Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość majowa_łąka

od dzis nosze ponczoszki

Polecane posty

Gość samiczka
Ja się odważam cały rok. A że topik ma już prawie 2 lata to wiadomo tylko jakoś miniony rok nie obfitował w jakieś ekscytujace opisy i wymiany zdań nt pończoch... A szkoda :-( Zabrakło kilku głównych prowadzących (w tym mnie ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ba kiedyś
to tu fan pewnej Pani fanaberie wypełniał, ale to minęło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka zielona
Samiczko - witaj, .prawie od zawsze noszę pończoszki (tak samo moja Mama). Źle się czuję w rajstopach..............jak sobie dajesz radę kiedy jest bardzo zimno......? Ja po prostu zakładam ciepłe majtki i jest OK... Pozdrawiam..czuję już wiosnę.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabina 44 lata
Ja też zawsze nosiłam i będę nosić pończoszki....mój mąż zawsze goli się brzytwą...i to jest to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laska1985
To ja może założę w poniedziałek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koronkowa Manszeta
jakoś tu nie za dużo chętnych na na eleganckie pończochy o tej porze roku.....czyżby tak zimno Wam jeszcze........??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj pokazalem sie w rajstopkach przed kamerka kobiecie byla w szoku tak sie podniecila ze plywala przynajmniej tak twierdzila musiala sobie zrobic bo by zwariowala , ja tez sie napalilem jak cholera:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klasyczna podwiązka
Mam dziś opalone pończochy ze szwem do paska z podwiązkami tzw reformy z angorki bo zimno.......ale sądzę, że niewiele tu takich odważnych.... a może się mylę...?. Marzę aby było już ciepło.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka zielona
Taki piękny dzień dzisiaj,.....muszę Was Kochane Pończoszniczki zachęcić i rozruszać: http://tnijurl.com/c3c22f530e53/ mam dziś nylonki...a Wy....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmm Limonka na sam widok robi mi sie goraco :) super gdybym byl kobieta nosil bym calyczas takie cudenka , chociaz i tak nieraz zakladam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jola Ola
Dołączam się do Was - dziś mam już pończochy samonośne...........mam doskonały humor i czuję się seksownie.....miłego popołudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmmmm Jola Ola masz jakies zdjecie w nich napewno sexi wygladasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka zielona
chyba już czuję wiosnę...........zrobiłam wczoraj "nylonowe" zakupy... co u Was słychać....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowa_łąka
Wisna idzie:) Widze że temat nadal aktualny:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzesław
Ją też chodzę w pończochach, ale tylko pod spodniami. Proszę zaś dziewczyny byście nie chodźiły w spodenkach, a w spódnicach, a spodenki zostawcie dla nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka zielona
Witaj autorko tego tematu..............pięknie Cię pozdrawiam...... miłych wrażeń w ślicznych pończoszkach..................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moja żona
Moja żona wczoraj rozpoczęła sezon na pończochy. Dzisiaj też je załozyła do pracy. Co prawda 100Den, ale jednak. Jak temperatura wzrośnie o kolejne 5 stopni przestanie nosić majtki. Ja już tego dopilnuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja zawsze nosi
Teraz to już wiosna. Moja żona nosiła 100den w zimie. Bez majtek też się jej zdarza na naszych wspólnych wyjściach. Ostatnie było w lutym. Pończochy jw., kozaki na szpilkach i ciepła tunika bez majtek :-))) Było nam gorąco, wierzcie mi. Gdybyśmy mieli więcej czasu to pewnie dopodłbym ją w jakimś ciemnym kącie. Ażeby nawiązać do tematu: to wszystko dzięki pończochom. Są niezawodne dla zbudowania stosownego nastroju :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam żylaki
A ja, mimo, że jestem facetem, codziennie noszę pończochy (przeciwżylakowe) pod spodnie bo mam żylaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogus45678
Zapraszam na cyberek wszystkie panie na gg na nr 28617298 :) uwielbiam ponczoszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzesław
Dziewczyny powiedzcie jakie macie zdanie o mężczyznach chodzących w pończochach nie dla seksu, a dla przyjemności.Dziewczyny powiedzcie jakie macie zdanie o mężczyznach chodzących w pończochach nie dla seksu, a dla przyjemności. Ją chodzę w pończochach bo lubię to uczucie. Nie paradule w pończochach bez spodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka zielona
no .......wreszcie prawdziwa wiosna....................mam opalone nylony........!!!!........luz bluesss................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a do ponczoch golicie
nogi cale czy do kolan?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Golą tylko między palcami. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fatalna sprawa
Brrrrrrrrrrrrrrr....jak zimno..............i trochę podwiewa......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka36
cześć Pewnie, że podwiewa ale ja daję radę. Mam na sobie czarną spódnicę ołówkową do kolan, czerwoną bluzkę kopertowa, czarne szpilki i beżowe pończochy... Hmm... I feel good ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość g-znajomek
oraz przez "zagubienie" stringów swobodną ponętną pupę.;) a innym tylko marzyć pozostało, buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowa_łąka
ja dziś w tunice i legginsach ;) ale pod nimi obowiązkowo ??:) Pozdrawiam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka zielona
No...........coś się ruszyło..........witajcie kusicielki.....za chwilę wiosna, trzeba się przystroić pod spodem............pozdrawiam................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×