Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość majowa_łąka

od dzis nosze ponczoszki

Polecane posty

Gość err
sadze ze takich kolegów Olu to znalazłoby sie bez liku:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość err
Simplus_Maximus racja Ola powinna sie tu pochwalić..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość err
Zresztą nie tylko Ola zapraszamy miłe Panie wielbicielki pończoch:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, no to Panowie włączcie wyobraźnię. Mam dzisiaj na sobie wukienkę w tym stylu http://www.bonprix.pl/bp/offer.htm;jsessionid=EA4B0A0A9E0923963435962B55BE0596?cat=1.10.114.1.9.2.&pr=48435 tyle, ze w kolorze szarym, beżowe pończochy samonośne i szpile w modnym kolorze nude, które powodują, ze moje nogi mają 2 matry... a pod sukienką czarną koronkową bieliznę. I co Wy na to ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koronkowa Manszeta
Witajcie.......witajcie.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koronkowa, powiem szczerze, że jakoś do mnie nie przemawiają... wole stringi albi szorty... a w wakacje, na wczasach to chodzę zupełnie bez bielizny pod długimi sukienkami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koronkowa Manszeta
Oleńko...........uwielbiam nylony........a one wymagają paska......stringi u mnie odpadają..........po prostu nie lubię.............no a latem na wakacjach można z gołymi nogami......no i luz blues.........czyli majtki zostają w szufladzie............pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem tradycyjna
Dzień dobry Wszystkim.......od zawsze noszę pończochy.......rajstopy kojarzą mi się z przedszkolem.....musiałam wtedy nosić rajtuzy, których bardzo nie lubiłam.............Moja Mama w czasie kiedy chodziłam do szkoły przyzwyczaiła mnie do pończoch ...i tak już zostało........noszę je przez cały rok....nawet w zimie............są bardzo kobiece................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie pończoszanki, ja też nie znoszę stringów ani rajstop, a pończochy zwłaszcza mylnowe i figi z elastanu, jedwabi lub w ostateczności modalu to czemu nie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oleńka - ileż można gadać o tym że pończochy są fajne? No są... ale bez konkretnych przykładów ciężko ocenić czy akurat te, czy na takich akurat nogach, czy w takich butach itp ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fischer, nie jestem taka odważna jak koleżanka z topiku o "najladniejszych nogach" (nie żebym miala kompleksy co do moich kończyn dolnych) ale nie każdemu jest dane je oglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panie o ubiorze mogą dużo gadać:-D, a na tym topiku jest to mile widziane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koronkowa Manszeta
Jednak coś w tym jest......Oleńka zobacz......pszczoły krążą wokół miodu .............hi hi hi.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj koronkowa, a wiesz, że ja też lubię pończochy na damskich nogach, ale i na swoich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mleczna czekoladka
Hej hej - czy któraś z Was nosiła majtki z podwiązkami i pończochy ? Kiedyś można było takie kupić - jak to się nosi i jak się w tym czujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pończoszanki zapewniam mleczna czekolado, że dziś można kupić takie majtki z podwiązkami pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mleczna... ja nie nosiłam ale wiem, że można kupić. Ja nosiłam jedynie ponczochy do paska, jednak zdecydowanie wolę samonosne, choc wiem, że z paskiem robią chyba większe wrażenie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze nie przekona
Wszystko to bardzo seksownie wygląda, ale nie mogę zrozumieć dlaczego one wszystkie noszą majtki pod pasem........???...: http://www.nylony.eu/index.php/gorsety-pasy Zapewniona gimnastyka w WC...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotna Samanta
Można tak nosić.................wystarczy odpiąć tylko wtedy tylne żabki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mleczna czekoladka
Oleńko...........gdzie można kupić takie majtki....?....pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na to jest prosta odpowiedź, by pokazać pas do pończoch, a nie majtki:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem niestety, dziewczyny gdzie można kupic taką bieliznę ale na pewno znajdziecie. Sprawdźcie stronę intymna.pl tam mają różne ciekawe rzeczy, od kostiumów kąpielowych, poprzez pończochy na bieliźnie erotycznej kończąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×