Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość majowa_łąka

od dzis nosze ponczoszki

Polecane posty

Nie warto... Jutro jeszcze będe w pracy, jedziemy wieczorem i wracamy w niedzielę. W związku z tym nie zasuszysz się z tęsknoty ;-) Muszę pomysleć o garderobie? Co by tam wziąć? Pogoda nie bardzo sprzyja ale nawet do jeansów można założyć ładną bieliznę, no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no lecą, raz tu, raz tam, w końcu jesień, a od wczoraj nawet zima, piptoły szybko przeszły w kozaczki, ahhh, takie życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę te liście, takie kolorowe, najpiękniejsze czerwone ;-) Ale zimno bardzo. A Panowie opony na "zimówki" już zmienili? Bo ja TAK!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje, ze Twoja przepowiednia sie spełni i rzeczywiscie jeszcze "wyskoczę" w pończoszkach ;-) No cóz powoli się zbieram. Do jutra 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej olenko
a jak u ciebie teraz z depilacja? nozki golisz do kolan czy cale? paszki masz zawsze wygolone czy zdarza ci sie slad zarostu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fan_Olenki_2
Ooo widze, że nie zdąrzyłem i nie pogadałem z Cudowna i sexowna Oleńką. Ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ło matko jedyno, cóz za pytania :-O Witajcie. Pogoda nas nie rozpieszcza za to ja rozpieszczam siebie, hi hi hi... dziś moja ulubiona sukienka (mam same ulubione kiecki, ciekawe, hmm) Za kolana w kolorach czerwono - szaro - czarnych, z duuużym dekoldem. Do tego czarne kozaczki i śliczny czerwony kapelusik, i czerwone rękawiczki, ach, alem urocza.... Pozdrawiam wszystkich, szczególnie Fan - a, i ciepełka życze na ten nie jesienny dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oleńka jakby większość kobiet taka była jak Ty to świat a raczej Polska byłaby piękniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoniki pasują do trąby, hi hi hi... A ja mam czarne... figi ;-) i pod kolor góra czarno - czerwona. Ha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden pewien facet
oleńko, a nogi teraz golisz całe, czy do kolan? a pod pachami zawsze jesteś gładka, czy zdarza się lekki odrost-meszek? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam, psinco kupiłam, bo nie było mojego rozmiaru :-(. Tzn. niby jest w komputerze ale na sklepie nie, ech... Mam dzwonić i pytać, ale już mi się odechciało. Na powyższe pytanie nie odpowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to u mnie też słonko wyszło ,pewnie to twoja sprawka Oleńka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie tak, chociaż u mnie już znowu pochmurno. Ale ja jestem pełna wigoru i humoru bo wyjeżdzam dziś z koleżankami z pracy na weekend. Garderoba obmyślona i bielizna też, oczywiście... Będę grzecz-szszna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z koleżankami to was tam będzie i każda pewnie swoim strojem kusić będzie (zazdrość) hm .... chociaż popatrzeć bym mógł .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A sporo, sporo nas będzie... ale tylko ja niestety (albo stety?) noszę pończoszki. A wieczorkiem wybieramy się do jakiegoś klubu? Oj będzie gorąco... Już nie mogę się doczekać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oleńka to TY rodzynek taki będziesz wśród koleżanek ale za to jaki!! zmysłowy .gorąco .....na pewno tak muzyka i .... i wesoło .:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×