się do Twoich rad. Zobaczę jaki to przyniesie skutek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden pewien facet
oleńka a twojemu mężowi zazdroszczę. ten twój meszek na udach musi być kapitalny. a rowek między pośladkami golisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renia 76
Ja przed slubem jak kupowalam buty to przez roztargnienie pokazalam co mam facetowi w sklepie , stal dlugo nieruchomo a moj maz sie tylko smial ze mnie i z niego !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdarza się wam chodzić bez majtek? całkiem, nawet nie mini stringi ale zupełnie bez? Ja tak robię, ale rzadko żeby nie spowszedniało, jak chcę nakręcić i zmobilizować siebie. Tak że nikt nie ma szans zauważyć ale mnie to bardzo nakręca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło Matko, rowek miedzy pośladkami? Nie, nie gole, w ogóle pierwsze slyszę, ale jestem ze wsi, to może dlatego ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ karo32, to chyba musisz miec dosc długie spódnice ;) co do faktu ze \"a facetów bardziej niż goła noga działa widok granicy pończoch\" to rzecz oczywista... żeby u mnie w biurze się tak działo.. ech :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w domu to wiadomo, ale mi chodziło o takie normalnie nie-erotyczne okazje, czyli praca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka niewysoka
Tylko w wielkie upaly - bez majtek i bez stanika - mam do tego taką fajną sukienkę z lnu ale robię to tylko dla wygody...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden pewien facet
oleńka nie za duże owłosienie między pośladkami jest cudowne, zwłaszcza jak kobieta wypnie sexownie tyłek. ja uwielbiam tam moją żonę lizać (jestem fanem sexu analnego i takowych pieszczot)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×