Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość majowa_łąka

od dzis nosze ponczoszki

Polecane posty

Oj Fan-ie Twoja fantazja jest niemożliwa ;-) Witam serdecznie wszystkie pończoszniczki... Pogoda przecudnej urody i w związku z tym mam na sobie oczywiście, a jakżeby inaczej, pończoszki. Do nich sukienka z cieniutkiej dzianiny w kolorze szaro - czerwonym (tzn. tło szare, i maziaje czerwone), czarne lakierki peep toe ;-) a bielizna, no no no ... zestaw pasujacy kolorystycznie do całości. (oczywiście passe stringi, no ale cóż mogę na to poradzić jak lubie, nie podążam ślepo za trendami). No a teraz panowie myślcie o tym co też kobiety obok których pracujecie mają pod spodem, moze jestem jedną z nich? hi hi hi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fan Oleńki
Witaj Oleńko, będę typował pierwszy, masz na sobe piiękny czerwony gorset z koronkowymi wstawkami, połączony z pasem do pończoch otulających Twe smukłe nóżki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fan! Gdzie Ty się ukryłeś? Wychodź zze tego drzewa! Prawie trafiłeś... jedyne co sie nie zgadza to teń pas do pończoch, ale to mały pikuś ;-) Nie wiem już czym mogłabym Was zaskoczyć panowie i trochę nad tym ubolewam :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fan Oleńki
No jeszcze nie raz zaskoczysz, cierpliwości trochę, już wiem, ile w Tobie fantazji. Teraz prawdopodobnie pomyślisz, jaki zestaw wybrać na tę konferencję pod koniec miesiąca. Jedno jest pewen, że tam w stolicy ten wiecznie się za Tobą oglądajacy z durną miną to będę ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj myslę, myslę co zabrać do stolicy.Jak cos wymyśle to dam Wam znać i ocenicie sami, hi hi hi... Bo wiecie Panowie jak to jest/ Niby nic nie widać co tam pod spodem leży ;-) ale w oczach kobiety można wiele wyczytać, szczególnie jesli niektórzy panowie moga się domyslic co tam jest. Zagmatwałam troche? Ale wiecie o co mi chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fan Oleńki
Wiemy, wiemy i jak nic nie ma to też wiemy, Jeśli mogę mieć życzenie, to białe pończoszki proszę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oleńka podgrzewasz atmosferę ,gorąco się robi .:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Białe pończoszki powiadasz... hmmm... Nie mam takowych, jedyne co mam białego to kabaretki ale całe rajtki, zastanowię się nad pończochami... tylko to raczej do sypialni a nie na miasto, chyba ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fan Oleńki
rajtki odpadaja, jeśli nie masz, to ja też się zastanowię, jak Ci takie dostarczyć .... do miasta też mogą być, a co tam konwenanse, a do sypialni oczywiście też, tylko żeby czerwień należycie prześwitywała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, dziwczyny! gdzie was wszystkie wywiało? Chociaż nie miało co wywiać bo pogoda przecudna. Ja już w myślach kompletuję moja garderobę do stolicy, wszak trzeba zrobić wrażenie na krajanach ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fan Oleńki
mam nadzieję, że to nie ja wystraszyłem Ci koleżanki z topiku, komponuj, komponuj, już zaczynam się rozglądać za pończoszankami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fan Oleńki
Oleńko, najpierw te drugie, a potem te kabaretki, sama poezja życia, już mi ślina cieknie, wycałowałbym każdy milimetr nóżek odzianych w takie cuda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fan Oleńki
a swoją drogą tzreba przyznać, że wybrałaś najładniejsze z tego katalogu, bo te z czerwonymi wstawkami, to chyba na karnawał w Wenecji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ućpany koksem
witam ciekawy topic; analizuje go od kilku miesięcy... ciekawa czy jest jakaś sympatyczna fanka tej cześci garderoby z okolic krakowa ... pozdrawiam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :-) U mnie jeszcze dzisiaj słonecznie. Ubrałam sie bardzo ładnie. Mam czarną spódnicę ołówkowa i szary dopasowany sweterek w serek. Do tego buty na obcacie, czarne z biała obwódką... I... czarne ponczoch, kabaretki... Jednym słowem: miodzio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fan Oleńki
No rzeczywiście miodzik. Jak zwykle jesteś w wyglądzie Kwintesencją Kobiecości. Ale kiedy będą białe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, jakoś nie widze sie w białych... moze do sypialni? Dam Ci znać kiedy będą, ok? Do stolicy jestem spakowana, Wraszawo! NADCHODZĘ! Panowie! trzymajcie się mocno!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fan Oleńki
Już drżę w imieniu calej męskiej społeczności. A może wygospodarujesz choć pół godzinki i dasz się zaprosić na kawę w tej stolicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa... kto wie? Konferencja sie kończy o 17, no no no... kawa... brzmi nieźle? A ty Fan-ie ze stolicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fan Oleńki
no już od 16 lat tu przebywam, ale może wyjdę za kaucją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro tak, to powiedz mi co warto tam zobaczyć. Mam tylko jeden wieczór (i noc). Stare miasto, Łazienki/ A moze Złote tarasy? hi hi hi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stare miasto nie warto, warto parki- Łazienki też, a poza tym warto tysiąc innych detali w każdej dzielnicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zakupy też, ale złote tarasy?, nie wiem nigdy nie byłem i nie mam zamiaru, te białe można w lepciejszych miejscach dostać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, cóż dzięki za wskazówki, coś bedę mysiała wykombinować na miejscu. Koleżanka poleciła mi Starówkę, ale skoro Ty, mieszkaniec Warwszawy twierdzisz, że nie, to musze się zastanowić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×