Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość majowa_łąka

od dzis nosze ponczoszki

Polecane posty

moja fantazja na temat czlowieka ogranicza sie to tego ze mu ktoregos wieczoru zacisne ponczoche na szyj az zsinieje i werszcie przestanie oddychac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam waga i wzrost nie ma znaczenia znam faceta ktory ma 176m wazy jakies 70kg a potrafi rozplaszczyc faceta 2 razy wiekszeo i ciezszego w 3 ruchach(nie takich jak myslicie zboczuchy :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest dobrze, masz znaczy się odpowiednie predyspozycje do prowadzenia merytorycznej dyskusji na poziomie :) Ale mając na uwadze poprzedni raz, to teraz pewnie mnie zamknie w domu i będzie tylko mył, karmił, odsikiwał i... iiiiii... cholera i to już wszystko :( To taka bardziej jednorazowa fantazja Półko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na forum? Szalony! Pozabijałby nas gołymi rękami - najpierw mnie, potem Ciebie, a potem jeszcze nas razem :( Tęskniłeś za tą kaszanką, co? Ja mam dzisiaj karkówkę z patelni. I lody :P Podrzuć jeszcze Półko jakieś zboczone pomysły, bo moje zboczenia powoli robią się zbyt zboczone nawet dla mnie samej :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapusta jest dobra na stany zapalne :P chcesz nam cos powiedziec? mam pytanko do ciebie jak bys zareagowal gdyby o 4 rano kobieta cie obudzila, zaczela calowac w kark i chciala sie jochac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, to nie jest stała ilość?? Ty jej doopę przecież ciągle oglądasz, to weź sobie zapamiętaj :P Dla mnie 4 rano to strefa śmierci, nic mnie nie rusza, więc robi co tylko chce :O Ech, starość :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Se zobaczysz na żywca. Też bym się obraziła, bo pasjami wprost uwielbiam jak mnie smyra zarostem po różowościach :P Trochę mnie mdli. Jak sobie pomyślę o rybie na obiad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Ty o Gdańsk nie zahaczysz jak będziesz z bemowa wracać?? 😭 Z tego co pamiętam, malowaliście latem, ale rozumiem, że taka u Was nowa świecka tradycja. Jak Ci dam jotpega moich nowych klamek do domu to opowiesz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokietka77
przewertowałam cały temat i ...bardzo mi sie podoba...Oleńka35 świetnie piszesz. Ja tez po tych rozmowach zdeydowałam się na pończoszki :-) i zamierzam je zakładać na codzień i na przeróżne okazje ;-) W końcu raz się żyje... a podkręcać atmosferę uwielbiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokietka77
Jak się tak porozmawia to życie odrazu nabiera kolorów ;-) Ja też zrobię dzis mężowi niespodziankę...na sama myśl juz nie moge się doczekać jaka będzie jego reakcja;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokietka77
Nie samym jedzeniem człowiek żyje :-) Powiem tak ...będzie miał bardzo miły i urozmaicony wieczór... tak na poczatek weekendu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokietka77
Ja również będę miała wieczór pełen wrażeń...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozzpustnik
Oleńka...a czy nóżki odpowiedznio dziś zaopatrzone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem zawsze odpowiednio zaopatrzona. Uwielbiam sukienki i w suie nie rozstaje się z nimi nawet zimą. A wiosna to już obligatoryjnie w nich chodzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozzpustnik
sukienke zawsze można zadrzeć do góry...widokm, óry ujrzy mężczyzna z pewnością pobudzi do działania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwielbiam wiosnę... Witajcie 🌻 Mam dzisiaj wizytę w stolicy Śląska i szczególnie dokładnie wybierałam dzisiejszą garderobę ;-) Mam na sobie piękną sukienkę - szmizjerkę w kolorach czerwono pomarańczowym, do tego czerwona marynarka. A pod nią... hmmmm.... mniam..... góra czarne dół czerwony i pończoszki (nie, nie czerwone :-D) brązowe. Całosci dopełniają buty na wyyyysokim obcasie i włosy spięte w elegancki kok. Jakoś tak cudnie sie czuję... wiosennie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozzpustnik
przyjacielu...szyderstwo, cynizm....tak, to cechy ludzi niezbyt normalnych...sądzę, że sam powienieneś pojechać do stolicy; do dobrej kliniki psychiatrycznej....na forum erotycznym o jakis bzdetach pisać...a moze Ty sam jak kołek jesteś i ...masz małego...to współczuję....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozzpustnik
dawaj ...nawijaj dalej....Ty myślisz, że się tym "podniecamy" i bedziemy nawijać bez sensu...stop...zostawię to Tobie...no...czekamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoraj w tym roku pierwszy raz przyszłam do firmy w pończochach. Miałam fajny ubaw gdy widziałam spojrzenia facetów. Prawie że im ślina ciekła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozzpustnik... ty sie tak przyjacielem nie emocjonuj. Ja juz sie przyzwyczaiłam do jego ciętego języka ;-) Ale dzięki za obronę. Poczułam się bardzo kobieco jak mnie zacząłeś bronić... jak rycerz 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokietka77
oleńka35 wieczór był baaardzo udany ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×